Признак за раждане ли е

  • 1 884
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Е, хайде, може да иска да си полежи още 1-2 седмици бебето в теб, и без това му е рано още  Peace

# 31
pri vseki li se polo4ava tova isti4ane na tapa? :roll:i vqrno li e 4e mom4encata  zakasnqvali  :shock:dnes mi e termina i nito tapi nito ni6to  Tired

# 32
  • Мнения: 961
Изобщо не е задължително тапата да ти падне преди раждането - на някои пада, на други не или не разбират, че е паднала.
А това, че момченцата закъснявали... според мен са си бабини приказки.

Чакаме авторката на темата да каже какво е станало. Успех с раждането!

# 33
  • София
  • Мнения: 44 111
Изобщо не е задължително тапата да ти падне преди раждането - на някои пада, на други не или не разбират, че е паднала.
А това, че момченцата закъснявали... според мен са си бабини приказки.

Чакаме авторката на темата да каже какво е станало. Успех с раждането!
няма как да не падне....а това дали разбираш или не е съвсем друго...таз тапа няма къде да отиде освен да падне преди раждането....
Моята пада няколко дни по малко, около седмица преди термина, преносих три дни Wink

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На мен не ми се е случвало  Hug Леко раждане  Peace

Peace
за тапата- моята падна 2-3 дена преди термина, преносих 5 дни Peace

# 35
  • Мнения: 502
и при мен беше така. обадих се на лекаря- имахме планирано секцио за след седмица. но след прегледа доктора ми обясни, че ще ме приемат за секцио, за да не тръгне бебето да се ражда и така.

# 36
  • Мнения: 2 131
pri vseki li se polo4ava tova isti4ane na tapa? :roll:i vqrno li e 4e mom4encata  zakasnqvali  :shock:dnes mi e termina i nito tapi nito ni6to  Tired
Моето момченце се роди 17 дни преди термина. Абсолютно безпроблемна бременност, нито признаци, нито нищо. На човечето обаче не му се стоеше повече  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт