Цвета на стените ви в хола

  • 11 711
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 425

А тук може да си избирате цветове и да видите как стоят на стените http://www.orgachim.bg/virtual/ Имат си и номерца и само отиваш в магазина и казваш кой номер искаш. Мисля, че е много полезна тази програмка.

за съжаление разликата наяве е голяма. Цветовете на монитор нямат нищо общо с тези на хартия/във фирмените магазини на Оргахим има богати каталози/, а самите бои, мацнати на гипскартон или обикновен картон, са още по-различни/като цяло по-светли/. На мен ми се наложи на място в магазина да засиля цветовете с по-2-3 степени.


Да сигурно има някаква разлика, то зависи и от монитора. Аз ги гледах и в каталог в магазин цветовете и тези които съм си избрала даже още повече ми харесаха Simple Smile Сега като се замисля май вярно по - светли изглеждаха в каталога. На мен поне тази програма доста ми помогна да си онагледя фантазиите и да добия ясна представа за това, което съм намислила. Надявам се възможно най - скоро да ви се похваля с резултата.

# 31
  • Мнения: 59
Здравейте на всички ! Искам да помоля за съвет  Praynig. Предстои ни боядисване на хола и просто не знам какъв цвят ще  е най-удачно да го боядисаме. Разположението ни е хол който е свързан с трапезария на буквата Г и от трапезарията се влиза в кухнята през летяща врата . Всичко тръгна от масата за TV. Купихме я сива за да се върже с телевизора, DVD и другата техника. След това холната гарнитура черно и сиво, бюрото - също и малка секция (модули) пак същите цветове. Щорите - вертикални (покриват цялата страна където е прозореца) отново в сиво. В трапезарията голяма маса - стъкло с черни крака и черни кожени столове. Общо взето всичко е черно и сиво. Ще бъда благодарна за всеки съвет.   bouquet   bouquet   bouquet

# 32
  • Мнения: 712
Виждала съм много добри комбинации на сиво със зелено или жълто. Бордото също стои добре, но трябва да си прецениш.

# 33
  • Мнения: 3 830
В хола сме на копринени тапети, които са със  седефен, перлен цвят.
Харесва ми, но не ми харесва фактът, че има тапети Laughing

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте на всички ! Искам да помоля за съвет  Praynig. Предстои ни боядисване на хола и просто не знам какъв цвят ще  е най-удачно да го боядисаме. Разположението ни е хол който е свързан с трапезария на буквата Г и от трапезарията се влиза в кухнята през летяща врата . Всичко тръгна от масата за TV. Купихме я сива за да се върже с телевизора, DVD и другата техника. След това холната гарнитура черно и сиво, бюрото - също и малка секция (модули) пак същите цветове. Щорите - вертикални (покриват цялата страна където е прозореца) отново в сиво. В трапезарията голяма маса - стъкло с черни крака и черни кожени столове. Общо взето всичко е черно и сиво. Ще бъда благодарна за всеки съвет.   bouquet   bouquet   bouquet

В отговор на твоят въпрос:
мои приятели имат подобно цветово съчетание светло /гълъбово/ сиво в комбинация с прасковен цвят. Въпреки, че в моят дом няма нищо сиво, защото не е любимият ми цвят - комбинацията ми хареса. Желая ти успех в избора.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Момичета един въпрос и от мен - в момента довършват новото ни жилище и не мога да реша в какъв цвят да боядисам стените на дневна / кухня - както сега строят жилищата това една голяма стая.

Това което съм решила за момента е: кухня в цвят бордо с корпус ванилия - това ще бъде цветовия акцент в едната част на стаята - кухненската. За дневната вероятно диванът ще бъде бежово и кафяво, в цветовете на секцията и масата за хранене може би трябва да вкарам цвят венге или по-светло кафяво, защото мисля че по-лесно ще направя съчетание.
И на всичкото това с по-силен цвят БОРДО не зная какъв цвят не мога да реша в какъв цвят да боядисам стените. newsm78
Моля за съвет и идеи.
Благодаря предварително. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт