съвет за името-Стоян или Страхил?

  • 10 802
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Стоян  Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 675
Баща ми се казваше Стоян.Други имена с тази буква са Стефан и Станимир.Страхил ми звучи малко "страшничко". Flutter

# 107
  • София
  • Мнения: 2 807
Стоян
Иначе с буквата С- Симеон, Самуил, Стефан, Слав...  Hug

# 108
  • Мнения: 2 498
И двете имена посочени от теб не ми харесват....аз съм за Стилян, Стелиян  Peace

# 109
  • Мнения: 574
То е важно името на вас да ви харесва, но след като си пуснала темата ние ще изкажем и нашето мнение. На мен Страхил не ми харесва, по ми допадат имена като Светослав, Станимир, Стилиян и аз лично не бих допуснала някой да ми наложи мнението си как да кръстя детето си.
Това все едно аз съм го писала Peace

# 110
  • Мнения: 512
И аз съм за Стоян  Peace

# 111
  • Мнения: 600
От тези двете Стоян ми харесва повече. При мен беше подобно положението, свекър ми е Стоян, но пък и майка ми беше Стоянка. Ако беше се родило момче щях да кръстя детето си Светлин, но се роди момиче и я нарекох с името, което харесвахме и двамата  мъжа ми - Сияна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 112
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
На мен ми харесва Стефан, така има имен ден заедно с дядото но не е съвсем на него Wink

# 113
  • Монтана
  • Мнения: 220
Стоян ми харесва повече.  Grinning

# 114
  • Мнения: 1 193
На мен пък Страхил, ми звучи по-яко  Grinning
Леко раждане  Peace

# 115
  • Мнения: 7 723
И двете имена не ми харесват, а и не вярвам в кармата.

# 116
# 117
  • Мнения: 674
Аз съм за Стоян!По-добре ми звучи,а и щом ще го кръщавате на свекъра,защо да не носи цялото му име?

# 118
  • Мнения: 3 405
Стоян.
Или Стефан, те празнуват в един ден (повтарям поста на soceress Simple Smile)

# 119
  • София
  • Мнения: 1 529
Стоян
Страхил ми звучи страховито,едно време с това име са плашели болести,а сега какво ще плашите...

Общи условия

Активация на акаунт