Бихте ли си отрязали дългите коси, за да се направите на черта?

  • 75 626
  • 568
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 875
Аз съм на каре от немай къде.
Страховит косопад с всичките му последствия, не посмях да се офъкам драстично, та късото каре беше компромисно решение.
Сега си пускам косата, за да ми израсте боядисаното, периодично подстригвам и си ходя като циганка, но не ми пука - щастлива съм, че си спасих косата. /Не само с подстригването, разбира се./
Била съм на каре в девети клас, преди 5 години също - обожавам тази прическа. Особено варианта  с бръснат врат.

# 46
  • Мнения: 2 374
Напоследък ми се прииска да се подстрижа на черта,ама ще ме е много жал да отрежа дългата коса за момента не бих Naughty

# 47
  • Мнения: 737
Тази с бръснатия врат и на мен страшно ми харесва,само че си я позволявах,когато бях мнооооооооооого млада.Сега вече гледам да имам по-дълъг косъм Grinning

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
да правила съм го Peace
Даже коса до дупето отрязах късо, съвсем късо има няма два пръста коса Mr. Green

Всъщност като се замисля май само нула номер не съм се подстригвала newsm78

# 49
  • Мнения: 1 560
И аз съм го правила. Била съм на 16 - косата ми дълга и гъста до кръста, обаче по телевизията даваха "Модна къща ЕЛИЪТ" и пусти мерак по ретро прическите ме остави с къса черта до меката част на ухото. Обаче колко увещания бяха от страна на фризьорката и на един случайно попадна в салона мой съсед......... луда съм била, хората за коса пари давали, пък аз съм щяла да си я режа. Ей вярвайте ми като я махнах имах чувството, че съм свалила товар. Сега пак косата ми е до кръста .....но незнам до кога!

# 50
  • Мнения: 6 027

 ShockedНе, не бих.

# 51
  • Мнения: 577
категорично не!

# 52
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
От пети клас косата ми винаги е била до кръста. Преди две години я отрязах на черта - страшно се харесах. Сега пак е почти до кръста, есента планирам пак да я кръцна на черта. Миналият път много се притеснявах, но сега го чакам с нетърпение - страшно се харесвам и с черта, и с дълга коса, и ми е много приятно да ги редувам Wink

# 53
  • Варна
  • Мнения: 815
1998 г. отрязах косата си, която беше дълга около педя под дупето, не се харесах. Просто косата ми е много гъста и чуплива и не стои добре къса. Много съжалявах тогава, но ..... Сега пак ми е дълга до кръста от няколко години и не мога да си представя пак да я отрежа, като знам какъв рев беше тогава. Иначе и аз искам да опитвам нови пречески и т.н., но косата ми не става  Tired

# 54
  • София
  • Мнения: 5 289
За нищо на света не бих си отрязала косата,прическа с етажиране да,но цялата дължина на косата посмъртно не,ако ще и въшки да съм хванала. Crazy

# 55
  • Мнения: 2 035
Супер ми свиди косата, така че явно не бих, но много ми се иска да съм по дръзка и да експериментирам повече.

# 56
  • Мнения: 3 376
Не бих,изобщо не се харесвам на черта.

# 57
  • Мнения: 7 914
веднъж го направих, никога повече Peace

# 58
  • Мнения: 4 294
Бих. И съм го правила.

# 59
  • Мнения: 758
това лято ме постригаха мноого късо,абе урезилиха ми дългата косица,ама сега пак порастна и е със средна дължина!искам да си я пусна и по дългаа!
иначе мн ме кефи прическата на Гала,но НЕ бих се постригала отново така!

Общи условия

Активация на акаунт