"Дневникът 42'' - да отслабнем всички заедно

  • 11 043
  • 405
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен, милички Hug
Аз съм си режимна, спокойна съм, че си почнах режима, резултата изобщо не е бърз, но съм с настройката за дългосрочен режим и това ми допада yes
Шоки, двете кила за 10 дни паднаха, мило ConfusedА твоето меню направоооо #CrazyСтрахотно е, наистина  bouquet
Скорпи, поздравления за избора на Дюкан HugИ аз не пиша в темата,ще си обсъждаме тук ако искате Hug
Тиквичке, и аз не свалям кой знае колко бързо килцата с този режим, но веднага ми се стегна коремчето и панталонките ми виснаха, което ме прави щастлива и се замислям да сложа игнор на кантарю и да започна да се меря веднъж на 10 дни newsm78 (още съм с по 2см на всички обиколки от табличката, но съм оптимистка)В момента въртя 5П/5ПЗ, много ми харесва манджата и съм доволна, вчера си правих дюкански принцеси и станаха божествени, а за вечеря пекох дробчета само с кисело мляко Crazy
Миранди, хайде, стягай се и ти, чакаме те след утре, ей Hug
Лиденце, ти си знаеш, убичам тА Hug
Илеее, сладур си ни ти Hug Hug
Забравих да си напиша и спорта, редовно ходя пак на фитнес, малко след прекъсването заради ваканцията трябва да наваксам, но тези дни ходя всеки ден, днес също ще ходя, а в събота и неделя ако се класирам поне единия ден да отида на водна аеробика ще е чудесно PraynigПочнах и сериозно мазане, няма да провисна,я NaughtyМажа два пъти на ден две различни антицелулитни мазила и масажирам с дървен ръчен масажор, няма начин да не стане Peace
Пожелавам на всички сладки Дневничета хубав и отслабващ ден и много усмивки sun

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 09:28 от jedira

# 286
  • София
  • Мнения: 1 950
ЖедираHug Heart Eyes Страхотен резултат с Дюкан  newsm68 newsm44 smile3501мисля, че идеята да си обсъждате тук режима е добре, тъкмо и аз нещо може да включа от вас към моя режим.  smile3521А пък рецептите са приложими към всички диети според мен  yes

# 287
  • Мнения: 958
Лиде, още нямам резултати, тези 2кг си ги качвам и свалям вече 3месеца, но се надявам да прехвърля психологическата граница от 65кг надолу и тогава ще съм много доволна, направо ще черпя LaughingА при теб как върви плодуването, стискам ти палци да успееш Hug

# 288
  • Мнения: 22 452
Здравейте от мен момичета. )))
Ама страшно много сте изписали пак, едва смогвам да ви изчета. )))
За големите бюстове, какво да ви кажа, аз като се гледам ми изглежда нормален, като тръгна за дрехи и по-точно сака и т.н. от сорта все ми тесни горе, а в талията ми широки. (( Така че и това не е много добре. )))

Гледам, че всички вече са си избрали режим и карат по него, което си е идеално. ))) Ние неДюканките нямаме нищо против да обсъждате тук, аз за 1ден реших да пробвам диетата, писах в темата, ама там имам чувството, че са фанатички всичките, хич не ми хареса атмосферата. )

За мен, продължавам си на плодчета, не знам до кога, до когато ми омръзне. ) Днес кантара е с -200гр, не е много, но е нещо. Искам поне още 3кг за първо време, ако стане и до бала на сестра ми, ще е супер просто. ))) Няма да я излагам я, че тя е 40кг. ))))

# 289
  • София
  • Мнения: 1 950
Лиде, още нямам резултати, тези 2кг си ги качвам и свалям вече 3месеца, но се надявам да прехвърля психологическата граница от 65кг надолу и тогава ще съм много доволна, направо ще черпя LaughingА при теб как върви плодуването, стискам ти палци да успееш Hug

Ще я минеш тази граница, newsm10 Остава ти малко , а то е най-бавно, но ти ще се справиш  newsm10
И аз последните 2 месеца тъпча на едно място - окола 76-77кг и чак се дразня , но няма да се отказвам .- ще им покажа на сланините ,че този път аз ще командвам парада , а не те  Laughing
 До края на месеца ще си карам на Страхотната, а пък след това ще мисля дали да не я променя малко  newsm78

