Сексуалният субект "мъж", като обект на избор?

  • 4 182
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Борисе, проблемът ти е, че нищо не разбираш от жени, опитах се да ти го кажа по меко.
Директно казано, това което ми вменямаш, няма нищо общо с действителността ми.
Не разваляй темата с неадекватните си опити да обясниш как се чувстваме и какво искаме. Гледай на себе си като на обект, до момента се държиш като отблъскваш такъв.

Омръзна ми честно казано всяка втора жена да ми се хвърля на врата с желание за секс... Затова може би гледам вече да се държа малко по-отблъскващо... Все пак и аз съм човек а не само обект за секс.

# 16
  • Мнения: 2 386
Само така, Боре! Няма да се даваш на едни женки, я! Особено пък в женски форум.. Naughty

Трета сексуална тема чета последните 5 минути в Клю. Понеже вече си казах всичко, време ми е да се съглася с барбалекс.  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе зависи колко време съм била на сухо(пиша за преди да се омъжа,сега секса е на шест,перфектна домакиня съм,гледам си детето по книга,абе пълна ССФ).
Боре,душко това на аватара ти ли си?Ако си ти нямам нищо против да поогладим заедно и една прахосмукачка може да пуснем newsm53

# 18
  • Мнения: 1 052
Боре, аз няма да ти се хвърля. Ти въплъщаваш почти 80 % от чертите на средно статистическия пуяк-самодоволен си, пъчиш се, а когато отвориш уста издаваш неприятен креслив вик. Mr. Green
Това без лоши чувства, а в потвърждение, че следя душата, а не чуждото стегнато тяло, което си сложил за зарибявка.

Глухарче-ако твоята приятелка превъзмогне периода на сексуалното заслепяване, олаби малко напрежението сама или с помощни средства-като близък приятел от мъжки пол, и тя ще стигне до позицията на Флор.
Добрият приятел ще се научи да те обработва великолепно, но добрият ебач най-вероятно няма да ти е изобщо приятел.
Хау.

# 19
  • Мнения: 5 940
Жените не могат да правят секс с мъж, който ги привлича чисто сексуално. Или поне сексуалното привличане е следствие на някакъв тип емоционална или  интелектуална провокация. Друг е въпросът, че тези които са "на сухо" дълго време сигурно по-лесно се провокират... Няма средностатистически добър "ебач", има добър за всяка поотделно.
Не може да има хубава, пълноценна връзка без добър секс, но не можеш да търсиш хубав секс с мъж, който не те привлича чисто човешки.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Фрида пишех за себе си,а не за приятелка.А туй с пощните средства не ми го обяснявай,не е същото Wink
Прекалено на сериозно взехте темата,петък е все пак.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Жените не могат да правят секс с мъж, който ги привлича чисто сексуално.
Naughty Naughty Naughty
Въобще,ама хич не съм съгласна! Naughty
Лично аз,преди доста време съм правила умопомрачителен секс със прекрасен ''субект'',който ме привличаше чисто сексуално.
Наистина само секс търсех в него,абсолютно нищо друго. Peace
Неможе ей така да се слагат ''жените'' и ''мъжете'' в един кюп...Множественото число е излишно,защото не вярвам да познаваш всички жени....
И държа да поясня-не се заяждам. Peace

# 22
  • Мнения: 3 423
Жените не могат да правят секс с мъж, който ги привлича чисто сексуално.

не можеш да търсиш хубав секс с мъж, който не те привлича чисто човешки.

Знаех си, че не съм жена, знаех си.

Говорите за помощни средства, нали.
Приятел в нужда се познава, е казал
народът. А народът не говори глупости.

Борис обаче да:
Проблема на повечето жени е че като им хареса секса с някой мъж почват да си мислят че са намерили мъжът с главно "М".

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

 Проблема на повечето жени е че като им хареса секса с някой мъж почват да си мислят че са намерили мъжът с главно "М". Пък то не е така.

Тук не си прав. Няма да ти описвам с каква скорост съм бягала, когато мъжа на когото кратко, ясно и точно съм заявила, че искам само секс започне да ми говори за общите ни деца  Shocked За мен мъжете са тези дето само си приказват как си лягат с някоя само за единия секс, ама след 2-3ия път вече почват да се вживяват.

 И за да съм съвсем по темата, понеже съм си жувотно, ми да, колкото по-малко е секса, толкова по малко гледам с кого си лягам (т.е. гледам повече физика отколкото друго). Такива връзки обаче не са сериозни и бързо свършват. Сериозните ми връзки винаги са започвали без да ми е липсвал секс по това време.

# 24
  • Мнения: 4 978
... когато искам секс и го искам много, критериите ми към място, начин и продължителност са снишени, но не и към евентуалният ми партньор.

Точно! За мен винаги има значение с кого. Дори когато 'къде, как и кога' са без.

# 25
  • Мнения: 2 478
Жените не могат да правят секс с мъж, който ги привлича чисто сексуално.


Оооо,не могат ли?
Напротив,с този дето те привлича само сексуално става най-добрия секс.
Другият дето ще му гледаш и душата,и портфейла,го избираш за "докато смъртта ви раздели".
Съжалявам,знам че е брутално,но е истина.

# 26
  • Мнения: 4 965
Жените не могат да правят секс с мъж, който ги привлича чисто сексуално.

не можеш да търсиш хубав секс с мъж, който не те привлича чисто човешки.

Знаех си, че не съм жена, знаех си.

....


Споко, Лисо. Не си само ти на клона. И аз отдавна подозирам, че съм мъж и вече го доказах за себе си.

Според мен, в тази игра полът няма значение /т.е. дали си мъж или жена/ - човекът отсреща в първия момент те привлича само и единствено като сексуаленобект, а чак след това идват останалите екстри. Имаше навремето дин мъж, който упорито ме ухажваше - умен, интелигентен, разкошен характер, невероятна компания за разговор - ама, нъцки, нищо в него не можше да ми събуди желание за каквато и да е интимност, камо ли връзка, секс и т.н. А повечето ми гаджета, вкл. и мъжа ми - съм избирала с идеята "хубав секс", който после е преминавл в нещо по-по-най. То и затова сегсъмвлюбен-загубена, защото един сексуален обект ми размъти мозъка и накрая си замина /без секс  #Cussing out/, а пък не бях останала "на сухо" - дори напротив.

# 27
  • Мнения: 516
Не забравяйте, обаче, че хубавият секс е предимно в главата ви. В този смисъл, най- добрият сексуален партньор на жената е мозъкът и. Sunglasses

# 28
  • Мнения: 5 940
Не забравяйте, обаче, че хубавият секс е предимно в главата ви. В този смисъл, най- добрият сексуален партньор на жената е мозъкът и. Sunglasses
Именно. Сексуалното привличане трябва се случва като игра. Трудно ми е да си представя, че някое тяло само по себе си може да провокира. Вие като гледате голи мъже възбуждате ли се от гледката на чистата голота? Какво разбирате под сексуално привличане, първо това трябва да се разясни..
Защото, ако наредиш  голи красавици, девет от десет мъже ще го вдигнат и те това имат предвид под сексуално привличане. А ако се изтипосат голи мъжаги пред вас, нищо неговорещи, колко от вас ще се възбудят?

# 29
  • Мнения: 122
... боже какви опасности ни дебнат по улиците...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт