Споделете 62

  • 23 218
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 4 406
хм, кви земетресения, кви неща?
аз пак съм пропуснала да усетя

# 1 051
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Споделям, че една жена ми сподели днес как мога да си набавям напълно ограничен, био калций чрез употреба на яйчени черупки (не се ядат). Чудя се на късмета си.

# 1 052
  • Мнения: 1 052
Лиске, пак напипа пулса, пардон контракцията, на форома.
Обичам суджуци, обичам да ги ям, обичам да ги имам за мезе, никога не се напивам, защото главно ям. Не знам как миришат докато съхнат, но като деца прескачахме с брат ми балкона на съседите (20 см. разтояние) до другия балкон, където на въжетата за простиране съхнеха много суджици и луканки. Живеехме на 8 ет.
Добре, че майка ми още не знае, не ми се и мисли моята Сара какви ще ги върши някой ден.

# 1 053
  • Мнения: 17 410
ТВа нещо  в подписа  на Лиса, може и мъдро да е, ма е извадено от контекст някакъв, явно. Мързи ме да чета мненията на БЛонди,  за да разбера в каква връзка и към кого е:D

# 1 054
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това е от темата за играчките на Додо в Нашите деца.

# 1 055
  • Мнения: 118
Суджука дето го откраднахме ми приседна ,защото ни хванаха много бързо.
Дадоха ни да го изядем ,но възстановихме щетите по взлома,което ни остави без подаръци за коледа,автоматично водещо до неудовлетвореност.
Извод:    Като се краде суджук,не бива да ви хващат!
Това също е мъдрост достойна за подпис.Или да го преведа на немски?

# 1 056
  • Мнения: 17 410
Благодаря, Де Ван! Видях мнението и разбрах смисъла сега чак.
Бу,каква е тази жена, що не споделиш малко по- подробно? ИЛи е тайна? Laughing

# 1 057
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не се интересувам толкова от жената, колкото от начина на приемане /без ядене/ Laughing

# 1 058
  • Мнения: 3 405
Вероятно е киснене в нещо и после изпиване.

# 1 059
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Брей, как помните Вранча?!? Аз не го помня. По една простичка причина.  Mr. Green
Стражишкото обаче го помня. Точно когато взе да тресе свалях горещо мляко от котлона. Мама го вареше за болното ми братче. От люлеенето загубих равновесие, изтървах тенджерата и стъпах в горещото мляко. Част от него плисна нагоре. Нататък няма да разказвам. Бррр.

# 1 060
  • Мнения: 3 405
'76 година беше Вранча, нали, когато Свищов пострада жестоко?
Помня го, била съм на 3 годинки, но си го спомням.

# 1 061
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Бу,каква е тази жена, що не споделиш малко по- подробно? ИЛи е тайна? Laughing
Не е точно тайна, но някак ме изуми казаното. Останалата част от разговора беше поверителна.
Не знам дали излъчвам аура на човек, който ще прави сам калция си в домашни условия, кажи, Флор? Макар че информацията със сигурност беше интересна и вероятно ще има хора, на които ще им е от полза.

Аха, ето и първият  Grinning

Аз не се интересувам толкова от жената, колкото от начина на приемане /без ядене/ Laughing
Било част от книга. Името не запомних, имам обещание за преписване/препечатване на пасажа. Книгата изобщо била за здравословен живот, не само за калция.

Черупки от яйца, добре сварени, им се обелва вътрешната ципа и се заливат с вода (примерно на 4-5 черупки литър). 5 минути по-ксъно е готово: във водата се отделя калций (доказано от полски учени чрез експерименти). Тези черупки могат да се ползват многократно, да се заливат наново с вода, примерно в течение на 4-5 дена. Водата не само се насищала с калций, но и се филтрирала и ставала по-чиста. Неин приятел, хранителен технолог, й казал, че за оптимално качество яйцата могат да не се варят. За избягване на салмонела се потапяли черупките във вода с повечко сода бикарбонат, да престоят 15-30 минути. После се маха вътрешната ципа, измиват се добре с вода и се заливат по горната технология. Жената ме увери, че преди година така си е оправила собствения калций, дава такава вода на детето си, както и нейни възрастни приятели с успех я ползвали.

# 1 062
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много зачестиха тези трусове. Плаша се.
Чета на сайта на Дарик инфото.
В Плевен снощи валяло градушка. Верно ли е, ДеЩо?
Открих инфо за концерта с гайдите - ФА "Родопа" тази вечер в Зала 1 на НДК.

И съм си вкъщи вече Grinning

# 1 063
  • Мнения: 3 405
Казах ви аз, че ще е за пиене това с яйцата Laughing

# 1 064
  • Мнения: 516
Бу, не се занимавай с глупости. Ти си родена да пазаруваш, не да бъркаш калций над тенджерата. А и кому е нужно? Има го в аптеките.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт