Гоблени -23

  • 60 447
  • 494
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 338
Едно питане към всички - някой има ли ясна и четлива схема на Коне на водопой?
Имам една, но не мога да я разпечатам защото е цветна и цветовете излизат замазани и неясни и знаците не се виждат.
Unknown_lady, аз открих хиляди схеми на гоблена, но всичките са цветни. пробвах да направя схемата черно-бяла, ама май не се различават някои от символите  newsm11

# 91
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Привет мацки!

Ние си почиваме доволно в Приморско, чудничко е.

Относно конете на водопой, тъй като това е разработка на Вилер и техните схеми са в два цвята, за това не зная дали ще има едноцветна схема. Не зная на Милена стил каква е схемата, но аз да си призная много не го харесвам, защото единия кон има откровено червени следи по муцуната, все едно е бит.  ooooh!

Иначе подпуках гейшата и напредвам, тъй ще е докато чакам конците.

Честито ти пораснало момче, джури, да те слуша много, и ти него  Hug

# 92
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
Едно питане към всички - някой има ли ясна и четлива схема на Коне на водопой?
Имам една, но не мога да я разпечатам защото е цветна и цветовете излизат замазани и неясни и знаците не се виждат.
Unknown_lady, аз открих хиляди схеми на гоблена, но всичките са цветни. пробвах да направя схемата черно-бяла, ама май не се различават някои от символите  newsm11

 Thinking май само на милена стил и казанлък са черно - бели  newsm78 добре де, а не можете ли с червено маркерче да си отбележите кое е червено? гледам на схемата, ами те за си големи части, коня, кучето, коритото за вода и юздите, не е невъзможно да се маркира Hug

Джури, да ти е жив и здрав младЕЖа и ти да имаш силици и нерви  Heart Eyes Heart Eyes


ввивалити - имах съмнения, че не са орхидеите на ланарте  Blush Blush и наистина не са те  Blush Благодаря ти за снимчиците, ще се опитам да си спомня къде съм виждала това орнаментче  ooooh!

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Джури, да е жив и здрав младежа  Hug  bouquet

Моят кафяв кон също е с еднин червени следи, но като цяло си ми харесва. Моята схема беше черно бяла, но беше преснимана и е от преди 15 години. Комплектовката незнам кой я е правил  newsm78

# 94
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Djuri, честит ти рожденик. Много да те радва.

Ако все пак някой намери черно-бяла схема на Конете, да свирка. Тези Вилерови схеми много ме изнервят. Винаги са едно тъмни и нагъчкани.

# 95
  • Мнения: 858
Моите коне на водопой са на Милена стил и кафявия изглеждаше като болен от шарка Mr. Greenта малко му смених цвета-но не пазя схемата.Беше черно бяла.
djuri честит празник  bouquet
marulka_s как ви завиждам за почивката Crazy
vvvitality качи ги някъде  Hug

# 96
  • Мнения: 338
тука гледам едни лампи, лупи, гергефи... чудя се дали да си взема? я кажете вие как шиете? имате ли си разни приспособления и по-лесно ли ви е?

# 97
  • Мнения: 1 111
Tuly, патето е станало страхотно, по-добре изглежда от оригинала /аз нали го ших, моето е като измито/

в какъв смисъл "измито",бледо ли или...защото съм намислила да изографисам няколко патета от серията и мислех да набавя оригиналните конци,както по схемата...

тулумбичке, мила, байнова - бЕгаш ми по тъча, ноооо  Mr. Green

ааа,бегам аз,бегам...

имам въпрос - шия едно малко гобленче за първия рожден ден на едно момченце,родено е на 02.05.2007 год. Та ми се ще да напиша и датата,ама се зачудих да напиша ли годината на раждане,след като детето вече е на 1 годинка или да напиша само датата... newsm78
Вие какво ще ме посъветвате?

# 98
  • Мнения: 2 343
Здравейте! Вашите творения много ми харесаха! Много бих искала да започна с кривите къщи-много са свежи. Може ли да ми кажете откъде да взема схемите?

# 99
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
Тули, заета си - разбирам те  Heart Eyes
 ooooh! аз сложих датата и годината на раждане Hug то всяка година ще расте, но годината на раждане ще си остава същата  Hug

# 100
  • Мнения: 747
Прасчо той гобленовия е много по лесен от кръстчетата PeaceСтига мрънкала за мъже-гледай си къщичките и бъди добро момиче Joy Joy Joy
Eх, ако от гоблени разбирах толкова, колкото от мъжове и размери... Embarassed Joy
Само веднъж съм виждала гръб на (част от) гоблен, шит с гобленов бод, и много се впечатлих- страхотен порядък, толкова фин... А кръстчета ги шия безпорядъчно- отдолу- нагоре, отгоре- надолу, отляво- надясно и обратно... И отзад изобщо не е за показване Embarassed Та се притеснявам, че редът не е моята стихия, и не мога да започна. Някой ден обаче може и да посмея Wink.

Много бих искала да започна с кривите къщи-много са свежи. Може ли да ми кажете откъде да взема схемите?

За жалост са изтрити онези схеми на криви къщички, които ги имаше във фотофайл.ру., та не мога да дам линк Sad Иначе имам всички схеми в ПМ, стига да кажеш коя искаш, че те сигурно са 50-на. Впрочем Хипатия беше дала една огромна компресирана папка в ПМ; оттам ги имам.

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 20:52 от Прасчо

# 101
  • Мнения: 19
Мен ме трашна един грип, и нямам желание за нищо.
Djuri, честити празник.Да ти е жив и здрав сина!
Unknown_lady моя дружка го шие в момента, ще я питам за схема.

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 16:36 от galetto

# 102
  • Мнения: 2 343
Чувствам се много глупаво Blush какво е ПМ

# 103
  • Мнения: 338
Mira_mimi, ПМ е програма - Pattern Maker

кажете за гергефите   Praynig

# 104
  • Мнения: 161

Чучулигата  - ето ги орхидейките :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242640

Ползвай:  71787178  Wink

то всяка година ще расте, но годината на раждане ще си остава същата  Hug

tuly и аз мисля, че с датата на раждане би било по-добре .

тука гледам едни лампи, лупи, гергефи... чудя се дали да си взема? я кажете вие как шиете? имате ли си разни приспособления и по-лесно ли ви е?
tarzanke - и аз се чудя дали да не си купя от онези лупи дето се слагат на врата, но не знам дали ще ми е удобно. И за гергефа се чудя...като се слага върху ушитото дали няма да повреди конците от притискането... Thinking
И аз ще чакам някой да сподели опит !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт