Пране на килими!

  • 33 435
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Дайте координати на такава фирма в Русе. Преди време сложиха една бележка на блока, но докато си запишем и някой я беше отлепил. Цената беше като на автомивка 1.50 лв/кв.м., но идват, вземат ти килима и после ти го връщат.

# 31
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

Автомивка. Peace
Коя по-точно? Аз съм ги давала на 1-2 и винаги ги прибирам по-скоро замазани, отколкото изпрани.

# 32
  • Мнения: 63
Аз досега никога не съм оставала доволна от прането на килими в автомивки. Последните два пъти ми се върнаха с ужасна миризма и дори не ги постлах, щото не се търпеше. Последно преди няколко дена си дадох килимите за пране в Тепавица Батово (над Аксаково). Работи на принципа на тепавицата като в Етъра ако някой се сеща за какво говоря. Може да се използва хубавото време и да си направите излет там и хем да си занесете килимите или да направите като мен - аз си ги занесох на човека в Аксаково (той си живее там и след това си ги взех от там). Предпочетох този вариант пред автомивките и останах много доволна. А не беше никак скъпо.   Peace

# 33
  • Мнения: 380
Изпрахме нашите 5 килима в тепавица "Рай" и съм много доволна от качеството на изпиране. Но, това за Пловдив. Идват, взимат ти ги от вкъщи и после ти ги връщат за 5 лв. Цената им е 0,80лв. за килограм.  Peace 

# 34
  • Мнения: 1
Фирма " НИКС 89 " ЕООД Професионално Машинно Почистване. Жилища, Офиси и др. Изпира и Подсушава Машинно по Домовете мокети, килими, дивани, матраци, столове и др. След Изпиране същите остават полу сухи ( леко влажни ) Изсъхват от 2  до 3 часа. Почиства стъкла, дограма, мебели, паркет, теракот, бани, WC, мухъл и дезинфекция. Абонаментно Почистване на Жилищни входове. Почиства след Ремонт Жилища и Офиси. Фирмата извършва Безплатен Оглед и изготвя индивидуална Оферта за Абонаментно и Основно Почистване. За Велико Търново, Горна Оряховица и Околностите. По Договаряне  работим в Събота и Неделя. Обадете се Ние Ви Очакваме.  GSM: 0876 255 054  GSM: 0899 043 041  Е-mail: niks89eood@abv.bg

# 35
  • Мнения: 1
Машинно изпиране на килими с химикали в зависимост от тъканите на килима
-=Цени=-
с доставка на място от клиента  
  - изпиране, сушене, ароматизиране, импрегниране -  2.00 лв/кв.м.
 
с превоз от фирма Енигма от врата до врата (взимане на килима и връщане до клиента)
  - изпиране, сушене, ароматизиране, импрегниране -  2.50 лв/кв.м.

-=Нова услуга=-
Обшиване и обкантване на килими - 2.00 лв./лин. метър

Уеб страница :www.enigma-protection.com

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 18:06 от JediAlan

# 36
  • София
  • Мнения: 124
Аз съм много доволна от тази фирма:
http://bliasuk.com/
Дойдоха вкъщи, почистиха  с английски препарати, които премахват всякакви петна и напълно ми подсушиха след това. Мъжа ми ги използва да му изперат тапицерията на колата като това стана пред блока и също остана много доволен. Препоръчвам ги, защото идват на място, не взимат скъпо и работят с най-добрите препарати, след това всичко е съвсем сухо  Peace

# 37
  • Мнения: 4
Има една фирма, която пере килими,одеяла и губери на бара в село Златна Панега работи целогодишно като ги взима от адреса и ги връща обратно.Става въпрос само за град София,ако някой се интересува мога да проверя каква им е цената в момента , но мисля че взимаха на килограм, а не на квадратен метър работят и в момента.

# 38
  • Мнения: 211
Аз съм много доволна от тази фирма:
http://bliasuk.com/
Дойдоха вкъщи, почистиха  с английски препарати, които премахват всякакви петна и напълно ми подсушиха след това. Мъжа ми ги използва да му изперат тапицерията на колата като това стана пред блока и също остана много доволен. Препоръчвам ги, защото идват на място, не взимат скъпо и работят с най-добрите препарати, след това всичко е съвсем сухо  Peace
Колко вземат на кв.м.че не видях цени в сайта?

Общи условия

Активация на акаунт