Зълва ми е като лошата героиня от латино сага!

  • 5 143
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много проклета жена е,истински демон. newsm48Още като бяхме гаджета с мъжа ми се опита да ни раздели.Идваше при мене и ми казваше,че брат й се е изпуснал и е споделил нещо кофти за мене.На мъжа ми е говорила,че не съм от класата му,че само се излага с мене.Но не успя да ни раздели.Детето и много ме обичаше,обича ме и сега,но се държи много лошо с мене напоследък.Мъжът ми го беше притиснал да си признае,защо така си е променил отношението към мен.Детето казало,че майка му така иска,иначе много ме харесвал.Тя е майстор на късия разказ.Измисля такива лъжи,но си и вярва.Развали семейството на настоящия си съпруг,за да се омъжи за него,забременя.Много,наистина,много е лоша.Не се виждаме често,но всяка среща ми разбива нервната система.Настройва близки и познати против мен.И всеки път се чудя,с какво съм ги засегнала,че се държат така.А змията се подхилва в ъгъла и злорадства,а и не пропуска случай да ме унижава.Кажете ми,моля ви как да постъпя?След всяка среща с нея плача от яд #Cussing out.Искам очи в очи да си й кажа всичко,но мъжът ми се притеснява,че после съвсем ще ме анатемосат всички.Защото няма да пропусне да ги подкове! Naughty

# 1
  • Мнения: 378
Аз бих и казала всичко в очите и накрая бих и теглила една майна и да си гледа работата,докато мълчиш няма да постигнеш нищо,то не се знае,че ако и кажеш всичко ще спре,но така трябва да го направиш,че да се светне следващия път да ли ще се държи така с теб.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.

# 3
  • Мнения: 25 641
За зълва ти не знам, ама вземи си стегни мъжа.  Laughing

Искам очи в очи да си й кажа всичко,но мъжът ми се притеснява,че после съвсем ще ме анатемосат всички.Защото няма да пропусне да ги подкове! Naughty

Това мъж ли е или муньо?  newsm78

# 4
  • Мнения: 378
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.
Ами щом искаш да си благоприлична ще търпиш и няма да се оплакваш.

# 5
  • Мнения: 263
Дръпваш чертата и това е. Не може цял живот да търпиш и да се тормозиш. Колкото по рано, толкова по добре. Казвам го от собствен опит. С такива хора просто забрави, че друг начин има.

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Със сигурност ще го направя!Толкова ми е паднало пердето вече,че едвам издържам.

# 7
  • Мнения: 59
Ох , познато ми е това, ама аз няма как да ти дам съвет , защото и аз така си стоя и нищо не правя по въпроса.... Дано ти да успееш да се справиш някак си , и мъжът ти да те подкрепи.... Hug

# 8
  • Мнения: 19 490
Ако не ти се влиза открито в конфронтация - избягвай я колкото можеш. И минимум инфо за това, какво правиш, какво мислиш и т.н. Като не знае нищо за теб и те вижда рядко - как ще плете интриги.

# 9
  • софия
  • Мнения: 2 140
Имаше случай,в който е твърдяла пред свекърите,че съм й обиждала детето.То и било казало.Което не е вярно.Аз с нейното дете не съм оставала сама никога.Така,че абсолютно нищо не й пречи да интригантства.

# 10
  • Мнения: 474
Мъж ти е този, който трябва да се заеме със сестра си и да й обясни, че на него му е болно и болезнено като така те нараняват и т.н. На твое място щях да избягвам всички срещи със зълвата и семейството й, докато мъж ми не се изясни със сестра си.
Обяви му, че прекъсваш контакти с тях, че не желаеш да се виждате и чувате, защото след това си много разстроена и ти влияят зле.
И нека той се оправи с родата си. Ако ти влезеш в директен сблъсък, няма начин после да не си още по-черна.
Ако сестра ти беше против съпруга ти, нямаше ли ти да се разправяш с нея? Едва ли щеше да оставиш съпруга ти да се кара и обяснява.

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 140
За съжаление с нея никой не може да излезе на глава.Опитвал се е мъжът ми да й влее малко здрав разум,но без резултат.Имаше период дори от около година,в който той спря да говори с нея,не я търсеше,не й вдигаше телефона.За да покаже,колко е обиден.Нещата малко се поуспокоиха закратко.И отново торнадото ме връхлетя с пълна сила сега.

# 12
  • Мнения: 730
Как можеш да я търпиш? Аз до сега съм я сектирдосала 100 пъти. Какъв разум, какво благоприличие?- щом виждаш , че не се променя даже и при разговор с брат си по въпроса, просто и теглете по една и не се срещайте с нея.

# 13
  • Мнения: 2 556
Аз не обичам да се разправям, бих прекратрила всякакви контакти тихомълком, на това съм майстор. Никога няма да се виждам с нея, ако се налага, или ще ме заболи точно тогава корема, или нещо неотложно ще ми изникне. Контактите с неприятни хора трябва да се избягват на всяка цена.

