През СЕПТЕМВРИ ще проплаче наш'то мъничко юначе

  • 11 299
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 226
Добро утро, и Честит празник!
Шейла ми да бе, слънце, за пътешествието.Аз прехода Австралия - България, т. е половината околосветско го пропускам.Ама що пък да не направя полу. hahaha Joy

Да ви кажа, и аз мисля да лягам под ножа.Това със шамарите, дето го обяснявате - ми ще трябва да ставам от магарето, да си го върна, а ще ми е трудно  hahaha Joy Но ме е страх, не  от операцията, а от упойката.Последната ми беше с пълна, та не можах да се събудя 10 часа.Мъж ми полудя.Щеше да набие анестезиолога.Та сега каза, че ще е плътно до мен.И никой не може да го спре. А бе да идва септември.Пък тя и беба, може да ме изненада.
Хубав ден на всички  Hug

# 286
  • Мнения: 2 658
Добро утро,честито на всички именнички(и военноработнички,ако имаме такива) Tada
Мариам,Веч,мерси zа успокоителните думи,щом каzвате,zначи е така,а вие определено zнаете най добре  Wink.Веч,можем да го направим това с ЛС,добре.
Е,свърши почивката,а?Сигурно беше супер,zа които сте на работа,или вече ви се връща?Починахте ли си?

# 287
  • Мнения: 3 926
Сонче, аз си го самоназначих. Не е опасен, така че може и без педписание да се приема.
Единствено Мирката трябвада внимава, заради минерализацията, но до сега не съм прочела да взема магнезий Thinking
ПРепоръчвам ти Магнерот. Вкусен е. Можеш и да го сдъвчеш, ако няма достатъчно вода наблизо Wink
Григчо, сега виждам за Варицелата. Дано се оправи по-бързо детето Hug Имало някакъв спрей... или пудричка ли..., абе нещо дето намаляло сърбежа Thinking Като имаше опасност Сияната да се разболее разни мами в квартала ми бяха казали да ида и директно да питам в аптеката. НО име не знам за съжаление Confused
Шейли, то корава кратуна моето Rolling Eyes Вчера пак ходихме до Габрово - без инциденти Grinning Иван кара много бавно, аз си бях взела магнезия, стоях подпряна на правилната страна... ПРосто за мен беше важно да знам, че като внимаваме всичко е ОК. Предстоят ни две големи пътувания още, та не искам да се излагам Wink

# 288
  • Мнения: 57
Добро утро на всички Hug
Честит имен ден на всички празнуващи днес  bouquet бъдете живи,здрави и много щастие!
Абе това време няма ли да се стопля най-накрая искам лятото да идва вече,макар че тогава няма да ни изнася с жегите дано леко да ги понесем sweating
Айде лек ден на всички и приятно празнуване sohappy

# 289
  • Мнения: 400
Влизам да ви почерпя едно агне  animal085,че мъжа ми има имен ден LaughingНезнам от къде ги намирате тези картинки с вкусотиите,та за това ви поднасям тази скачаща овца Joy

Мариам-то мацка,мацка,ама да минава септември,че отивам на ботокс/от многото смях/,липосукция и силикон rotfImbo Joy

# 290
  • Мнения: 25
Добро утро!!!
Честит имен ден на всички именници!!!Да са живи и здрави и много усмихнати!!!
А тези който не празнуват да се почерпят и те че нали празник!!! smile3503
Лек и приятен ден!!!

# 291
  • Мнения: 133
Честит празник на всички празнуващи   bouquet
Уанде, супер беше агнешкото  Joy
Асе Hug, и аз мисля да си самоназнача, въпреки че това, което изпитвам не са контракции, а по-скоро разтягания (поне според мен, де, защото аз все още не знам какво са контракциите, а не усещам нещо да се свива; просто остра и кратковременна болка от време на време). Но би трябвало да подейства и в този случай, нали?
Айде хубав ден за всички, макар и мрачен   bouquet   bouquet

# 292
  • Мнения: 166
Привет и от мен,
аз съм вече също в Бг и най-накрая да греине е сланцето на вън.
Честит имен ден на всички именички и техни близки именницил   bouquet
Да са все в такова ведро настроение както слънцето на вън.

Гледам пак 15 стрьница сме стигнали. Имали някой желание да пуска нова тема или да се пробвам аз?

Успихнат ден от мен

# 293
  • Мнения: 571
Асе за какво трябва да внимавам???? ThinkingЗаради бъбреците дето ми задържат ацетон ли и ми откриха кетотела????? PraynigУплаших се малко като каза че трябва да внимавам!Не не пия магнезий!Вдруги ден съм на ЖК и ще питам доки за всичко!!!Ох дано да няма нещо сериозно! Praynig
А черпя виртуално ама  без снимки че има много бременни тук!!Мъж ми има днес професионален празник и свекър ми и свекърва ми а свекър ми даже и имен ден има!!Да са ми живи и здрави  bouquet

# 294

Общи условия

Активация на акаунт