"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 035
  • 405
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 444
GlaDneSS и аз искам снимки, то всички искаме де. )))) И успех с намирането на работа. ))))

iguanka, ти си си ок с хапването както винаги. )))

звездичка, то за лещата няма проблем, утре кантара ще покаже минус. ))))

моето кривване днес е малко сирене с чушката. ((

crazy_tikva, ок, аз предложих, защото Миранди милата е много заета, а аз се мотам по цял ден и не ме бърка да пусна. )) Ще се постарая като нея. )))

vodka_s_led, да, много е гадно, аз винаги съм го имала този проблем и като слаба и като дебела. Ама преди се пъхах в по-голям размер и ми беше ок. ))))

# 271
  • Мнения: 1 130
тикве как да кажа кво съм почнала като не знам дъл щъ ми държи г..з...о  Crazy Crazy Crazy Почнах го ей тъй на за проба  Mr. Green  и на въпроса на гладнесчето за 2 дена съм -1.800 ама то туй си е вода и манджа аджаба от дъъъъългите празници  ooooh! Честно казано си е апване, а не като при японския глад. За новичките - именно гладнес с нейната диетка преди година ме зариби у форумчето. Малко на нагорно ми идва Дюки- хем за домочадието да готвя, хем и за мен - затуй вчера нагостих щерката с едно дюканско кексче - много й хареса - абе ще науча аз и фамилията трицки да яде  Joy Joy Joy
а вий уважаемиймирандел що ще вършите до 10-ти та не влизате веднагически в час - чакате кръгло число на месецо ли що ли  Thinking
иле и на мен много ми се спи - 2 дена на работа минаха, а като че ли 2 седмици са били  Tired
мирама аз в рокля не съм се докарвала от как съм родила - а то беше преди .........мнайсе години  Laughing
Щерката напъва за компа да играе някаква игра - абе ще си купя някой ден аз собствен и ще му сложа катинар  Close Пак чао !

# 272
  • Мнения: 6 958
а вий уважаемиймирандел що ще вършите до 10-ти та не влизате веднагически в час - чакате кръгло число на месецо ли що ли  Thinking

щот ще дъртФясвам с още една година и ще има ядене и пиене като за последно на тази възраст  Cry

# 273
  • Мнения: 604
Хей моми4ета давате ми страхотна сила!благодаря на вси4ки и много прегръдки от мен за вас!За сега 6те прегледам диетките и до дни 6те ре6а коя да запо4на.Успех на вси4ки дами които имат воля и се борят с килцата!

# 274
  • Мнения: 3 050
ех скорпи ти си душата на компанията, много развеселяваш да знаеш  Hug  Heart Eyes  Hug
мирама  Hug
айде аз отивам да спинкам, че утре кой ще ви носи кафе в леглото  hahaha  Hug

# 275
  • София
  • Мнения: 2 164
Мирама, имам същия проблем с дрехите, а и с бельото  Confused Аман вече! Верно шият всичко като за китайки.

Игуанка, честито котенце  Heart Eyes Много са милички. Моята глезана се е нагнездила в мен и тя наднича сега към компа.

Скорпи, същата работа. И аз днес се чувствам като изцеден лимон. Цял ден ми се смяха в офиса колко ми се спи.

Сати, и аз си поставям високи цели, но кантарът от няколко дни не помръдва  Rolling Eyes Успех  Hug

Миранди, простено ти е  Hug Хапни си блажено и после да си стриктна  Hug И аз ще дъртФясвам  Joy този месец, но към края. Тъкмо ще съм поприключила с режима.

Целувки на всички  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 130
И аз отивам към сънландия и иле утре ако нема кайве в леглото нема а ставам на работа  Crazy Hug Hug Hug
миранди верно че ти май теленце беше  newsm78 Тогаз след таз велика дата без тън мън  Naughty
Айде утре с нови сили напред - днес пропуснах фитнеса ама не по субективни причини  Mr. Green утре ще наваксвам - айде по леглата докато не сте се изкушили да нападате ладилниците  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Цун-цун за хубави сънища  Heart Eyes Flutter

