Споделете 62

  • 23 206
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 1 065
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Бу, не се занимавай с глупости. Ти си родена да пазаруваш, не да бъркаш калций над тенджерата. А и кому е нужно? Има го в аптеките.  Mr. Green
Онзи не бил органичен, това е разликата. Имало калций от някакви корали, който е органичен и хубав, но бил скъп. Този с яйцата е евтин, и бонусът бил, че което не се усвои, отива в тоалетната, т.е. не затлачва бъбреците с камъни.

Благодаря. Мисля да се отдам на призванието си.

# 1 066
  • в Низината
  • Мнения: 705
Споделям, че трафикът в Пловдив е ужасен заради началото на Панаира.

Днес бяхме с детето на контролен преглед при кардиолог и новините са добри. Успокоих се.

За земетресения не ми се говори много-много. Това е най-големият ми страх!

# 1 067
  • Мнения: 3 405
Добре си си дошла вкъщи, Пипинце Simple Smile

# 1 068
  • Мнения: 2 070
На кокошките дядо ми им дава да ядат черупки от яйца - за калций. Чувала съм и че хора ги ядяли, стриват се на прах, бъркат се във вода и се пият май.  

Вярно е за градушката, но беше ситна и безопасна. Нали ви разказах, че тъкмо се разхождахме из лозята и ни заваля. Там има много изоставени къщи, порутени, ограбени, такива тип вилички или бунгала. Наоколо овощни дървета неоградени, без двор - ходехме, беряхме и ядяхме и дъжда ни погна. Скрихме се в такава порутена изоставена, та на сухо бях. После обаче докато стигна до вилата и газих в много кал, а от дърветата ме мокри. Изсуших се на каминката и полегнах. Добре, че детето беше с мама у баба ми.

# 1 069
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Чувала съм и че хора ги ядяли, стриват се на прах, бъркат се във вода и се пият май. 

Това било същото, минус стриването и пиенето. Така казали полските учени. Интересно ми е, не мога да отрека, макар че не мисля, че ме грози правене на домашен калций.

# 1 070
  • Мнения: 183
Майка ми и баща ми, прясно женени, седят и гледат телевизия.Изведнъж  баща ми скочил през прозореца и избягал.
Докато майка ми се лутала в мисли между "ДиС" и 'здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване",баща ми се върнал (не знам дали през прозореца или през вратата), носейки двата суджука, които видял да му изчезват от сушилката на прозореца.

Имам нови обеци и гузна съвест.

# 1 071
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Имам нови обеци и гузна съвест.
Защо второто? Joy

# 1 072
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Категорично няма да правя домашен калций. Мисля а си купя тенекия със сирене. И там, казват, се намирал.

# 1 073
  • Мнения: 3 405
Намира се, добавят го при съсирването на млякото. Изкуствен.

# 1 074
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хм, да ви кажа, че най-много калций (лесно усвоим и незатормозяващ организма) има в сусама.
В млечните продукти има калций, но и много белтък, който хич не бил полезен.
Затова, повече сусамки, напр. Grinning

Анджи, мерси Grinning

# 1 075
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Хм, да ви кажа, че най-много калций (лесно усвоим и незатормозяващ организма) има в сусама.
В млечните продукти има калций, но и много белтък, който хич не бил полезен.
Затова, повече сусамки, напр. Grinning
Мазен обаче. Мощен ханш се получава в замяна...

Ужасно ми се пазарува. Нито имам пари обаче, нито знам какво ми трябва (всъщност нищо не ми трябва, истината е, че не ми се седи в офиса вече).

# 1 076
  • Мнения: 183
Имам нови обеци и гузна съвест.
Защо второто? Joy
Законният ми съпруг ми отказа да ми даде пари за обеци.
Замислям люта мъст!
Сигурно си мисли, че след 17 години ме познава, но "воала мадам льо жур дьо Спас"

Ако ми беше дал парите на 07.05., сега и двамата щяхме да се чувстваме далеч по- добре.
За следващия път да си знае.

# 1 077
  • Мнения: 3 405
нито знам какво ми трябва

калций ти трябва, как какво

# 1 078
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
нито знам какво ми трябва

калций ти трябва, как какво
Е къде да си го окача тоя калций? Запазила съм си един пръстен - с много хубавата уговорка, че ще мина "като имам пари, надявам се - преди края на месеца". Грх.

# 1 079
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Мога ли да ви представя новия си домашен любимец? Само такова не бях имала. Флор му е полу-кръстница  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт