Хубава,скъпа пудра.

  • 6 579
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 418
Чувала съм страхотни отзиви за пудрите на Ревлон, но не съм ползвала. всъщност рядко ползвам пудра, и слагам единствено транслиунтна или с леки светлоотразяващи частици.
    Какво означава "транслиунтна"? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 7 418
Акцентът върху "хубава" ли пада или върху "скъпа", не разбрах Thinking
     Това вместо "запис" ли беше? Laughing
 
     Ако питаш сериозно,акцента е върху и двете. Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Преди имаше на Ревлон една страхотна блестяща пудра,но вече я спряха от производство. Sad
Тру мач минералс на Лореал не се ли води фон дьо тен?
Не пудра е! Wink
Е не знам може и фон дъо тен да са направили,аз лично използвам пудрата!
Това е фон дьо тен на прах  Peace

Е как ще е фон дъо тен на прах??? newsm78Навсякъде пише пудра и в списания и в козметичните магазини и т.н
Прахообразен фон дьо тен - пише си го на опаковката, а и аптекарката така го нарече когато ми го предложи  Peace

# 33
  • Мнения: 2 414
А дали тези фдт-ни под формата на пудра(конкретно се интересувам от този на Ревлон) дали имат добро покритие. newsm78

# 34
  • Мнения: 2 374
Преди имаше на Ревлон една страхотна блестяща пудра,но вече я спряха от производство. Sad
Тру мач минералс на Лореал не се ли води фон дьо тен?
Не пудра е! Wink
Е не знам може и фон дъо тен да са направили,аз лично използвам пудрата!
Това е фон дьо тен на прах  Peace

Е как ще е фон дъо тен на прах??? newsm78Навсякъде пише пудра и в списания и в козметичните магазини и т.н
Прахообразен фон дьо тен - пише си го на опаковката, а и аптекарката така го нарече когато ми го предложи  Peace

Да бе да сега го прочетох,така е!Е за мен си е чиста пудра Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 10 858
Чувала съм страхотни отзиви за пудрите на Ревлон, но не съм ползвала. всъщност рядко ползвам пудра, и слагам единствено транслиунтна или с леки светлоотразяващи частици.
    Какво означава "транслиунтна"? Rolling Eyes

Направила съм сто грешки в бързината  Mr. Green исках да кажа транслусидна, т.е прозрачна  Peace Когато на пудрата пише "TRANSLUCENT" означава прозрачна пудра. Можеш да срещнеш и наименованието "Транслуентна", както и "транспарантна". Всичките означават едно и също.
Служи за матиране.


Хубаво, но Тру мач минералс на Лореал толкова покривност ли дава, като ФДТ?

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 07:43 от Вивиан

# 36
  • Мнения: 7 418
Когато на пудрата пише "TRANSLUCENT" означава прозрачна пудра. Можеш да срещнеш и наименованието "Транслуентна", както и "транспарантна". Всичките означават едно и също.
Служи за матиране.

 
   Toва означава ли,че такава пудра е предназначена по-скоро за мазна и/или проблемна кожа?
     Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Когато на пудрата пише "TRANSLUCENT" означава прозрачна пудра. Можеш да срещнеш и наименованието "Транслуентна", както и "транспарантна". Всичките означават едно и също.
Служи за матиране.

 
   Toва означава ли,че такава пудра е предназначена по-скоро за мазна и/или проблемна кожа?
     Simple Smile

Не мисля, макар че има логика. Една суха кожа не би се чувствала добре с каквато и да било пудра. Моята кожа е комбинирана и пудрата я чувствам добре, особено през топлите сезони и в/у фдт. Но слагам по мъничко.

# 38
  • Мнения: 149
За мен много добра е пудрата на Ланком-Мажор.Перфектна е.Изглажда и лицето става като полирано.Преди нея съм ползвала какви ли не пудри, но след тази не бих си давала парите за други .В България струва 70 лева, но си струва парите.Ползвам я всеки ден и една опаковка ми стига за 7-8 месеца.

# 39
  • Мнения: 7 418
За мен много добра е пудрата на Ланком-Мажор.Перфектна е.Изглажда и лицето става като полирано.Преди нея съм ползвала какви ли не пудри, но след тази не бих си давала парите за други .В България струва 70 лева, но си струва парите.Ползвам я всеки ден и една опаковка ми стига за 7-8 месеца.
    Препоръчва ли се за определена възраст и тип на кожата ?
    Това ли е тя?
   
       

# 40
  • Мнения: 149
Да това е пудрата.На опаковката точното име е-POUDRE MAJEUR excellence.Аз съм с нормална кожа и за мен е добре.Ланком имат и други пудри, но тази е от последното им поколение с някакви частици, които да изглаждат тена.Аз имам добра кожа и въпреки това пудрата я прави още по-нежна.Естествено обаче в гримирането не участва само тя.Ползвам база на Кларинс и ФДТ на Ланком.

# 41
  • Мнения: 7 418
  Мерси,Мая! Hug
   
  Момичета,каква е цената на пудрата на Лореал,която обсъждате? Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 414
  Мерси,Мая! Hug
   
  Момичета,каква е цената на пудрата на Лореал,която обсъждате? Rolling Eyes
20 и няколко лева е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт