Юбилейна стотна тема със Дюкан - топим 3-хилядния килограм!

  • 48 663
  • 1 074
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 6 881
svidni4ka,мерси.Аз и извара много-много не ям - до около 500гр седмично,а прясното мляко е сведено до 100-150 мл сутрин на гладно в помощ на ВЦ-то.Основно наблягам на мръвката  newsm53 (пилешко филе или тел.кюфтета на скара),а в дните със зеленчуци добавям по 1-2 домата и 1/2 краставица.Не готвя за мен.Нито палачинки,нито кексчета,нито манджи,нищо.Така ми е добре.  Hug


Здравейте!
Не съм чела някакви 20 страници, но да знае някой откъде могат да се купят овесени трици в Търново?
Те точно в тия 20 страници е тая информация....
Бачи Hug hahaha
Не стига, че не съм чела, ами и спамя  Joy
Кри и спам  smile3555 Това да го видя няма да го повярвам  smile3533  smile3532    love001

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:49 от 2в1

# 1 036
  • София
  • Мнения: 3 090
Здравейте!
Не съм чела някакви 20 страници, но да знае някой откъде могат да се купят овесени трици в Търново?
Те точно в тия 20 страници е тая информация....
Бачи Hug hahaha
Не стига, че не съм чела, ами и спамя  Joy

# 1 037
  • Мнения: 3 202
То крайно време Вещи да пусне новата тема  Laughing

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:55 от baci

# 1 038
  • Мнения: 96
ееееей, накрая и аз да има с какво да се похваля!
след 20 дни задържане, изведнъж свалих 3 кг с последните 5 дни П

# 1 039
  • Мнения: 24
Благодаря за милите пожелания!!!
Е в р и к а  newsm44 успях да прочета и наваксах всичко, което съм изпуснала до юбилейната стотна тема!!!
 welcome на новодошлите.....дерзайте и търпение,резултатите няма да закъснеят!
Благодаря на всички за подкрепата,която ми оказвате - вие стимулирате всички по начин който заразява!!! newsm03 newsm53 newsm03 newsm53 newsm03
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
П.П Имам и един въпрос как мога да се включа в skype,където си кореспондирате през останалото време??? Thinking
Приятна вечер от мен и до скоро.

# 1 040
здравейте ДАМИ!
най-напред честито на свалилите килограми! Дай Боже всекиму! На задържалите - трай бабо за хубост! При мен е и от двете по малко -от 20 дни съм по Дюкан - напоследък стрелката на кантара много "трепери". Ту едно надолу, ту едно нагоре...а и въобаще ми "пресъхна" апетитът - не ми се яде просо - едвам ги предъвквам тия меса, ям доста по-малко от позволеното ...не знам това добре ли е и това ли е причината за "треперенето" на стрелката. Но май има нщо вярно в правилото "колкото повече, толкова пвече" - колкото повече ядеш режимно, толкова повече сваляш. В началото си похапвах доста и не можех да се оплача от бързите резултати. Сега има затишие (надявам се пред буря)
Прочетох кигата (впечатляваща!), но никъде не видях - може мой пропуск - да е позволен бакпулвер или сода бикарбонат. Според вас позволени ли са, виждам, че ги използвате в "десерти"? Желая ви ежечасово отслабване  Peace Laughing

# 1 041
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
П.П Имам и един въпрос как мога да се включа в skype,където си кореспондирате през останалото време??? Thinking

И аз, и аз ама трябва да ни включат, ако ни искат.....  Crazy

# 1 042
  • Мнения: 1 314
Здравейте и от мен!
След тия празници... вълна от желаещи да се вталяват. И аз от тях Heart Eyes!
Бермудез, Честит рожден ден! Желая ти здраве, любов и да се чувстваш най-красивата на света! bdbaloniИ честито ти минусче, и моят кантар по случай рожденият ми ден ме беше зарадвал много!
Честити намаления и на Не Съм, Жедира/специално за 2 -та кг/ , КИММ, ТатиТТ/много си готина/, Хрисула, Елена82, Диаметърчето, ВИКИ!  smile3501
Браво на всички, които са успели да удържат на изкушенията! newsm10
Лабелло, красавице, само малко в талията, иначе си си ОК! newsm53
Мисиз Дел Форси, много ти е малко храната! smile3506 Ако знаеш аз какво количество ядене омитам, и за пореден път се радвам, че не съм на друга диета с гладуване!
Данинка, Голденова, МАрия М, Бръмбърче, Дижонка, Wish, mi_di, Дидиии,Майчето, daci_q, Илонитка, Дарина - welcome и успех!
Играчка-плачка, никакво разболяване! Naughty
Baby-doll, честита ти 4 месечинка! Резултатът ти е страхотен! newsm10
Майлс, позволени са.

# 1 043
  • Варна
  • Мнения: 2 761
колкото повече ядеш режимно, толкова повече сваляш.
- точно така си е!  Peace
Бакпулвер ползвам ежедневно.

Цвети...  Hug празниците да не ти объркаха втората втора фаза?  Wink

# 1 044
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
 smile3534

# 1 045
# 1 046
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Ми по цял ден щракам пръсти в училище и купонясвам, накрая съм изплезила езика от толкоз купон  hahaha

# 1 047
  • Мнения: 11
Здравейте на всички  Hug
Незнам дали ме помните,защото не съм влизала от няколко дни,но бях на работа и така..както и да е.Искам да се похваля,че съм свалила 2кг и определено се чувствам мн по-добре (а съм на диета само от 29.04.08). newsm47
Честито и на останалите,които са с минуси или празнуват по друг повод.Вече разбирам колко добре се чувствате-определено самочувствиео ми се вдига  Crazy
Искам да питам обаче пушено пиле  позволено ли е да се яде,защото толкова мн го обичам,но не посмях да си взема,а си купувам за в работата от тези вакумираните пилешки пържоли.И друго се сетих-каква марка е този течен подсладител,който става за термична обработка,защото исках да си направч нещо сладичко,но в рецептите не пише на коя фирма.
Надявам се,че не съм ви досадила с моите въпроси  Rolling Eyes   bouquet

# 1 048
  • Мнения: 950
  smile3534Вещи това за новата тема ли е ,чакаме ,чакаме я smile3521

# 1 049
  • Мнения: 712
2 в 1 , татит , джорджито , Цвети Русимова ,  благодаря Hug Hug Hug Hug
Джорджито ,  честита месечинка  bouquet
Вики , браво 3кг са си множко  bouquet
Бебси , браво за 2-та кг. , Пушеното пиле е разршено , но не  го яж често , солено е много , Подсладител Хуксол .
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт