Гоблени -23

  • 60 414
  • 494
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 686
Кетри мерси за помощта,без това не успях да ги открия тези схеми Banghead.

# 76
  • Мнения: 19
Здравка79 моята схема на момиче на плажа е по различна.  newsm12. и е с повече цветове, 9 са.явно е на друга фирма. и все пак мерси Hug

# 77
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 hahaha hahaha  след пролетта идва лятото   Party
 Sunglassesхвал, хвал, хвал Mr. Green



 Heart Eyes и аз искам пчеличка  Crazy ама да има някой да ми я ушие  Heart Eyes


# 78
  • Мнения: 129
ама спрете с тия голотии че ще се зарибя и аз   Laughing
то верно да взема да ушия една гола мацка та мъжо да одобри най-накрая моето хоби  newsm78
аз изкарах вазата ама тепърва трябва да я пълня с цветя    ooooh!

# 79
  • Мнения: 161
mamaYanni страхотни са голотийките ! Wink

то верно да взема да ушия една гола мацка та мъжо да одобри най-накрая моето хоби  newsm78
добра идейка  Laughing

Гудич - кога успя бре да я избоцкаш  Shocked много е хубава! А есен и зима ще има ли ?

Пък да ви се оплача  newsm45 ...макар, че не е по темата - вчера като бяхме следобед на разходка с малкия дивак съм си изгубила някъде из парковете сватбения пръстен (ние си разменихме на сватбата пръстени вместо халки). Никога не го бях сваляла. Как и кога е паднал незнам - усетих се чак в къщи и се връщах да го търся - ама уви... Цяла нощ не можах да спя и днес ми е едно криво-криво... чак не ми се и шие...  ooooh!

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 15:20 от vvvitality

# 80
  • Мнения: 521
Здравейте
Преди 2 -3 години шиех много, после забременях и нямах никакво желание да пипна иглата - мъчих се,но не вървеше. Сега имам желание, но нямам възможност.Чакат ме няколко комплекта, както и няколко недовършени. До сега щиех - едва ли не стандартните гоблени, но съм решила да пробвам някои друг. Това са част от гоблените ми
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=200753

# 81
  • Мнения: 2 116
Красии надушвам ги аз тез голотийки от далече!  Mr. Green

Катето благодарско за линка  Hug , ама с това Мулине...............  ooooh! Ще чакам Гуди!  Heart Eyes


Гъсето добре дошла при нас!  Hug Оправи си линка, защото се отваря началната страница на Снимка.бг!  Peace

# 82
  • Мнения: 2 116
galetto това е схемата по която аз ших!  Peace А ето тук можеш да видиш крайния резултат!  Hug

# 83
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Айде да се обадя, че аз така съм потънала в мързел, след скоростното шиене на пиратски дрехи, боядисването на яйца и правенето на козунаци. На който му се гледа тук и тук
vvvitality, съжалявам за случката спръстена, нооо.... Аз намерих на плажа стара сватбена халка, с надпис, пощурях да ровя в нета, дали някой не се е жалвал, е не се е. Тежи ми като воденичен камък, седи си на бюрото и се ядосвам от време на време. Лично мое мнение, оплачи се във всички теми в който пишеш, ако имаш снимка сложи я, може пък някой дивак като мен да го намери и да реши че иска да го върне. Да ви кажа, може да ми се смеете, ама като я намерих халката си я сложих на малкия пръст /много е малка/ и докато се приберем от морето 5 часа ми миришеше, така както мирише в столовете.
Кетри нали няма да ме биеш, по късно ще покажа балерината, ако и сложа пачката де, че тя си седи гола от месец и половина.
И аз съм фен на Michael Powell, ама имам само една къщичка с кръстчета на аида 14. Стават страхотни. Сестрата на мъжа ми уши прозореца и него ще снимам.
Tuly, патето е станало страхотно, по-добре изглежда от оригинала /аз нали го ших, моето е като измито/
Goody, къде пък измисли таз грозотия, като завършиш останалите две, ще ти дам адрес, имам място къде да ги сложа  Mr. Green

# 84
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Китаааааааааа, щурчо мой, от снимката се вижда, че са ти изпили соса  Joy Joy няма да те огрее с гоблените, защото са 5 (пет) броя  Mr. Green и защото съм намислила една дивотия с тях  Crazy
та по този повод, преди време се размотаваха разни гобленчета с нежен орнамент от бод зад игла, май бяха белите орхидеи на ланарте - ама ме е страх да не объркам самаряните  Hug та ако някой се сеща за какво иде реч и реши да помага тук съм и чакам на полусъединител  Mr. Green
здравче, ще взема да ти се метна и ще се чудиш от къде ти е дошло  Laughing Laughing туй чудо на главата
ввивалити Confused Cry Confused гадна работа, заради символизма, не за друго.  Confused Ние не си разменихме халки или пръстени и сега съм рахат в това отношение.  Blush А за мацките-сезони - те са лесни  Peace с моя натоварен график успявам да направя една за две вечеро-нощи  Crazy - само Новата Година ще е по-сложна и може би ще е за седмица  Mr. Green
тулумбичке, мила, байнова - бЕгаш ми по тъча, ноооо  Mr. Green
гъсе - искаме снимкиииииииии, искаме снимкиииииии  Heart Eyes

# 85
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Едно питане към всички - някой има ли ясна и четлива схема на Коне на водопой?
Имам една, но не мога да я разпечатам защото е цветна и цветовете излизат замазани и неясни и знаците не се виждат.

# 86
  • Мнения: 858
Goody аз я имах схемата ама нали си ги затрих по едно време всички схеми от компа ooooh!Обаче преди да направя тази простотия я бях пращала на някой newsm78Да си признае без бой Joy
kita99 готини козунаци Blush

# 87
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
днес смятам да почерпя---големият ми син става на 14 години





                         

                                                          


весели празници на всички, от празници и маси няма време за шиене,но нали сега ни се е падало

# 88
  • Мнения: 338
айде днес ви изпреварих  newsm68 раз-два малко за разчупване преди да хванете гоблените. аз днес съм пак на работа, така че  само ще ви гледам как шиете  #Shocked

vvvitality, наистина е гадна твоята загуба, ама все пак се надявам, че някой като kita99 ще намери скъпоценния пръстен...  Hug

Unknown_lady, тия дни я гледах някъде схемата. и аз я имам, ама пак е цветна. ще се опитам да я намеря

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
ееее, ама сте бързи  smile3516

djuri, да ти е жив и здрав рожденика, да те радва с много хубави неща!!!

# 89
  • Мнения: 161
преди време се размотаваха разни гобленчета с нежен орнамент от бод зад игла, май бяха белите орхидеи на ланарте - ама ме е страх да не объркам самаряните  Hug та ако някой се сеща за какво иде реч и реши да помага тук съм и чакам на полусъединител  Mr. Green

Имам схемите на тези двете :





стават ли ? Ама трябва да ги кача някъде , че са ми на компа  Wink

А за пръстена наистина е много гадна работата - точно заради символизма, не за друго. Мъжо ме успокоява, че ще ми купи по-хубав, ама няма да е същото...

днес смятам да почерпя---големият ми син става на 14 години


djuri - честито ! Да ти е жив и здрав сина и да те слуша, че те тийнейджърите сега са.... smile3511 Нали и аз си имам един батко в къщи, но не мога да се оплача - много ми помага във всичко - малко със зор, ама все още ме слушка !  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт