Кипърска история - лято,слънце и вълнения с разни приключения (7)

  • 18 079
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утрооооо Hug
Ха вие голям мохабет сте ударили..... Crossing Arms
Гери тя Буболинка ти е обяснила с пълни подробности по въпроса за коликите все пък е по скорошна майка.. Peace
Муцка мерси за кайвето ма много си лоша вие сте на диета ама аз не съм та искам да ям . eat..нещо малко но вкусно.... thumbsup
Барборанкетая Дюкановата диета голямо чудо била гледам тук една позната и мъжа й са я почнали ми тя за месец свали пет кила..... #Crazy..и много се хвали че се чувства супар добре.... Heart Eyes...та почвай я да видим ....ще сложиш ли банските или догодина Mr. Green
Блонди......по предбрачния договор погледни тази точка...
19. Да не нанася вреда на живота и здравето на Любимата жена (на всички останали може).
20. Да не забравя редовно да звъни на Любимата жена, ако тя не вдига телефона, да звъни повторно докато тя не вдигне слушалката.....тук можем да включим и емайл...
и наказанието
5. За нарушаване на всички останали точки Любимата жена има право силно да се обижда.
  2. Любимата жена.
      1. Не търпи никакви санкции, защото е Любимата жена.
Май трябва да му го преведеш на английски ще падне голям смях hahaha hahaha

Сега си спомням преди време за свети валентин имаше в бг едни подобни като договори от десет точки между влюбените ......та му бях подарила един такъв.....на моичкия така му хареса че ги преведе на английски и дълго време седяха закачени в офиса за любуване на всички посетители  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 903

Блонди ще дойде! Нали трябва да се направи на мъж (пу, "мръсно животно"...    Mr. Green)

 Joy   Joy   Joy  Ей, Муце, успя да ме разсмееш!

Ох, момичета, милички, за не знам кой път ще го кажа, ама наистина съм толкова благодарна, че ви имам до себе си /макар и виртуално/, - само вие ми помагате да се освествам, когато тръгна да затъвам... Hug Hug Hug  За което прегръщам силно всяка една от вас! Hug Hug Hug               С реалните си близки вече нямам никакво желание да споделям... Не знам защо така се получава, ама само при мисълта да започна да говоря нещо по "този" въпрос ... и гърлото ми се стяга... Дори и на майка ми казах, че изобщо вече не желая да ме подпитва ама как е Андреас, ама има ли новини и т.н. ..., квото има да се случва ще се случи...

      Ей,Блондино,не ме ядосвай,че ей сега ще скоча в колата   car003 и ще ти дойда на гости,че не приемаш помощ словесна писмена,дебела глава си  newsm78

Тихери, ти си била много страшна бе , пуууу Mr. Green  Сега като ви изчетох наистина съм по-добре!

Кате
, аз ако му го преведа тоя предбрачен договор, той съвсем ще ипадне в душевен потрес rotfImbo rotfImbo rotfImao


И незнам защо но на тази диета и измислих ново име -Сан Дукан----първо това ми изплува в подсъзнанието,като прочетох Дюкан  Crazy

На мен пък, Барборанке името му на тоз` Дюкан  ми извиква първа асоциация за "дюкян"--------- нали се сещаш на някой като кажеш че му се е отворил дюкяна... Joy Joy  Ама аз щото нали съм гладната кокошка, дето просо сънува... Animal Chicken..., та на - за дюкяни си мисля... hahaha hahaha

И понеже за плаж сте се разприказвали, аз преди малко си направих един абсолютно излишен подарък, ей тъй за да си повдигна духа, - нов бански..., ама в него изглеждам убийствено /въй че съм и скромна... newsm03/... Та ако това кипърско диване се чуди много-много, току виж ме изтървал  grinning039

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 12:06 от blondy-mamma

# 227
  • Мнения: 26
Тоя Симплекс още го има ама майките не са много доволни,ние не плачем много,давам й чай на хип с анасон и лайка и 2,3 капки зехтин преди ядене..
Барборанова,скъсвам я от целувки,тя яде,аз я мляскам,тя спи,аз пак я тормозя,ама като съм влюбена в нея кво да направя,то щото прилича на баща си.. Heart Eyes
Блонди,сещам се като чета,аз ква бях като замина мойто момче за Щатите,7 месеца оревах орталъка,такива паранои и тормоз си дадох,че ужас..то не бяха едни емайли-кой кво разбрал,кой не,аз му повтарях да ме забрави,да остани там,ще си намери друга,а после ревях с дни,да не би да вземе да го направи..побърках всички около мен,а родителите ми най-страдаха,щото никой не вярваше,че ще се върне заради мен,накрая той не издържа на тормоза и се върна,та ще си имаш твоя отговор и той ще ти хареса ще видиш..

# 228
  • Мнения: 577
БЛОНДИ,какъв десен е банския?---------------Аз правя може би асоциация със Сан Дукан,понеже преди 2 седмици някъде даваха филма,и моето съкровище го гледа,но през целия филм ако не повториха това име 1милион пъти -е къде съм.Та явно ми се е набило в мозъка без да искам   Crazy   newsm77   Laughing  Laughing ``Сан Дукан с двата меча......``  bambam
Гери,много се радвам за теб.Целувай я!Имах една комшийка,която ми казваше``Радвай му се,мъчи се да запомниш всеки момент,защото мноого бързо порасват...``Гледах я малко скептично-но е истина.Къде сега да го скъсвам от целувки,ако си открадна някоя.Прически си прави,колелото му в главата,вънка ако има начин и да спим...... Sick Моите моменти са само вечер,когато си ляга и аз отивам за лека нощ-тогава уж на игра успявам да го нацелувам и нагушкам......но и това скоро ще отмине  Sad  Така и така съм зе заприказвала за него да ви кажа какъв номер му спретнахме вчера.Загледал се нашия в някакво детско............ Laughing и викам на баща му``Дай да се скрием....`` Laughing Схемата беше изработена за 2 сек. и двамата в душ кабината,в банятаааа тъъмнооооо.След 2-3 мин.има реакция ``Мамо,маамоо,мааааамооооооооооооооо....``стана и започна във възходящ глас и плахо да обикаля на всякъде и вика``Ехо,ехоооооо......``Да но нас такъв хилеж ни хвана,че бързо ни откри......  Hug

# 229
  • София
  • Мнения: 1 456
Абе , бърборанке що плашите детето?! Мъж ти и той да ти се вързва на акъла.  Thinking Ми ако получи стрес, милото?!  Joy
Като се замисля, добре, че се е присетил за теб все пак!
Можеше с часове да си седите в душкабината. hahaha

На мен пък тоз Сан Дукан ми напомня за една чалго-циганска отвратителна песен. Mr. Green (да ме прощава ако има някой от тази етнос-група) Пееше се нещо Сан Дукан ,мъри... трака-трак... и т.н  Не знам откъде съм я чула, пък и запомнила newsm78

Блонди, я верно покажи тоз бански да го обсъдим! bowuu

Гери, целувай , мляскай докат` можеш. И от наше име да не забравяш от време навреме да до целуваш! Mr. Green
Аз още успявам мойта кукличка да си гуша и цункам, ама кой знай до кога ще ми позволява този "тормоз". Heart Eyes


 

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:43 от muzka

# 230
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Барборанке  hahaha hahaha Мноого хубав номер ма не е трябвало да се издавате да видим кво ще направи тогава.... newsm45
Мойте ми спрятат такива номера редовно ....дори последния път се бяха скрили със съседчето в гардероба за дрехи ние се утрепахме да ги търсим (двете мами) имам предвид и те накрая излезаха изядоха си боя ...съседското щото изкара акъла на майка му ...пък моя щото намачкаха всички дрехи вътре... smile3511..оттогава се замислят къде ще се скрият и обикновенно е под кревата.... newsm74
Момичета смятам да ви прехвърля на вълна Юровизион...... Whistling Whistling
Нашата БГ песен не я бях чувала чух я при самото представяне....мога да ви кажа че бях потресена ooooh! ooooh!.....Кво беше това... newsm12 newsm11..първо облеклото под всякаква критика имам чувството че се беше объркала жената май се е била запътила към Мулен Руж пък в бързината си казала бе чакай да се отбием на това конкурсче... Mr. Green
Иначе момчетата на фона добре го даваха с инструментите ....ма и тяхното облекло едно все едно са си играли пред блока и те решили че се отбили така от няма кво да правят.... #Crazy #Crazy...Направо съм ужасена и дълбоко потресена ....
Я кажете сега кой според вас ще спечели Гърция има ли шанс или не.... newsm78

# 231
  • Мнения: 577
Ооооооо,Катеееее,ти да видиш аз в какъв потрес бях,като чух ``песента``/мноооого силно казано/, ами когато я избраха,че тя ще се ходи на Евровизия  #2gunfire просто микро инфаркт получих. smile3544 smile3544.Много съм спорила с привърженици на парчето  #Silly + племенницата ми/на 18г./няма как да ме убедят,че това парче може да е лицето на БГ.Да-момчетата добре се справят-но това не е конкурс за DJ !!!А девойката,едно на ръка визията,подобаваща за дамите  на уличката с големите витрини в Амстердам,ами и отделно след,като ги избраха за Евровизия изпълни песента на живо-е те там да видиш колко фалшиви ноти в едно изречение.Абе думи нямам.....Да ме извинят момичетата,които им симпатизират.  bowuu Я пусни един линк с Гр. песен,Катенце, да споделя пак мнение.  Laughing   Laughing   Laughing

