Кипърска история - лято,слънце и вълнения с разни приключения (7)

  • 18 081
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 577
Добър ден.Писах и аз днес...........щях да бъда първаа..........изсипаха се едни гръмотевици и нета изчезнааа.  Whistling Та,Блонди,момичетата са казали всичко,ти вече пишеш.....събитията са взели своя развой,от мен остана само да стискам палци  fingerscrossed   
Муцееее,кво прави ПризидентУ?Трайкаш си там отдясно ,нераздуваш нищо.Кви са слуховоте сега от жълтите павета-Ша са опраЙме ли?  Stuck Out Tongue Winking Eye  superuu Joy Joy Joy
Момичетааа,лек и усмихнат ден ви желая.

# 211
  • Мнения: 353
Абе Блондичке,както си стоях и се присетих-вие на какъв език си говорите или кореспондирате?Извинявай за въпроса ми,после ще се обоснова,че пак трябва да изчезвам.

# 212
  • София
  • Мнения: 1 456

Муцееее, кво прави ПризидентУ?Трайкаш си там отдясно ,нераздуваш нищо.Кви са слуховоте сега от жълтите павета-Ша са опраЙме ли?  Stuck Out Tongue Winking Eye  superuu Joy Joy Joy


Ще! Mr. Green
Ама никой не казва кога, БърборанкеCrazy
Аз няаам нищо общо с Президенту! Joy По международните пазарообмени съм! hahaha

# 213
  • Мнения: 903
Абе Блондичке,както си стоях и се присетих-вие на какъв език си говорите или кореспондирате?Извинявай за въпроса ми,после ще се обоснова,че пак трябва да изчезвам.

На ИнгИлиЗки си хорутуваме бре, Mr. Green че на къв друг?! Joy Joy

Ако имаш предвид разминаванията в смислово отношение при превод, той го владее езика доста добре /поне на мен не ми се е случвало да го разбера погрешно - случвало се е само обратното Laughing/ Пък аз понеже не съм на особена висота, много внимавам като пиша и особено като искам да изразя някаква по-сложна мисъл, ползвам един онлайн-речник, където освен самите думи са дадени и примерни фрази с тях /точно с цел да се превежда смислово правилно/. Че не мисля, че проблема иде от това, ами по-скоро и той е докачлив и особено в по-напрегната обстановка явно е склонен да интерпретира погрешно казаното в стил "гузен, негонен бяга" и "търся под вола теле" Joy

Тъй, аз си завърших и изпратих решителния имейл. Постарах се да съм пределно ясна... Да видим кво ще стане... Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 26
Блонди,аз последна май ще дам мнение по въпроса,въпреки,че е малко излишно..общо взето всички жени сме на едно мнение,няма го ПДД да каже и мъжко мнение...но все пак ще ти кажа-Браво,хванала си бика за рогата все пак,сега давай в този дух,щом иска ти да решиш-ти решавай,поне знаеш кво искаш от него,така че просто го кажи...
Муцка,добре си направила за снимките,мерси..
Ние нямаме някви много силни колики,бих казала нормално си поплаква от време на време,но този инфакол го няма май тук..ефикасен ли е,да го поръчам да ми го пратят??

# 215
  • Мнения: 30
Гери както обещах другото лекарство против колики е РЕСТРОПИНАЛ.Но нашия педиaтър много се дърпа докато ни го предписа и каза да го използвам само в краен случаи и аз съм и давала само 2-3 пъти,когато много я болеше и не можеше да спи.Иначе е много ефикасно,даваш и след минутка спи сладко.Браво и на теб за кърмънето. newsm10Продължавай така,само в началото е малко трудничко докато се нагодите breastfeeding,но после....песен. fiuuuuuuИ знаейки,че даваш най-доброто на съкровището си. breastfeedingАз напоследък съм малко тъжна защото моята принцеса започна по рядко да търси цица bombs(както и сама се изразява),но какво да се прави все някога ще свърши и това. Weary smile3518
Blondy очакваме развръзката. marriedМежду другото и аз се питах на какъв език си кореспондирате. newsm78 newsm78 newsm78
Лек ден на всички. newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

П.П Blondy Вече си отговорила игнорираи запитването.

# 216
  • Мнения: 577
Гери ,защо не пробваш `Самсимплекс`,по наше време това давах и му погаха.Може нещо ново да е излезнало на пазара за 6 години,но това поне съм го изпробвала. Скъсваш ли я от гушкане малката Ели?  baby
Ииииииии Муцееее,на пръв прочит прочетох МЕЖДУНАРОДЕН ПАЗАРОоБЕМ  Crazy ,БРЯЯЯЯ викам си мноооогооооо ти е обемна службата........... tongue А вече дали имаш нещо с прИзИдетУ -ти си знаеш   33uu  33uu newsm56. По-добре,че си пооооо-надясноо,че Зоркаа-``зоркото око`-вижда всичко.  Joy   Joy   Joy /Крий сайта на компа,да не ти затрия хляба/   Mr. Green

# 217
  • София
  • Мнения: 1 456
СабСимплекс и аз го ползвах за щерката.....ми не знам дали имаше ефект, ама
тя нямаше кой знае колко колики.
Много важно е като се накърми детенцето
да му се даде много мъничко водичка- хем да изплакне устичката, хем да разреди малко
пяната от млякото, причинител на коликите.

