През СЕПТЕМВРИ ще проплаче наш'то мъничко юначе

  • 11 295
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
dr_tsveti имаш розово щеркелче.
Аааа... взех, че преброих щъркелчетата и сините се оказаха завишени с една бройка, голям мерак за момченца  Simple Smile
Асенцето Simple Smile  аз уж имам същото професионално изкривяване, но чесно казано автоматично копирах и не се замислих изобщо, браво!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 7 673
Имаше предложение за заглавие от singing_girl - "СЕПТЕМВРИ падат листата, а ние ще си гушкаме слънцата".
Моля да го добавиш при чакащите.
 
Изпревари ме, Иринче, тъкмо щях да пиша и аз за това.  Grinning И аз като тебе следя за творчеството.  Peace
Забелязала съм Hug.

# 17
  • Мнения: 166
Piaf може ли и на мен едно роzово Щъркел4е

# 18
  • Мнения: 2 658
Ето ме пак,мерсим на Пиаф,че и аz съм от тия дето са малко на вие с такива сложни начинания,като пускане на теми  Mr. Green
Ние zа сега си оставаме роzовки,пък дано е така до края,иначе всичко е ок,обаче май сме по скоро zа края на август,отколкото zа септември,та не zнам..Ако може да ме иzместите и мен на 1ви ли,иначе уж съм zа 28.08..Абе при вас ще си стоя,другото и беz това са сметки беz кръчмар.

# 19
  • Мнения: 571
Мамита Няма ритане!Разхождах се много!До сега пък танцувах в нас/колкото и да ми смеете/за разпускане и за да може да го провокирам!!Но не и не и не!!
Доки казал и на милото по телефона че ще спра да се чувствам "бременна"ако нещо е станало не дай Боже!Но аз никога не сум се чувствала като бременна  и не зная какво значи това!!Организма щял да реагира-е ок де ама моя никак не е реагирал!! Лежах галих говорех и нищо и нищо!!Дано не е най-лошото защото от 16 седмица от както го усетих за пръв път не ми се е случвал ден без да ме ритне!! Не искам да изпадам в паника но вече съм на там тръгнала!!!И се смях и плаках и кола пих и сладко ядох/само и само да го накарам да мръдне/ Доки казал че само да се обадим и тръгва от Банкя за болницата да ме прегледа!!Утре сутринта мисля да отида защото просто съм пред криза!!Знам че спят много но това не се е случвало до сега!!
И честити розови новини на всички!!Трябваше малко равновесие да има че с толкова много момчета!Да са ви живи и здрави сладурковците!

# 20
  • Мнения: 79
Здравейте мами!
piaf, благодаря за темата!
На мен ми се случиха разни случки... едни за хвалене, други за оплакване.
Скапа ми се компа, ама аз не се разтревожих- и друг път се е случвало, но уви харда отиде на боклука и с него толкова много снимки и видео от първите мигове на децата... Sad
Така ме е яд, че не ги пазех и на CD, сега са съвсем изгубени.
Днес пък се заключих в къщи и чаках любимия да идва да ме спасява...а тя една врата метална- няма разбиване и навсякъде решетки...добре, че не беше някоя вечер, че нямаше оправия.
Вчера се видяхме с Рени и си изкарах много приятно, вкусих доза от ваще срещички прекрасни.
Като я видях как добре изглежда с нейния бременелски панталон, а аз стисната с едни огромни дънки... и нападнах наще магазинчета и си купих 3 панталона и 2 блузки.
Ми то много хубаво било да се чувстваш удобно и добре, направо чудесно Heart Eyes
Сега ще ви чета, че не мога да ви наваксам.
Честито на мамите с девойки видях, че вчера са се раздавали щедро newsm51

# 21
  • Мнения: 2 123
ехооо  Party и в новата тема да драсна 2 реда, че като ви знам темпото до края на празниците сигурно още 2 теми ще изпишете.
Иринарадева /адашке/, май ти ме попита за пътуването.Да, отиваме с малкия на втория ръкав на Халкидики. И аз съм ходила доста из съседната нам страна и винаги ми е било изключитеблно приятно. Надявам се, че няма даса нечовешки стълпотворения по пътя... ще тръгнем рано. По-важното е, че сме голяма компания с деца и ще е весело, варвам.

Днес денят с любимия го изкарахме в приятен шопинг. Купих си много гъзарски розови обувки от Дизел - на ток, наистина, но много удобни. Останалите неща си ги взех от O'Neil - страхотен бремелински летен панталон и цял бански с коланче  под корема, джапанки и т.н. Доволна съм. Сега захващам подредбата на багажа.

Благодаря ви за коментарите за кафето - знаехси, че не съм единствената  Sunglasses
Честито на всички розови вързопчета!

И едно предложение за заглавийце от мен

Половината ни път измина наш;та септемврийско-чакаща дружина!