# 277
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Днес:

закуска: кис. мляко с пшеничен зародиш и стафиди
обяд (ядох го на два пъти): голяма филия клисав ръж хляб с котидж чийз; 40гр черен шоколад
сл. закуска: 5 малки (колкото орех) мандаринки
вечеря: голяма купа зелена салата със сирене и зехтин

Обаче ми се е отворил голям апетит и само се оглеждам за още нещо #2gunfire Може след малко да вкарам две-три пълнозърнести бисквити Crossing Arms

Редакция: ох, вкарах две от гореспоменатите и сега ми е кеф на душата Laughing Спете спокойно, гуш Hug

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 23:11 от Chocolata

# 278
  • Мнения: 1 384
Я тея дето се оплакват с по-големите бюстове да дадът малко насам, така всички ще сме щастливи  Laughing

iguanka, успех утре   bouquet

Аз до сега си лакирах ноктите на краците Laughing,  утре цял ден ша са разхубавявам, че  събота идва моето момче  Blush

Сега гледам филм, после душ и леглооо, че утре бая работа ме  чака  Crazy

Лека нощ, милички   bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 1 950
Я тея дето се оплакват с по-големите бюстове да дадът малко насам, така всички ще сме щастливи  Laughing



Ако ще се раздават бюстове и аз се нареждам на опашката , че той моя преди след корема ходеше, а сега горе-доло го има, но скоро ще изчезне Mr. Green


Аз предния път ви се отчетох , но притеснена да не би да заслабна много бързо мушнах една  censored    ....  Embarassed Embarassed Embarassed
та ,СкорпиHug ако искаш може да се пораздвижиш с бухалката - нали днес си пропуснала фитнеса  Laughing А гледам и лентичката надоло си дръпнала  smile3501- все така да я караш   newsm10


МирандиHug ще те чакаме до 10, но после - стриктно при нас да се контролираме взаимно  smile3521

Много   love001  love001  love001на всички и лека нощ  smile3524

# 280
  • Мнения: 3 050
Добрутру  Mr. Green  Heart Eyes
Ето обещаното но не кафе, а мляко с какао  и кафе Hug
Пожелавам ви слънчев ден, без валежи и без прегрешения че ще се бием Mr. Green Аз цяла вечер сънувах как ми се раждат 10 малки хамстерчета, а то дори сега нямам хамстер  hahaha големи сънища...Айде отивам да преговарям с чаша кафе в ръка  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 130
Добро утро  Heart Eyes
Пу първа за таз прелеЗ - мляко с какао и кафе  Party иле ти направо по първи петли си станала бе мило  ooooh! ooooh! ooooh!
лиде снощи съм си била легнала вече иначе щеше да видиш отде изгрява слънцето  Mr. Green Днес никви такива - прошки нема, то като е такова мрачно навън и студено, и валящо и ний като на зима го караме - като пекне след 2 дни слънце щъ ви питам тогиз като разголим баджака и дупарата как ще тресем туй-онуй - е не всички де - ама аз съм у тресящия кюп (за съжаление).
тикви малеййййй, колко време ще имаш този важен ГОСТ  Whistling Whistling Whistling
чоки пак съ почна - и ний имаме ръжен ляб ама твоя клисав - абе отде ги взимати тез вносни работи  Joy Joy Joy;
Много, много хубав ден на всички желая - бягам че ще закъснея за работа - другите мандами ще ги разгледам по-Фнимателно като пристигна там  Wink

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 10:08 от Scorpi

# 282
  • Мнения: 1 599
Добро утро момичета,

 iguanka ,Scorpi  благодаря за кафето  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2

успешен ден

# 283
  • Мнения: 176
здравейте,сладурани.не пиша при вас ,но постоянно ви чета Peace
моля да промените моите кг.вече съм 77кг.мерси на д-р Дюкан  bouquet
приятен и успешен ден на всички.
пожелавам на всички да намерят своята диета.аз своя намерих Peace

# 284
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , момичета!  Hug Hug Hug

Иле , Hug мерси за кафето!  newsm51


СкорпиHug днес ще Фнимавам, че тая работа с тресенето на някои форми от телесата   261uuе по-страшна  и от бухалката  tooth

Днес съм на кисело мляко и ябълки.  Sick

Приятен и успешен ден на всички!  newsm10

По-късно ще пиша по-подробно.

Общи условия

Активация на акаунт