Барборанке ,задави ме от смях, бе жено! rotfImbo Къв обем, кви` пет лева те гонят тебе.... hahaha

# 218
  • Мнения: 30
Гери ако нямате силни колики не е нужно да и даваш лекарства.Аз поне съм много против "химиите",ако няма нужда.Тук има едно чайче КИНТЕРТЕ с билки-лаика и прочие,много успокоява(и мене като ме боли корем си пиивам и ми минава).Ако го няма в БГ по добре от него кажи да ти пратят.Тук е много разпространен,всички го знаят и е на гранулки,много лесно се приготвя.
САБСИМПЛЕКС и ИНФАКОЛ са едно и също(с една и съща деистваща съставка)

# 219
  • Мнения: 577
 Mr. Green Пак съм оплескала граматиката Саб-Сам,Мам,Гам..............сетихте се какво исках да кажа..........  Laughing............Буболинке,и това,че са сходни лекарствата пак незнаех........ША ма простите,жена на възраст съм.  Crazy

# 220
  • Мнения: 903
Малеееееййй, мацки, тоя САБСИМПЛЕКС съществува ли още Crazy ----> преди десет години го давах на Лора и като знам колко лекарства от тогава изчезнаха... учудена съм че това още го има. Ама и аз като bouboulino съм на мнение, че от химиите много файда няма... Поне на Лора не помня нещо много да й помагаше - то коликите докато не си отшумят с времето, квото и да дава човек, все тая...

Тъйййй, докато всички значи дружно чакаме моята "развръзка" Mr. Green реших да ви развеселя с нещо Wink - стига само с мелодрами съм ви занимавала де Blush  Eй такъв на дИкИмент сметам да подпиша, ако зъмна, че се заженя нейсе за тоя кипърския господин  coolcool Joy---- приятен смях Joy ----->

http://oncho.hit.bg/kafe/44.htm

# 221
  • Мнения: 903

Аз още си чакам отговора... и не знам защо се бави... може би е приел думите ми като ултиматум... макар че му казах, че под СЕГА нямам предвид да зареже баща си в болницата и да хукне при мен веднага...

Ужасно ми е...


http://vbox7.com/play:f9a82b97

# 222
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо, добро утро! Party

Ароматно петъчно кафенце!
Без бисквитки, че лято иде....! Heart Eyes

Блонди ще дойде! Нали трябва да се направи на мъж (пу, "мръсно животно"...   Mr. Green)

Момичета, отивам да работя и ще надникна след малко!
Приятен и успешен ден!

Абе, къде се затри ПДДnewsm78 Никъв го няма. То верно, че само си кудкудякаме  newsm57, ама все пак...

# 223
  • Мнения: 353
Пу втора,не може да бъде,чак аз но го вярвам.Ах Муцка,много добре ми дойде
 кафенцето.Благодаря ти.Пожелавам ти лека работа и много усмивки  Hug                                                                                                  Ей,Блондино,не ме ядосвай,че ей сега ще скоча в колата   car003 и ще ти дойда на гости,че не приемаш помощ словесна писмена,дебела глава си  newsm78 Оф,много ме разчувства рано рано с тая песен бе,ама пее тва нашто малкото,браво.Та така,чакаме развръзката.Че то цяла драма стана вече  newsm50 .Ама и ти допълнително се тормозиш,тъжни песнички,това онова.Вземи се стегни ти казвам,щот скачам в колата  Joy  Joy  Joy Айде горе главата,всичко ще се нареди,споко   bouquetУспешен ден на всички.

# 224
  • Мнения: 577
Добро утро.Как сте ,моляя?  Laughing
Муцееее,мерси за кафенцето.Да издирим и едно фрапенце за утрееее,с лед,мляко и голям каймак-а? Без никакви такива бисквитки,солетки,тортички,пастички.........../скето/
Блонди,споко.Ако си мислиш,че само ти чакаш-си в голяма заблуда.Питаш ли ни нас. Thinking Дай да му дадем малко време -сега той търси по--оригинален отговор и като имаш впредвид,че ще се ангажира с обещание,което ТРЯБВА да изпълни.Може би търси точното време.Дали направо от Германия да мине през БГ или да отиде с баща си до Кипър ,да се пооправят там и след това да дойде до БГ,но гледа да съчетае и нещата в службата.Така ще да е. Kissing Heart
Тихери,какво ще правиш днес я си сподели с нас.  Wink
Аз да ви кажа за мен.Луднах по диетата на Дюкан.От днес съм решила да я приложа,вчера изчетох доста  Nerd,и вкарвам плана в действие-лято иде,нали Муце........   grinning039 И незнам защо но на тази диета и измислих ново име -Сан Дукан----първо това ми изплува в подсъзнанието,като прочетох Дюкан  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт