Радостни сме ний мадами, че сме вече майски мами! (32)

  • 13 403
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честито на Мушмороче, Сиси, Мrs Jan!   bouquet
Добре дошли на мамите прибрали се у дома!


Аз пък днес имам повод да почерпя!
С моето мъжле имаме годишнина!


# 241
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Селин, честита годишнина   bouquet Много любов и семейно щастие ви желая   bouquet

Варненки, кажете къде ходите на запис на тоновете?

# 242
  • Мнения: 85
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ МАМЧЕТА С МАЙЧЕТА МНОГО ВИ ЦЕЛУВАМ.


Леле ...
"only six day to go"
това малко ме плаши  newsm17

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 17:57 от dessyaja

# 243
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТО НА МУШМОРОЧЕ ТЯ ЛИ Е ПЪРВАТА РОДИЛА ПРЕЗ МАЙ?  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetАйванова добре дошла ,бяхме се притеснили за теб,нямахме никакви вести, но важното е ,че вие с бебето сте добре.

# 244
  • Мнения: 2 910
Колко е вълнуващо Hug

МУШМОРО4Е, ЧЕСТИТ СИН АЛЕКСАНДЪР!!! НЕКА ДА Е МНОГО ЗДРАВ И ДОБРИЧЪК И МНОГО МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!

АИВАНОВА, ЧЕСТИТА ВИ АНДРЕЯ!!! МАЛКАТА ДЕВОЙКА НЕКА РАСТЕ И ХУБАВЕЕ!!! Ще ти дърпаме ушите, затова че ни остави без известия за теб Hug

Маги, ти си май на ред, някакви признаци за раждане при теб има ли?

Селин, честита годишнина  bouquet Скоро ще си направите най- голямият подарък с татито Hug

# 245
Здравейте и Честити бебчета на родилите вече мами,аз съм в голямо очакване и нетърпение ,но сигурно е нормално,пожелавам леко раждане на тези на които им предстои и  дано вси4ко да е наред.
 

# 246
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Селин, честита годишнина  bouquet Скоро ще си направите най- голямият подарък с татито Hug

Хаха, той подаръка е предвиден за рожденния му ден! Ама знае ли човек, може за годишнината да реши да дойде!  baby_neutral Joy

# 247
  • Габрово
  • Мнения: 12
Ех колко много бебчетааааа!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!  newsm51

Селин, честита годишнина, желая ви безброй незабравими мигове заедно!

На мен вчера ми пристигна и кошарката - преносима на Бертони, остава само да се сглоби и вече сме почти напълно готови за бебка, че то като гледам до девети хич няма много време!
Искам да попитам мамите, които са ползвали или ще ползват подобна кошарка дали са купували допълнително матраче? Тя си има по принцип, но не знам дали е достатъчно.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Feja, и ние сме с такав акошарка, в началото мислех да купя и матраче но се отказах  Peace
На синът ми матрачето беше от най- хубавите и скъпите и честно казано беше изключително твърдо та не виждам смисъл да купувам

# 249
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И аз мисля, че наличното матраче е достатъчно! Оглеждах тия креватчета докато се чудехме ние какво да си вземем и на мен ми се стори доста подходящо матрачето. А ими се струват лесни за поддръжка!  Thinking

# 250
  • Мнения: 1 492
Да са живи и здрави рожбите на всички обебели се мами. Само радост да им носят.Бързо възстановяване на всички.

За заглавие: Дъжд от бебчета вали, на ден по две - три. Mr. Green

# 251
  • София
  • Мнения: 186
Да са живи и здрави рожбите на всички обебели се мами. Само радост да им носят.Бързо възстановяване на всички.

За заглавие: Дъжд от бебчета вали, на ден по две - три. Mr. Green
АЗ БИХ ДОБАВИЛА- Дъжд от МАЙчета вали.на ден по две,по три  Mr. Green
или Дъжд от МАЙски бебета вали,на ден по две,по три

# 252
  • Мнения: 258
ЧЕСТИТ СИН АЛЕКСАНДЪР НА МУШМОРОЧЕ

ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНООГО ЩАСТЛИВ. ДА БЪДЕ НА МАМА РАДОСТТА И НА ТАТЕ ГОРДОСТТА !!!

# 253
  • Мнения: 255
...
Маги, ти си май на ред, някакви признаци за раждане при теб има ли?

.....
Ако имате предвид мене още съм си у нас с Миша се гледаме.Сутринта се разделих с тапата Simple Smile и сега очаквам болки ама нямааа.Снощи ходих на запис на тоновете в родилно и бяха много добри според акушерката дето го гледа.И татито се изказа и той че са ОК(той е лекар, макар и животински)надявам се да не пренося уж вървеше напред а сега...не му се излиза.
Хайде ние тръгваме за парка та дано да му хареса детския кът там и да реши утре да се срещнем Wink

# 254
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Е, няма страшно Маги, дори да преносиш! Не се пиртеснявай толкова! То верно всички нямаме търпение, ама аз ппредпочитам наш бебо да се роди след термина си!

Общи условия

Активация на акаунт