# 232
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Гръцката Юровизинка........Под снимката на Каломира натискате Плай....Насладете се това е клипчето обаче
http://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24525&event=1469

# 233
  • Мнения: 353
Ей ма на пак,Бърборанке ,ще кажа,що да не кажа-ходихме на "титя",после си дойдохме да спинкаме и аз се метнах да си правя ноктенцата красиви,че ме е хванала една цветна вълна,не ще да ме пуска  Joy .Блонди,аз само се правя на лоша,викам малко да те стресна,ама не-ти не се плашиш  Crossing Arms .Муце  и аз искам фрапенце,много го обичам,остана ми хубав навик от грекото  Wink .Катенце моля те пусни линкчета и на нашта и на гръцката,че аз съм много далеч от инфото за Евровизия.Геринце и аз да ти кажа,ИЗЯЖ Я ТАЗИ МАЛКА СЛАДУРАНКА,и аз мойто много си го гушкам,щипкам,целувам,всичко ,което се сещате.То си е нормално де,по хубаво от това няма.И всички останали къде ли са  newsm78 ,странна работа.АААААААААААА,Катинка,аз докато си пиша ти си пуснала линк към гръцката,благодарско  Hug

# 234
  • Мнения: 353
Кате,много ми харесва песента и тая малката Каломира много по сладка е станала,нали за нея казват ,че е едно момиченце,което се прави на голяма жена.Ама е много сладка де,много.Айде сега пак ви изоставям за малко(или за много  newsm78 ).До скоро.

# 235
  • Мнения: 577
 Nerd   Wink  Ами супер си е парчето.Хареса ми определено.Заинтригуваме и с вкараните `балкански елементи`.Поздравления-според мен има шанс.  newsm74 dazzler1 ------Нашата Йоанка-ряпа да си хапне пред Каломира.  smile3534 Ей ги наШТе УбаВци ------      http://m.dir.bg/new_video_open.php?sid=166354

# 236
  • Мнения: 30
Каломира е супер. newsm74За бг представителите се присъединявам към мнението на Кати.И на Евдокия нещо и куцаше newsm11... а как мислите?Като дървена беше,никаква женственост нямаха движенията и,а парчето искаше точно това(тцахбиня)

# 237
  • Мнения: 903
Аз съм го пропуснала това Евровижънско предаване, тъй че не мога да се изкажа по въпроса за "стайлинга" на нашата мадама, иначе парчето ми харесва като звучене, но определено като Барбораничка смятам, че не е подходящо, ако трябва да е нещо като БГ-визитка Peace

Кати, това гръцкото не е лошо, ама не съм особено впечатлена де, без да искам никой да засегна Peace

Мацки, банския не мога да ви го покажа, щото батериите на апаратчето ми са свършили - няма как да го снимам....------ затова ще обясня, -----> че е половинки /т.е. не е цял/ - долницата е плитки бикини с връзки отстрани, а горницата - триъгълни чашки с връзки през врата и на гърба ----- цвят - бял изцяло, с дребни сребристи сърчица, а на всяка от връзките има по три полупрозрачни топчета в бледо-розов, бледо-жълт и бледо-син цвят --------- абе, представяйте си го... - с две думи семпъл, за да се подчертае Убостта на притежателката му  Wink reverance

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 17:12 от blondy-mamma

# 238
  • Мнения: 577
ЕЕЕеееее убийствен го описваш, Блонди!Ха честит да ти е с мерак да си го носиш.Ама се чудя   newsm78 ТЕЗИ БЕЛИ ГАЩИ /бикините на банския/ КОЙ ЛИ ЩЕ ГИ ДРАЩИ?- а и с тез връзки-бая игра ще паднеееее.........  Party   Party   Party  Стискам палци и още чакам -кандидат ДРАЩЕЩИЯ да пише .....   fingerscrossed  Hands Thumbsup  typeuu

# 239
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
пращам ви страницата от която можете да чуете всичките парчета които останаха на финала .....изплакнете оче пък си кажете и мнението отварям залагания..... Mr. Green...кой ще познае първо второ и трето място..... Mr. Green
http://www.eurovision.tv/page/the-final-2008
а нашето кипърското парче въобще не го коментирайте то си беше обречено на провал още преди да замине..... Tired
блонди..честито бански ....беличко беличко ...дано да не прозира много че кипърците мноооого ревниви тия хора.... Twisted Evil Twisted Evil...и аз си бях взела бял обаче украсен с мидички на горнището и на долнището от горния край кат го сложих бяха едни погледи такива Crossing Arms Crossing Arms Shocked...ма после като видя че не прозира и всичко ок....мнооого щастлив беше Heart Eyes.....хайде със здраве да си го покажеш в......кИпър.. Peace
тихерида да за нея става въпрос....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт