Бихте ли си отрязали дългите коси, за да се направите на черта?

  • 75 645
  • 568
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
не, не бих Naughty Crossing Arms

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Оооо в никакъв случай  Naughty косата ми е почти до кръста... не мога да си позволя да я отрежа... Crazy

# 62
  • Мнения: 6 635
Направих го, не беше много дълга ,но доста я скъсих .

# 63
  • Мнения: 1 775
Преди 3 дни ме стегна нещо шапката и си отрязах косата, която беше до средата на гърба, поддържах я с тази дължина повече от 10 години. Не съм на черта, но дължината сега е малко под ушите. Още ми е трудно да се възприема, но определено имах нужда от промяна.

# 64
  • Мнения: 5 299
Да, направих го миналата година.МНого обичам да експериментирам с косата си. И понеже така и не можах да се разделя с русия цвят, трябваше да се окастря, за да не си изтощавам толкова много косата. Откакто съм с къса коса, даже се направих още по-руса(тип АЗис) Mr. Green Затова пък я подстригвам на 2 седмици. Много са малко дните, в които съжалявам, че се подстригах късо, днес е един от тях Blush Носталгияяяя...

# 65
  • София
  • Мнения: 1 176
Не, не бих. Не харесвам прическата, не смятам, че ще ми отива, а и ще ме е яд за косата ми.

# 66
  • София
  • Мнения: 175
Направих го и се чувствам много по-женствена  Flutter Мъжът ми е почитател на дългите коси, но сега твърди, че му харесвам повече  Heart Eyes Удобно ми е и се поддържа се по-лесно   Peace

# 67
  • Мнения: 446
 Да! Доста често експериментирам с косата си. Като студентка бях с прическа Лайза Минели, сега толкова късо не бих се подстригала. Косата ми е чуплива и трябва всеки ден да я изправям за да стои горе долу добре.

# 68
  • Мнения: 3 316
категорично не  Naughty 

# 69
  • Мнения: 3 647
Категорично  не! Направих го преди  6 години за  абитютенската си  сега смятам да си поддървам  дългата коса;)

# 70
  • Мнения: 2 910
Не бих си отрязала дългата коса. Може да променя малко прическата, но дължината не пипам, освен малко от нея за подхранване.

# 71
  • Мнения: 1 149
Не.Не бих отрязала косата си.Що? Щот Виктория Бекъм е на черта ,та давай и аз Naughty
За секунда и не искам да приличам на госпожа"скумрия" Mr. Green
А иначе се радвам да момичетата,които имат смелостта да експерементират Peace

# 72
  • Мнения: 19
аз мойта е отрязах на черта..но съжелявам много и пак е пускам   Wink

# 73
  • Мнения: 85
Аз също си отрязах дългата коса и се подстригах на каре. Не съжалявам. Два месеца от тогава не съм се подстригвала и косата ми вече доста порасна. Страшно много ми беше омръзнала дългата коса. А и не се притеснявах, че карето е много разпространено, защото пък дългата коса е още по-често срещана.

# 74
  • Мнения: X
Правила съм го доста пъти Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт