Зълва ми е като лошата героиня от латино сага!

  • 5 144
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Не си схванала правилно - ти си лошата героиня, а тя света вода ненапита, винаги гледа да те информира за задкулисните игри, просто тъй - да си наясно.  Mr. Green за твое добро е.

А сега сериозно - чудя се как може 2ма зрели хора да се вързват на игрите на другите. Ако са едно семейство, трябва да си се вързват един на друг, не на мама, сестричка и т.н.

# 16
  • Мнения: 1 447
 Бих и казала всичко в очите и повече изобщо няма да се занимавам с нея.И без това настройва хората срещу теб не виждам какво те спира да и кажеш всичко.Не си хаби нервите за такива хора не го заслужават.

# 17
  • Мнения: 1 477
За съжаление с нея никой не може да излезе на глава.Опитвал се е мъжът ми да й влее малко здрав разум,но без резултат.Имаше период дори от около година,в който той спря да говори с нея,не я търсеше,не й вдигаше телефона.За да покаже,колко е обиден.
Как така никой не може да излезе на глава с нея.Мъжът ти да вземе пак да я разкара, защото все пак трови твоите нерви.След като и двамата не я понасяте защо си причинявате срещите с нея  newsm78Ако някой говори така за мен не бих си и помислила да го търпя...

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Момичета,просто ми вдъхнахте сила!И следващият път,когато и да е той,няма да си трая! Naughty

# 19
  • Мнения: 1 477
Момичета,просто ми вдъхнахте сила!И следващият път,когато и да е той,няма да си трая! Naughty
Точно така...явно и да си мълчиш полза няма...

# 20
  • Мнения: 575
Абе някой насила ли те кара да общуваш с нея?!  Crazy

# 21
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 907
Така и така си й крива и явно хубава няма да й станеш- я си казвай всичко директно. Аз съм на този принцип. И да си траеш, и да си кажеш, тя ще си знае нейното, а ти си тровиш живота. И по-надалеко от такива.

# 22
  • Мнения: 4 292
Бих прекратила всякакъв контакт с тази жена. Под нивото ми е да се разправям и обяснявам. Така направих с братовчедите на мъжът ми, подминавам ги като малка гара по улиците. Всички роднини разбраха, че ако не искат да ги сполети същото, по-добре да не се опитват да ни сдобряват.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Избягвай я.

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
избягвая я, ако не зидържиш действай на принципа "право куме в очи" да си знае тя и ти да не се тормозиш  Peace

# 25
  • Мнения: 142
И какво стана със зълвата всъщност? Нещо ново покрай нея?

# 26
  • софия
  • Мнения: 2 140
Заяждаш ли се? newsm78

# 27
  • Мнения: 142

Не, съвсем сериозно питам какво е станало.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ми нищо.Аз я виждам изключително рядко,последно на Великден.

# 29
  • Мнения: 1 820
Кажи и всичко в очите и прекрати контактите си с нея.От такива хора далеко!А ако мъжът ти е МЪЖ той също би я поставил на мястото и!Поне така бих направила аз,моя мъж също!

Общи условия

Активация на акаунт