Радостни сме ний мадами, че сме вече майски мами! (32)

  • 13 404
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 376
Добро утро мами, ето вече завалях майските бебчета Hug, аз се чудех защо цяла нощ се въртях, а то бебоци се раждали smile3504
Да са живи и здрави бебчетата на Мушмороче, Сиси, Мrs Jan, много да слушкат и папкат и да ги радват  newsm51 newsm51 newsm51
Ехх, иде и нашето време Mr. Green, вече нямам търпение
Ние пак ще скитосваме, този пък към Своге, ама утре ще си дойдем, дано нашето диване си седи още мирно и не му се излиза Wink

# 226
  • Мнения: 1 792
ИДВАМ С ГОРЕЩИ НОВИНИ ОТ МУШМОРОЧЕ.РОДИЛА Е СИН АЛЕКСАНДЪР 3500,52СМ.ДОБРЕ СА И ОТ ПОЛОВИН ЧАС СА И ГО ДАЛИ И СЕГА СЕ ГЛЕДКАТ.
честито на всички ама то много бебета много нещо бе аз направо немога да запомня с тоя бременен мозък Blush

# 227
  • Мнения: 961
Леле, ден и половина липса във форума и 7 мамита родили.  Laughing

Честито на cveti_1, Pesa, greta_kr, Prizmo, sundey, sisisty, Mrs Jane i mu6muro4e. Да са им живи и здрави бебетата.   bouquet

Ох, много вълнуващо да чета така през някой и друг час за поредната мама, която е родила. Вече и аз нямам търпение да гушкам моя бебок. Стискам палци на всички, на които им предстои раждане, да е бързо и безболезнено, а малчовците да са добре!

# 228
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Леле майко, вече всяка нощ ли ни чака подобен бебевалеж? Ами така е, вече са ни майски бебетата! Честито на всички мами, обебили се тази нощ!
Мушмороче, Сиси, Мrs Jan  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 229
  • Мнения: 247
Честито на всички мами сдобили се с бебета през тази нощ!  newsm51 Пожелавам им бързо възстановяване и здрави и спокойни бебета, които много, много да ги радват. smile3525 А скоро отново да сте сред нас.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте!
Вчера се прибрахме от болницата с малката Андрея. Роди се в събота 3200, 50см. Аз се чувствам много добре след операцията и сега си се гледаме в нас. Усещането е невероятно, когато го гушнеш. Пожелавам леко раждане на всички, които очакват своите бебчета! Hug

# 231
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
AIvanova, къде се загуби? Притеснихме се за теб, нямаше никакви вести! Добре дошла у дома и при нас във форума! Радваме се, че всичко при вас е наред!

# 232
  • Варна
  • Мнения: 30
Чувствам се страхотно, въпреки операцията. Гледам си детето сама , въпреки бабите в нас. Снощи си го изкъпах за първи път в нас. В болницата ни ги носиха в 5/30 сутринта и си ги вземаха в 12.30 през ноща и не знаех в 3 през ноща дали им дават нещо да ядат или само вода, защото през останалото време си го кърмих. Но снощи като за първи път у дома след последното хранене в 12 през ноща се събуди чак в пет за храненето в 6. Позанимавахме се малко и към 6 се измихме и се нахранихме и така. Сега отивам да я храня, че и дойде часа. Hug

# 233
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ !
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕНЦАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И СЛУШКАТ !
Аз вече нямам търпение да дойде другата седмица и да си гушна моят бебчо!

# 234
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Честито на всички,обебили се през тази нощ  ylinfant  ylinfantДа са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват Simple SmileА на вас бързо възстановяване и скорошно изписване!
Цяла нощ си мислих каква радост изпитват милите майчета при срещата с дългоочакваните бебчовци..и на мен така ми се прииска вече и аз да си видя моето слънчице...Но има време,засега не дава признаци да иска да излиза,май му е добре в тумбачето все още Joy

Да се надяваме че мъжа ми скоро ще стане,за да отидем на разходка,че много ми доскуча да си седя вкъщи,времето е хубаво навън като гледам Simple Smile

# 235
  • Мнения: 37
Maлиии да не мръднеш за няколко часа и си имаме още един бебок честито на мама мушмороче за малкия и син Алекс да и е жив и з драв

Добре дошли на обебилите се мами   bouquet Hugще чакаме снимчици на малките слънца Peace

# 236
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито на Мушмороче, Сиси, Мrs Jan, да са ви живи и здрави бебенцата, а мамите бързо да се възстановяват!   bouquet  bouquet
АIvanova, добре дошла мила отново  Hug

И аз хич не спах като хората тази нощ, събуждах се доста пъти и скачах да видя колко е часът, ще кажеш, че работа имам някаква  Crazy луда работа...

Майчета, давайте предложения за заглавие на новата тема  Laughing

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:38 от Alabala

# 237
  • Мнения: 94
Ех, МАЙчетааа. някои родихте априлчета, но ето и първата серийка МАЙски рожби smile3501

1 ден не съм чела и ето на ... щъркелчетата са цели 8


ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВСИЧКИ ВИ - CVETKA_1, SUNDEY, GRETA_KR, PRIZMO, SISITY, MRS.JAN, MU6MURO4E, AIVANOVA  newsm51 Two Hearts 1crib newsm07 newsm32 smile3504

Бъдете живи и здрави, гушкайте малките бебчовци и бебки и ги нацелувайте от нас, после ще чакаме снимков материал и малко проза от вас за да чуем как сте изживели съдбовния миг на раждането... чудото на живота!

Междувпрочем, забелязах, че повечето от новите мамчета са родили 7 дни преди термина си... е, мен ме чакайте към 10ти май тогава  Joy hahaha smile3532

То от утре си влизам в 39та седмица и всеки ден си е аха аха... стискам палци на всяка една от нас ( и на мен, хихи ) и само спокойствие! ( и силна храна  hahaha)

SUNDEY, ще се радвам да разкажеш подробно за Окръжна, че нали там мисля да гостувам за 3 дни .. smile3534


Весел ден, милички, аз днес ще релаксирам у нас, но и по случай празника на труда, ще мързелувам  Joy Joy Joy
(нали е празник,  hahaha hahaha hahaha НЕ СЕ РАБОТИ  )

# 238
  • Мнения: 236
ееееееее наистина много бебета,то трябва да чакаме края на деня та да честитим на всички
мами,истински дъжд от бебета,ама как не нали вече сме в нашия месец
AIvanova честита ти принцеса и добре си дошла у дома!!!!!
Много да папка и да слушка малката Андрея    bouquet  bouquet  bouquet

# 239
  • Мнения: 30
Първо да честитя на всички нови мами!
Да са ви живи и здрави бебешорите, много радост да ви носят, а на всички бързо възстановяване, че ви чакат вълшебни моменти Simple Smile !!!   bouquet  Hug   bouquet


И второ: Честит старт на нашия месец  Simple Smile!!!

Общи условия

Активация на акаунт