Зълва ми е като лошата героиня от латино сага!

  • 5 140
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Лондон
  • Мнения: 403
Моята  е лицемерка,лъжкиня,алчна  и злобна.А пък каква муфтаджийка е- няма равна на себе си. Отваря си сама шкафовете ми .Само че ,не е познала.Всичките и пътища ,които водят към мен са  и ОТРЯЗАНИ.Това е положението.

# 31
Зълвата на моя колежка е цяло чудо.Ходи всяка събота или неделя у тях за около два часа,дава разпореждане кое, как,колко и прочие напътствия .Обиколи двора и градината, напълни си торбите и хайде по живо по здраво.Проверява даже и фризера.Само,че този номер го прави вече около 30 години. Леле какъв късмет е имала тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не ми се мисли ,ако аз и бях снаха.Та ми се струва ,че зълвите правят това,което им позволяваш.

# 32
  • Мнения: 311
Абсолютно съм съгласна,с това,че зълвите правят това което им позволиш,виж и моята се опита да ,интриганства,да из муфти по нещо всеки път когато дойдеше,ама номерата й не минаха и бързо,бързо и показах от къде изгрява слънцето и че тези работи при мен не вървят,пък и мъжа ми я сложи на мястото й и сега нито се виждаме нито се чуваме и сме си супер така.

# 33
  • Мнения: 1 820
Зълвата на моя колежка е цяло чудо.Ходи всяка събота или неделя у тях за около два часа,дава разпореждане кое, как,колко и прочие напътствия .Обиколи двора и градината, напълни си торбите и хайде по живо по здраво.Проверява даже и фризера.Само,че този номер го прави вече около 30 години. Леле какъв късмет е имала тази жена!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не ми се мисли ,ако аз и бях снаха.Та ми се струва ,че зълвите правят това,което им позволяваш.
Айде,айде!Нека да не са всичките в кюпа!Моята не е такава!!!И с ръка на сърцето мога да кажа че е една от най-добрите ми приятелки!Нито аз съм и позволявала нещо,нито тя се е мъчела нещо!В началото не бяхме близки(когато бяхме гаджета с мъжа ми),но сега когато я няма ми е направо криво!На нея също!Сутрин преди да тръгне на работа идва да ме събуди да си пием кафето!Живеем заедно,защото тя още не е омъжена,но този момент наближава и не знам как ще се разделим!Така че нека поне тя не е в кюпа  Heart EyesМоже просто да съм изкарала късмет.Е,но за сметка на това свекървата е просто уникална! Mr. GreenНо да не спамвам темата на жената!Бих казала успех със зълвите и СВЕКЪРВИТЕ! Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Има 2 варианта-на семейно събиране с доводи пред всички да опишеш интригите и/та да не ги падковава повече/ и тъй като виждам,че темата е стара и няма развитие,другото е просто по никакъв начин да не се общува с такъв индивид.Аз имам първа братовчедка подобно същество,общувам с брат и,но за мен тя просто не съществува-не и се обаждам по никакъв повод-нов дом,дете,празник и т.н.С брат и говоря по тел. хем са в една къща.ПО ПРИНЦИП ТРЯБВА да ми е най-близката роднина,защото нямам братя и сестри,но тя си е постлала така.За съжарление съм злопаметна Mr. Green,а интригантките са ми най-противни.

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 140
Искам някак да споделя със свекърва ми проблема.Със сигурност е запозната,но едностранно.Пък и дъщеря й си и е дете,а аз съм чужда,незнам дали изобщо има смисъл! ThinkingЗнае си я жената каква е,вижда,какво се случва,но не ме пита,не се интересува от моята гледна точка.

# 36
  • Мнения: 1 808
По добре, да не споделяш със свекърва ти. Каквато и да е, тя й е дъщеря и винаги ще я защитава.
Просто спрпи да се виждаш с нея. Казвай на мъжът ти, че не ти се ходи дори по празници (когато ще присъства и тя), ако иска той да ходи не го спирай. Просто не контактувай с нея. Ако се обажда по тел. и ти вдигаш, връчвай тел. на мъжът ти или й казвай, че в момента не можеш да говориш.

# 37
  • Мнения: 1 820
По добре, да не споделяш със свекърва ти. Каквато и да е, тя й е дъщеря и винаги ще я защитава.
Просто спрпи да се виждаш с нея. Казвай на мъжът ти, че не ти се ходи дори по празници (когато ще присъства и тя), ако иска той да ходи не го спирай. Просто не контактувай с нея. Ако се обажда по тел. и ти вдигаш, връчвай тел. на мъжът ти или й казвай, че в момента не можеш да говориш.
така е най-добре найстина!

# 38
  • Мнения: 332
Рано или късно трябва да си "извадиш картите на масата" и тя да разбере, че не искаш никакъв контакт с нея.  Naughty

# 39
  • софия
  • Мнения: 2 140
Свекърва ми напоследък всеки път я вика като отидем.Та,за това се бях замислила да си поговоря с нея.И без това рядко се виждаме.Но с тези срещи,които ни устройва с вещицата,ще стане така,че хич да не стъпваме там.Мъжът ми без мене не иска да ходи.Мислех си,че ако споделя,ще намери начин да не ни събира.

# 40
  • Мнения: 1 230
Тактиката ми е по-рядко да се виждаме. Ако има опити за провокация или да ми върти номера - леко по тъча  Peace

# 41
  • Мнения: 2 401
И на мене това ми се иска.Да й тегля една,пък да става каквото ще!Ама нали все спазвам благоприличие.

Няма никаква полза от благоприличието, сама го виждаш. Тегли и я в пълния смисъл, преустанови всякакви контакти, само така ще се успокоиш.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 806
Ти заради това благоприличие си на това дередже. Ако искаш тя да промени държанието си към теб, първо ти трябва да промениш своето. Ако мъжът ти те подкрепя на 100%, кажи и на свекърва си защо не ти е приятно да се събирате, дори и по празници. Гледай си семейството и си свиркай Wink

# 43
  • Мнения: 74
Тоя твоичкият защо не те пази от нея. Да не си длъжна да търпиш нея, само, защото ти е рода!.

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
Моичкият неколкократно се опита да оправи нещата,но уви!Тази не е човек! newsm48Както вече писах,дори преустанови контактите си с нея за около година,за да я накаже.Обаче само временно се укроти.Не може да се примири,че не е център на внимание.Не може брат й да не й е на разположение 24часа на ден,не става детето й да демонстрира обич към някой друг различен от нея!Не може родителите й да се държат добре с мене,против волята й!

Общи условия

Активация на акаунт