Прекрасни деца, неслучили на родители

  • 4 757
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Горките деца!
Не мога да си представя нещо такова да се случи на моите дъщери   
Те са толкова бдителни и гледат през лупа как се държим помежду си вкъщи... Реагират веднага на по-високия тон.
А представяте ли си какво им е в душичките на тези дечица? Добре че имат все пак надежда в баща си и теб, Firehead. Възхищавам ти се  Hug
Нека да се случи това, което е най-добре за всички ви.  Praynig

# 46
  • Мнения: 1 668
На 8 г момиченцето вече може да ИЗБИРА при кого иска да живее при едно евентуално дело. Нужен е детски психолог за това. За момченцето положението е същото, но както чета - то май иска да остане при майка си. Не е необходимо да се правят панаири по съдилищата, макар, че предполагам панаира ще стане в момента, в които майката разбере, че е заведено дело за промяна на родителските права. Ако наистина смятате, че тя не се грижи за децата и те ще са по-добре при вас просто го направете. Ако не сте намерили адвокат -ми пиши на лични да ти издиря координати. Моето мнение е просто майката е майка, но и бащата е баща. Има отговорни и безотговорни. Детето не трябва да страда от това и ако майката не се грижи за него трябва да отиде при бащата. Сантименти от типа майката си е майка не са ми присъщи. раждайки едно дете ние поемаме отговорност... Това се отнася и за единия и за другия родител

# 47
Хич не си луда.За съжаление съм се сблъсквала с подобна история в детството си - леля ми прилича на описаната "майка".Да, майката се обича, каквато и да е, трябва да се пази и оправдава.Но за децата това е непрестанен кошмар - никога не знаеш какво ще поднесе такава жена.Добре сте направили,че децата живеят при вас - дори да не е постоянно, за тях това е отдих, връщане в реалността.Аз , от личния си опит, не зная оправия. За такива хора си мисля, че трябва да са под попечителство и да им се отпускат пари всеки ден - ден по ден, като на децата за джобни. Не могат да отговарят за себе си , камо ли за някой друг.Според мен, докато тече от кранчето (мъжа ти дава пари) тя няма да променя нещата.Освен ако не реши да изнудва - също е вероятно.Мисля , че Стефан вече е загубена кауза.Скоро може да почне да ви краде, лъже и др.Пак казвам, от лични наблюдения с братовчед ми, и с много голяма болка.При нас нещата стигнаха до края - леля ми почина, и 10 години по-късно, май братовчед ми вече се е постабилизирал. Но Стеф все пак има нужда от вашата грижа.

# 48
  • Мнения: 2 927
Здравейте, изпратих отговор на ЛС, но нещо се случи с връзката и не зная дали е стигнало до Вас. Моля, ако не сте го получили, отговорете в темата, за да Ви пиша отново.

# 49
  • Мнения: 19
Darrys,
не съм получила нищо на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт