Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 664
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 3 202
Thinking Хич не му е мястото на тоя десер тук. Сори................

Ми махам го тогава.... Sad
А така 

# 1 021
  • Мнения: 126
Аз не обичам много месо и наблегнах на млекото с овесените и изварата с яйца, дали така ще свалям по-малко newsm78

# 1 022
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мили Дюкеси Hug
Бермудес   bouquet  bouquet  bouquet Всичко най-хубаво ти желая Hug

Днес правя месец с Дюкан Party,свалила съм 4кг и много см натрупани през бременоста Peace.Моря още едно кило..... и така.
Макар че много рядко пиша,искам да ви кажа че без вас не бих се справила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.чета ви редовно и искрено се радвам на постиженията ви  bouquet

Целувки Heart Eyes

# 1 023
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Връщам се вече подготвена! Наваксах загубите - попрочетох темата!

Първо да кажа на Бермудез   newsm59 - много усмивки и радости.

Жана (bg-paint) - сигурна съм, че всичко ще се нареди  Praynig Hug

Ори -  Hug  bouquet мен ми се струва, че идеята на мъжо ти е прекрасна! Честитки за добрия мъж.

Атракция, много сладка снимка - страхотни сте и двамата!

Гуди и Цоци - разбихте ме днес тук да се хиля, а колегите да ме гледат страннно - желирания копър не звучи май зле  newsm78. Дали да не го пробвам   chef

Цоци, идеята за ГГЗ много ме радва! Така ще внимавам много да не ме изтипосат там!  Whistling

Мамица   Peace - идеята с грил плочата е много добра - не съм се сетила.

А и Лени много добра идея даде с тая четка и снимчиците   bouquet.

Честита месечинка на Бейби Дол - завиден резултат   bouquet.

Аз сега да се отчета по-подробно. Започнах си втория етап на 4/3 (изчислено въз основа на празници, сватби и прочие събития) та поне да хапвам салатки в определени дни.

От днес минавам обаче на 5/5. Дано да е по-резултатно. Макар че аз и от 4/3 съм доволна.

Гледам, че напоследък пак често се дискутира темата с ударния етап и броя дни. Аз чух много пъти, че след 5-ия ден не се сваляло, но реших да пробвам все пак и направих 10 ударни. Свалях си през цялото време, даже повече след 5-ия ден. Може и да е за МЦ-то, което ме подхвана от 1-ия ден. Но както и да е - добре си ми беше и си свалях.

Добре дошли на всички новички!

П.П. Мерси на всички за милите думички!

# 1 024
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Пак да се включа за малко.
Откакто не опитвам като готвя, мъжът ми казва, че е по-вкусно. Понеже ям много безсолно и все не мога да улуча вкуса му, когато опитвам яденето. Като не опитвам слагам колкото е по- рецепта или долу-горе преценявам на око. Определено моичкият е по-доволен от това.

Бейби дол честити 4 чесеца с режима. Браво страхотен резултат  newsm51
Елена82, видях че и ти си свалила до 65 кг. Браво  smile3501 Между другото колко време вече си 1 / 1 ? Аз все се чудя как да се разнообразя, че това 5 / 5 взе да ми писва нещо.

# 1 025
     оооо прочетох, че може да ям и рачешки рулца без значение каква марка така ли???  Thinking

# 1 026
  • UK
  • Мнения: 727
 2 в 1 кис. мляко се изключва последно, защото на практика е най-чистият млечен протеин. В него има само0.1% мазнини и на практика никакви въглехидрати, те са превърнати в мл. киселина от закваската, т.е. от бактериите. За сравнение изварата има до 3% масленост, а прясното мляко пък има лактоза.
 Бръмбарче да може рулца всякакви, но ако трябва да избираш между тях и месото... ти си знаеш, че месото, нали Grinning

# 1 027
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте!
Не съм чела някакви 20 страници, но да знае някой откъде могат да се купят овесени трици в Търново?

# 1 028
  • Мнения: 831
Аз не обичам много месо и наблегнах на млекото с овесените и изварата с яйца, дали така ще свалям по-малко newsm78
на този режим ,идеята е да се набляга на месо ,а не на млечни  Peace
Вещииии, чакаме новата тема-балкона ще се сринееее, hahaha hahaha hahahaпа като нахлуем и в нея не моЖем се изчетеммммммм Joy Joy Joy
jorjito , Hugчестито едномесечие с режима и успех занапред Peace

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:38 от rivela

# 1 029
  • Мнения: 4 176


За опитването, когато съм забравила какво съм сложила и какво не, опитвам, после плюя и си изплаквам устата,
Аз опитвам и гълтам. Сещам се какво съм направила- повръщам и веднага клизма. Без значение къде се намирам.

# 1 030
  • Мнения: 1 701


Wish, радвам се да те видя тук  Hug

Наложи се!  Crazy

# 1 031
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Thinking Хич не му е мястото на тоя десер тук. Сори................

Ми махам го тогава.... Sad
А така 

 Mr. Green


Аз не обичам много месо и наблегнах на млекото с овесените и изварата с яйца, дали така ще свалям по-малко newsm78

На теория се сваля най- много от месото, така че вероятно значи точно това. Simple Smile


     оооо прочетох, че може да ям и рачешки рулца без значение каква марка така ли???  Thinking

Даам, каквато марка  и в каквато форма, без пържене и паниране. Peace

# 1 032
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

За опитването, когато съм забравила какво съм сложила и какво не, опитвам, после плюя и си изплаквам устата,
Аз опитвам и гълтам. Сещам се какво съм направила- повръщам и веднага клизма. Без значение къде се намирам.


И промивка на стомаха, забрави да кажеш....  Joy

# 1 033
  • Мнения: 3 202
Здравейте!
Не съм чела някакви 20 страници, но да знае някой откъде могат да се купят овесени трици в Търново?
Те точно в тия 20 страници е тая информация....

# 1 034
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mi_di, аз 8 дни от ударния изкарах на варени яйца, извара, сирене Лайт на Маджаров и Култура + 3 пилешки пържоли /триците си ядях като "Отче наш" /, но всеки организъм е различен Peace Може би съм щяла да сваля повече newsm78 newsm78 newsm78, но  бях в Гърция и за форума не бях чувала  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт