Клюкините от пролетта - 12

  • 12 897
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 420
Аз като лишена от висококултурните ви TV  заниманuя, мога само лекинко  да изокам, а именно, че от 11h сабахлан та до 5h се размотвах принудително в един търговски център, на Мачу Пикчу от къщи. Хлапетата бяха в квартала na RD, а нямаше смисъл да се прибирам само колкот да пикам, та така...е, купих си 2 Фанели (мноо ми е кеф на кроасани да викам кифли и на T-shirt фанели), 4 за девойките, поколебах се за една лятна жилетка и не я купих.
Та сега сам кат нещо довлечено от котката...
Не мога обае да не кажа колко ми е кеф, че детенце на Мaлвина е вече ОК, надявам се и с Ицко на Сиси да се оправят нещата, дошло му е в повече на малките раменца. Все си мисля обаче, че децата са много по-адаптивни от нас. Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 4 458

Така че,отваряй си очите и не вярвай на всяка една приказка която ти пробутва.

Просто си имай едно на ум.

Ами не вярвам, за това и съм проточила повече от година  Crazy Точно поради факта, че съм била там и знам закво мога да очаквам.
Имам си повече от едно на ум  Wink Само по едно време се замислих дали изобщо да продължавам с принципите си или да карам през просото с ясното съзнание, че нищо няма да получа от този индивид  Thinking освен разбира се малко развлечение  Grinning

А, иначе с жена му... видяла съм какви са им отношенията - интереси, не любов (поне от негова страна).


# 17
  • Мнения: 165
Аз като лишена от висококултурните ви TV  заниманuя, мога само лекинко  да изокам, а именно, че от 11h сабахлан та до 5h се размотвах принудително в един търговски център, на Мачу Пикчу от къщи. Хлапетата бяха в квартала na RD, а нямаше смисъл да се прибирам само колкот да пикам, та така...е, купих си 2 Фанели (мноо ми е кеф на кроасани да викам кифли и на T-shirt фанели), 4 за девойките, поколебах се за една лятна жилетка и не я купих.
Та сега сам кат нещо довлечено от котката..


 Joy Joy Joy
Много се накефих на това колоритно описание  Peace

И аз да се похваля с нова придобивка - нов стол за пред PC-то, президентски Laughing
Сега ще пада едно сърфиране - ум да ти зайде.. Flutter




# 18
  • Мнения: 402
Клюкината при мен е,че ЕРДто залезе от хоризонта нещо  Thinking Whistling Както се беше ентусиазирал да впряга целия свят за да си ни "върнел" с детето, реши да развее бялото знаме и да се покрие.От което май дилемата ми в другата тема дали да вижда детето или не, отпада  Mr. Green
Наближава ми сесия, познайте как чета с бебчо-  smile3529 smile3523 newsm30 smile3511 smile3541 Tired Face

# 19
  • Мнения: 4 458
my_everything успех с четенето  Peace  И аз искам да уча ама като знам колко време имам и как мога да се концентрирам, отлагам това занимание за след години  Blush
За БНД само можеш да се радваш - една беля по-малко. Те май всички са по един калъп. И моя така се пенеше и после изчезна за години. Сега сменил тактиката и иска като зрели хора да се виждаме и чуваме, бил осъзнал грешката си и тям подобни...  Whistling

# 20
  • Мнения: 446
И аз имам за четене ама такъв мързел ме е налегнал Embarassed Като наближи изпита ще се мобилизирам Outta Joint
Клюката при мен е че съм на диета Mr. Green

# 21
  • Мнения: 402
Аз пък се тъпча като невидяла ядене-нали уж ми липсвали някви кила, та сега ми дойдоха в повече  Laughing
Досега говорих с ЕРД-то , за първи път откакто го изгоних след скандала говорихме  без да се караме и спокойно.Да, оказа се ,че не е умрял.  Tired За съжаление той изобщо не наклони темата към детето,всичко беше излияния колко съжалявал и колко ме обича. човек,който не му е бил жена, ще се разтопи направо от разкаянията му #Crazy Само че му казах хич да не си харчи думите, не му вярвам  Crossing Arms
Явно още не дошло времето да го допусна за детето, защото ще ми се натиска тука и ще объркаме конците пак .
Пък и не усетих да му пука толкова за детето Thinking

# 22
  • Мнения: 446
Мила  my_everything, на БНД-тата не им пука за децата, а чрез децата се опитват да се докопат до майките. И при мен беше така Hug
Да не ти пука, само така Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
my_everything, сега е момента да поставяш на БНД-то неизпълними условия и после да казваш: "Еми... като не можеш... как да се съберем и как да ти вярвам?"  Tired
Примерно: "Искаш да ти повярвам, че си отговорен и ме обичаш? Ела да гледаш бебето довечера, а аз ще отида на дискотека с приятелки." Идва, излизаш наконтена възможно най-предизвикателно и се връщаш на другия ден в 8 сутринта... А ако откаже се оправдаваш: "Е... щом толкова ти е любовта и не искаш да разбереш, че имам нужда от почивка..." Един вид - той да си е виновен. Голям гъдел е ще знаеш....

Днес съм просто ужасна Sad Освен това цял ден се тъпча с храна... И като капак утре трябва да ходя на някакво конно състезание /май не се казва така  newsm78/, а изобщо не ми се облича нещо различно от дънки и маратонки  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 651
[ И като капак утре трябва да ходя на някакво конно състезание /май не се казва така  newsm78/, а изобщо не ми се облича нещо различно от дънки и маратонки  Crossing Arms

Хе-хе!!! Сега е момента да ме светнеш как се ходи на конно състезание...ама ка'т по филмите ли,а??? Наконтена и нафръцкана?  Joy
Аз от жребци много не разбирам Wink , от състезания пък хич, освен конната база на Славия друго не съм виждала, та си мислех че по-неглиже е таз работа в БГ-то още, ама то глей.... кажи как е после да ти мирише на конска фъшкия на 6-8 сантиметров ток Wink
 Hug

Ние се прибрахме преди 2 часа от гръцко, напекохме се като през Юли, времето беше чудничко, направо си хванахме тен. Малкия се разсипа от игра, ровене в пясъка и къпане на 20 градуса температура на водата....как издържаше не знам, ама то ентусиазъм, то чудо! Виках, виках, пък се отказах накрая, 20 градуса не е чак пък толкова малко....  Правихме си дълги разходки с колата, обиколихме подробно 2-та ръкава на Халкидики, от манастирите се въздържахме....кво да им гледам на монасите, пък макар и само мъже!  Laughing Шегичка, другия път и до там искам да стигна.

Малвина, Сиси, през тежко неща сте минали! Hug
Дано всичко е назад! Сиси, искаш ли да се поинтересувам за добър психолог, който работи с деца сериозно?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
Метличке, ако е над 18 градуса е ОК водата - що си хабиш гласа? Wink Направо ви завидях - аз обожавам морето... Как ми липсва само Бургас  Sick

Ето тук ще ходя: http://sofia.dir.bg/2008/05/04/news2959290.html А как са били облечени другите - утре ще ви докладвам Wink

# 26
  • Мнения: 446
Метличке, браво на вас ! Пусни малко снимки  Praynig

# 27
  • Мнения: 651
Метличке, браво на вас ! Пусни малко снимки  Praynig

ей сега да сложа щурчо да спи и ще ги кача Wink

# 28
  • Мнения: 446
Чакам с нетърпение Simple Smile

# 29
  • Мнения: 145
   Гледах рок концерта на Мюзик Айдъл и горките ми съседи... много ме изкефиха и пях и аз  Embarassed
   С бебо двете голи сешоара бръмка, мажем се с кремчета и щур купон... страхотни парчета изпяха!   bouquet

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 22:08 от Сияйна

Общи условия

Активация на акаунт