МирамаHug то май кой каквото си няма това иска , но е неприятно като не можеш да си купиш дреха , която ти харесва  Thinking

# 290
Добро утро момичета!
Да ви почерпя с чаша сок?


Chocolata@ Странното е, че не съм гладна, не ми се яде. Вчера ми се опъна в един момент и салатата  Naughty Не знам дали е редно или не, но смятам да не се натягам да хапвам  Rolling Eyes В салатата която хапвам има сирене Wink Сокчето е Prison . Не смятам, че това ще спре отслабването ми. Просто не ми се яде  Confused

crazy_tikva@ мила и на мен ми се виждат малко, но както казах и на Chocolata не ми се яде. Хапвам когато съм гладна  newsm78

Иначе вчера издържах без хапване след 18:00 ч. с изключение на една малка шоко бисквитка  Embarassed Embarassed Embarassed
Направих и 30 минути кростренажор  Thinking

Като цяло съм доволна от себе си  bowuu  bouquet

# 291
  • София
  • Мнения: 1 950
Veronica Mars   Hug
мерси за сокчето   bouquet

# 292
  • Мнения: 1 384
Здравейте, прекрасни  Hug

Мерси на всички за почерпките   bouquet


тикви малеййййй, колко време ще имаш този важен ГОСТ  Whistling Whistling Whistling


 Joy Joy Joy

10 дни  Whistling И най-вероятно няма да мога да влизам при вас Sad ама ще се постарая да остана режимна до колкото може  Whistling

jedira
, и аз съм смъкнала мерки. Ама от месец нито килограми, нито мерки смъквам  Rolling Eyes Явно "инвестирам" както казват мацките от дюканстата темичка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Да ви се похваля, че лентичката ми е почти актуална. Втори ден кантара показа 58.3  Whistling

Аз отивам да вадя манджореса от фурната  Crazy

# 293
  • Мнения: 63
Здравейте момичета Hugще си дам 1-2 почивни дни т.е ще си хапна нещо сладичко.чувсвам се постоянно изморена и ме "цепи"главата.Явно това е от липсата на въглехидрати-нали те са източникът на енергия

# 294
  • Мнения: 1 599
здравейте и от мен режимна съм сега ще си направя една зелена салатка и сирене...

QN4E  в моята диета има 1 ден в който можеш да си хапнеш нещо сладко... така, че яж си диетични храни и 1 шоколад  Grinning моят такъв ден е неделята

Veronica Mars благодаря за сокчето

# 295
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здрасти и от мен Hug Днес гледам през крив макарон, тъй че внимавайте с издънките Naughty Laughing

Иле, стискаме палци за изпита и очакваме включване най-скоро с резултати от твоя страна! Praynig

Скорпе, германския хляб (такъв, какъвто имам в момента,например), както и повечето скандинавски хлябове стоят едни тежки, леко кисели и 'клисави' Simple Smile Виждала съм ги в Била, Кауфланд и във повечето магазини за здравословно хранене (или там както ги наричат):

джедирка, благодаря Hug Иначе не виждам нищо бавно в това да свалиш 2кг за 10дни, но ти сама каза, че не си минала психологическата граница още, но и това ще стане най-скоро, вярвам ти в успеха Hug

Янче, ако ти се яде сладко да не се нахвърлиш на всички шоколади, вафли и т.н.? Или просто имаш нужда да ги ядеш? Щото аз под сладко може и сушени и пресни плодове, мед и разни такива неща да подразбирам Wink

Вероника Марс, щом така си усещаш апетита- тогава не се насилвай да ядеш. Но предполагам, че това е временно и съвсем скоро ще ти се отвори по-голям апетит Peace