И на мъжа си не бих обяснявала цялата истина, просто няма да се виждам със сестра му, ако е такъв тип и толкова. Като не те види 2-3 години, и на нея ще й размине ентусиазма да интригантства, пък и да продължи, какво ти пука, ако не я виждаш.

# 14
  • Мнения: 1 432
Прави се ,че не я виждаш  Twisted Evil

# 15
Не си схванала правилно - ти си лошата героиня, а тя света вода ненапита, винаги гледа да те информира за задкулисните игри, просто тъй - да си наясно.  Mr. Green за твое добро е.

А сега сериозно - чудя се как може 2ма зрели хора да се вързват на игрите на другите. Ако са едно семейство, трябва да си се вързват един на друг, не на мама, сестричка и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 447
 Бих и казала всичко в очите и повече изобщо няма да се занимавам с нея.И без това настройва хората срещу теб не виждам какво те спира да и кажеш всичко.Не си хаби нервите за такива хора не го заслужават.

# 17
  • Мнения: 1 477
За съжаление с нея никой не може да излезе на глава.Опитвал се е мъжът ми да й влее малко здрав разум,но без резултат.Имаше период дори от около година,в който той спря да говори с нея,не я търсеше,не й вдигаше телефона.За да покаже,колко е обиден.
Как така никой не може да излезе на глава с нея.Мъжът ти да вземе пак да я разкара, защото все пак трови твоите нерви.След като и двамата не я понасяте защо си причинявате срещите с нея  newsm78Ако някой говори така за мен не бих си и помислила да го търпя...

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Момичета,просто ми вдъхнахте сила!И следващият път,когато и да е той,няма да си трая! Naughty

# 19
  • Мнения: 1 477
Момичета,просто ми вдъхнахте сила!И следващият път,когато и да е той,няма да си трая! Naughty
Точно така...явно и да си мълчиш полза няма...

# 20
  • Мнения: 575
Абе някой насила ли те кара да общуваш с нея?!  Crazy

# 21
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 905
Така и така си й крива и явно хубава няма да й станеш- я си казвай всичко директно. Аз съм на този принцип. И да си траеш, и да си кажеш, тя ще си знае нейното, а ти си тровиш живота. И по-надалеко от такива.

# 22
  • Мнения: 4 292
Бих прекратила всякакъв контакт с тази жена. Под нивото ми е да се разправям и обяснявам. Така направих с братовчедите на мъжът ми, подминавам ги като малка гара по улиците. Всички роднини разбраха, че ако не искат да ги сполети същото, по-добре да не се опитват да ни сдобряват.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Избягвай я.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
избягвая я, ако не зидържиш действай на принципа "право куме в очи" да си знае тя и ти да не се тормозиш  Peace

# 25
  • Мнения: 142
И какво стана със зълвата всъщност? Нещо ново покрай нея?

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Заяждаш ли се? newsm78

# 27
  • Мнения: 142

Не, съвсем сериозно питам какво е станало.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ми нищо.Аз я виждам изключително рядко,последно на Великден.

# 29
  • Мнения: 1 820
Кажи и всичко в очите и прекрати контактите си с нея.От такива хора далеко!А ако мъжът ти е МЪЖ той също би я поставил на мястото и!Поне така бих направила аз,моя мъж също!

# 30
  • Лондон
  • Мнения: 403
Моята  е лицемерка,лъжкиня,алчна  и злобна.А пък каква муфтаджийка е- няма равна на себе си. Отваря си сама шкафовете ми .Само че ,не е познала.Всичките и пътища ,които водят към мен са  и ОТРЯЗАНИ.Това е положението.

# 31
Зълвата на моя колежка е цяло чудо.Ходи всяка събота или неделя у тях за около два часа,дава разпореждане кое, как,колко и прочие напътствия .Обиколи двора и градината, напълни си торбите и хайде по живо по здраво.Проверява даже и фризера.Само,че този номер го прави вече около 30 години. Леле какъв късмет е имала тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не ми се мисли ,ако аз и бях снаха.Та ми се струва ,че зълвите правят това,което им позволяваш.

# 32
  • Мнения: 311
Абсолютно съм съгласна,с това,че зълвите правят това което им позволиш,виж и моята се опита да ,интриганства,да из муфти по нещо всеки път когато дойдеше,ама номерата й не минаха и бързо,бързо и показах от къде изгрява слънцето и че тези работи при мен не вървят,пък и мъжа ми я сложи на мястото й и сега нито се виждаме нито се чуваме и сме си супер така.