# 22
  • Мнения: 57
А имаме си вече нова тема супер Grinning Браво на пиаф smile3501
Много благодаря,че си включила и моето заглавие при чакащите  bouquet също така и на момичетата дето вардят Hug
Мирка мила дано утре като отидете на прегледа да ти олекне хубаво,според мен просто човечето си спинка дълбоко ще видиш че всичко ще е ок Peace

# 23
  • Мнения: 391
Мерси за новата темичка, Piaf!

Леле, Деси, направо ми заседна в гърлото сърцето като си представих какво ти е било. Аз ми причернява като загубя някоя от погледа като сме заедно, но това три часа! Радвам се че се намерихте и всичко е свършило на добре.

Кафе - пия си и не ми пука. Ако не се прекалява няма страшно, или поне аз не съм намерила такова проучвание.

Асе, радвам се че си спокойна, но като видя качено кило и като знам какво изисква да се смъкне, и ми се плаче с крокодилски сълзи. Пък и сега третия път кой знае колко по трудно ще е, че то тялото си старее и не му пука.

Juliko ражкажи де, покажи снимки.



Айде слагайте снимчици, милите момичета. Не се услушвайте! Виждам ви там, скрили в ъгъла.

# 24
  • Мнения: 11 314
Браво на Пиаф!
Аз днес най-накрая се замъкнах на контролен преглед при доктора и то само заради настояването на мъжа ми да види дали Зрънчо носи щети от катастрофата.
Всичко си му е наред, няма кръвонасядания или отлепване на плацентата. Подритва си като за световно.
Аз взех, че се поуспокоих. Обаче продължават ядовете със застрахователите, щото виновника вика - Дръжте виновника. Аман от остарели чичета! ooooh!
Честити розови гащи на компанията! Пълнете отбора, че няма само мъже да гледаме тук. Добре е да имаме богат избор за неродените Петковци.
Деси, оня ден моя дребния ми погоди подобен номер. Изниза се с комшийчето без да ми се обади и отишли заедно на детската плошадка на 200м от нас. Добре, че се сетих, че може да са там, та ходих да опъвам уши на всеослушание. После го наказах да стои в къщи, а аз излязох със сестра му на площадката.

# 25
  • Мнения: 79
 Mirkata_21, успокой се миличка!
Може всичко да си е наред и да е сменило бебчето позицията.
Може да има и много други възможни отговори.
Да спреш да се чувстваш бременна значи да спрат да те болят гърдите, зърната ти да не са вече толкова свръх чувствителни, дори тъмните ореоли около зърната да из светлеят и много други неща.
На мен ми се е случвало да "спра да се чувствам бременна" съвсем си беше ясно и аз усещах това.
Много невероятно ми се струва да се случи нещо лошо с бебето без да усетиш болка, без кръвотечение и без други признаци, въобще това, че не го усещаш не смятам, че е признак за нещо непременно лошо.
Според мен ти си добре и бебчо също, гушкам те Hug и се моля да бъдеш спокойна до утре когато се надявам да видиш бебо и да се успокоиш тотално.
  bouquet

# 26
  • Мнения: 571
Благодаря ти!MariamАз от давна не усещам напрежение в гърдите или болка или каквото и да е друго!! Praynig
АЗ бих отишла веднага в болницата но не нзая дали няма да ме изгонят!!А мъж ми ми се кара по телефона и си гледа мача спокойно!!!Дано не е нищо сериозно!!Може да съм се уплашила повече знам ли!?!Чувала съм за мами които чак когато организма им започва да се торви разбират лекарите че нещо не е наред и установяват че бебето е мъртво!Ох дано всичко да е наред с нас дано!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 7 673
Mirkata_21, сигурна съм, че всичко ще е наред. Naughty Паникьосала си се, всичко ще е наред!!!!!!!!!! Някои при първо бебе в 21-ва седмица изобщо не са още усетили бебето. Кой знае накъде се е завъртяло и блажено нанка Heart Eyes
irinii , адаш  Hug, ние май ще митнем към Халкидики също - за  Furka говори мъж ми, да видим дали ще реша Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11 314
Мирка, не мисли глупости!  Naughty  Hug
Сигурно е застаноло с гръб към корема ти и ако рита то е назад и затова не го усещаш.
На мен ми беше така през уикенда и се бях притеснила, че може да му има нещо, ама от вчера ме подритва пак.
Нито гърдите ме болят вече, нито ми е лошо, все едно не съм бременна, ако не е онова леко заобляне.

# 29
  • Мнения: 391
Мирка, най-вероятно е нищо, но ти ако си толкова притеснена, отиди да чуете тоновете поне. Така да се тормозиш не е хубаво и знам че то не можеш да се спреш.

Друго което можеш да пробваш е да пийнеш нещо сладко, като портокалов сок, и легни. Тъй като сега не са достатъчно големи, се згуши на топка, та да го притиснеш малко дребното и да ти е по лесно да го почувстваш. Захарта помага в по късните месеци, но не знам дали ще подейства сега.

Общи условия

Активация на акаунт