Тикве, да не правите много глупости с милото ти Joy Crazy Laughing Laughing

Мирама, много е лесно да стоиш продължително време на плодчета, повярвай ми, съблазнително е. Трябва да си знаеш границата, това че сестра ти има бал не означава, че ти трябва да си с 3кг по-слаба. Дори в книгата на Ковачева изришно е под чертано, че и лудите могат да гладуват, но само умният знае как да го прекрати и захрани правилно. Изглеждаш чудесно на последните снимки Hug Това ти го казвам за последен път, повече няма да го коментирам, то си е твоя работа  bouquet

красофира, браво за постигнатото  bouquet

лиде, така като го каза чак на мен ми се доядоха кисело мляко и ябълки Joy

# 296
  • Мнения: 3 050
контролното мина много добре по мое си мнение, ще видя резултата сигурно др. седмица  Hug
Отивам да обядвам и после ще пиша  Hug че съм изнемощяла от глад, заради лекциите не можах да хапна нещо а ни дрънкаха за метаболизма, кръвната захар, разграждането на въглехидратите и мазнините, обмяната като цяло но в много подробности ooooh! ooooh! и аз само си представях храна, щот ми къркореше корема hahaha  Hug Осъзнавах че разграждам  Joy Joy

# 297
  • Мнения: 1 975
Здравейте прекрасни  Hug

Не мога да смогна да ви изчета, но като цяло се усеща веселата и приятна атмосфера, присъща за Дневника  bowuu

Днес разбрах каква е причината за килцата нагоре - МЦ ме изненада доста, та така, сега ще чакам да свърши и да отчета реални резултати. Но се чувствам много добре виждайки хлътнало коремче Blush Иначе съм си режимна повече отколкото трябва  Sunglasses Днес ходих на интервю за работа, която много ми харесва - да стискате палци дано ме харесат Praynig

Скорпе много ме развеселяваш градско  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тикве ти ще наблегнеш на упражнениата luvbed през тези 10 дни, нали  Wink

Иле успех днес  Peace Опаааааа малко късничко  Embarassed

Шоки
как си днес? Режимна?  - ето снимки на Дени http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72988&photo=110 от тук нататък са все пресни  Wink

Миранди подготвяш ли се за Големия ден?  Hug

Aia коя е твоята диетка?

Veronica Mars от колко време си на диета? Защото и при мен го има този момент да не ми се яде нищо, пък се чувствам супер, аз си мисля, че организма просто привиква към по-малкото храна  и хич не се оплаквам в този период  Sunglasses

QN4E и мен днес ме цепи яко глава, ама то сигурно от гадното време - много е депресиращо  Crossing Arms

Водчице, Капризче и всички останали много гуш и цун   bouquet

Гладнес
гледам, че и ти като мен добре си се докарала по празниците  Animal Pig, ама пусто като нямам мярка Cry Да не се обидиш, ама си спомням, че около 63-34кг беше Hug

# 298
  • Мнения: 3 050
галя мерси  Hug Тук са големи сладури http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72988&view=1&photo=113 А тази ми навява спомени, как ми се иска да съм дете  Party http://www.snimka.bg/album.php?album_id=72988&photo=122 Каква е работата? Стискам палци  Hug
гладнес ти намери ли си работа  Hug
шоколадче и аз искам такъв хлебец, ще търся Peace Аз менюта тея дни няма да давам защото в тях присъстват 1-2 шоко бонбона  Crazy и не достатъчно вода. Rolling Eyes Поне си правя по 15 мин. танци на ден от онзи път, всеки ден  Hug
тикве да си прекараш сладко  Heart Eyes
скорпе аз ставам винаги рано преди изпити и контролни, че докато не минат не мирясвам  Flutter
жедирче браво, с тази сериозност ще стигнеш скоро до съвършенство  Peace   bouquet  Hug

На всички останали, успех  Peace  Grinning

# 299
  • София
  • Мнения: 2 958
....Сати, колко кг-ма си в момента?

....

Хм, ами 61кг / 164 см/  съм в момента.  Embarassed Като се сетя, обаче,  от колко започнах... ooooh!


Вчера цял ден бях на плод + чай и сирене + домат, съответно закуска, обяд и вечеря. Бях и на аеробика. Доволна съм.

Днес тараторен ден. Ден 3-ти - режимен. bowuu


На всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 15:20 от Сати

Общи условия

Активация на акаунт