# 33
  • Мнения: 1 820
Зълвата на моя колежка е цяло чудо.Ходи всяка събота или неделя у тях за около два часа,дава разпореждане кое, как,колко и прочие напътствия .Обиколи двора и градината, напълни си торбите и хайде по живо по здраво.Проверява даже и фризера.Само,че този номер го прави вече около 30 години. Леле какъв късмет е имала тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не ми се мисли ,ако аз и бях снаха.Та ми се струва ,че зълвите правят това,което им позволяваш.
Айде,айде!Нека да не са всичките в кюпа!Моята не е такава!!!И с ръка на сърцето мога да кажа че е една от най-добрите ми приятелки!Нито аз съм и позволявала нещо,нито тя се е мъчела нещо!В началото не бяхме близки(когато бяхме гаджета с мъжа ми),но сега когато я няма ми е направо криво!На нея също!Сутрин преди да тръгне на работа идва да ме събуди да си пием кафето!Живеем заедно,защото тя още не е омъжена,но този момент наближава и не знам как ще се разделим!Така че нека поне тя не е в кюпа  Heart EyesМоже просто да съм изкарала късмет.Е,но за сметка на това свекървата е просто уникална! Mr. GreenНо да не спамвам темата на жената!Бих казала успех със зълвите и СВЕКЪРВИТЕ! Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Има 2 варианта-на семейно събиране с доводи пред всички да опишеш интригите и/та да не ги падковава повече/ и тъй като виждам,че темата е стара и няма развитие,другото е просто по никакъв начин да не се общува с такъв индивид.Аз имам първа братовчедка подобно същество,общувам с брат и,но за мен тя просто не съществува-не и се обаждам по никакъв повод-нов дом,дете,празник и т.н.С брат и говоря по тел. хем са в една къща.ПО ПРИНЦИП ТРЯБВА да ми е най-близката роднина,защото нямам братя и сестри,но тя си е постлала така.За съжарление съм злопаметна Mr. Green,а интригантките са ми най-противни.

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 140
Искам някак да споделя със свекърва ми проблема.Със сигурност е запозната,но едностранно.Пък и дъщеря й си и е дете,а аз съм чужда,незнам дали изобщо има смисъл! ThinkingЗнае си я жената каква е,вижда,какво се случва,но не ме пита,не се интересува от моята гледна точка.

# 36
  • Мнения: 1 808
По добре, да не споделяш със свекърва ти. Каквато и да е, тя й е дъщеря и винаги ще я защитава.
Просто спрпи да се виждаш с нея. Казвай на мъжът ти, че не ти се ходи дори по празници (когато ще присъства и тя), ако иска той да ходи не го спирай. Просто не контактувай с нея. Ако се обажда по тел. и ти вдигаш, връчвай тел. на мъжът ти или й казвай, че в момента не можеш да говориш.

# 37
  • Мнения: 1 820
По добре, да не споделяш със свекърва ти. Каквато и да е, тя й е дъщеря и винаги ще я защитава.
Просто спрпи да се виждаш с нея. Казвай на мъжът ти, че не ти се ходи дори по празници (когато ще присъства и тя), ако иска той да ходи не го спирай. Просто не контактувай с нея. Ако се обажда по тел. и ти вдигаш, връчвай тел. на мъжът ти или й казвай, че в момента не можеш да говориш.
така е най-добре найстина!

# 38
  • Мнения: 332
Рано или късно трябва да си "извадиш картите на масата" и тя да разбере, че не искаш никакъв контакт с нея.  Naughty

# 39
  • софия
  • Мнения: 2 140
Свекърва ми напоследък всеки път я вика като отидем.Та,за това се бях замислила да си поговоря с нея.И без това рядко се виждаме.Но с тези срещи,които ни устройва с вещицата,ще стане така,че хич да не стъпваме там.Мъжът ми без мене не иска да ходи.Мислех си,че ако споделя,ще намери начин да не ни събира.

# 40
  • Мнения: 1 230
Тактиката ми е по-рядко да се виждаме. Ако има опити за провокация или да ми върти номера - леко по тъча  Peace

# 41
  • Мнения: 2 401
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.

Няма никаква полза от благоприличието, сама го виждаш. Тегли и я в пълния смисъл, преустанови всякакви контакти, само така ще се успокоиш.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 806
Ти заради това благоприличие си на това дередже. Ако искаш тя да промени държанието си към теб, първо ти трябва да промениш своето. Ако мъжът ти те подкрепя на 100%, кажи и на свекърва си защо не ти е приятно да се събирате, дори и по празници. Гледай си семейството и си свиркай Wink

# 43
  • Мнения: 74
Тоя твоичкият защо не те пази от нея. Да не си длъжна да търпиш нея, само, защото ти е рода!.

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моичкият неколкократно се опита да оправи нещата,но уви!Тази не е човек! newsm48Както вече писах,дори преустанови контактите си с нея за около година,за да я накаже.Обаче само временно се укроти.Не може да се примири,че не е център на внимание.Не може брат й да не й е на разположение 24часа на ден,не става детето й да демонстрира обич към някой друг различен от нея!Не може родителите й да се държат добре с мене,против волята й!

Общи условия

Активация на акаунт