Досиета Х, паранормални явления, магьоснички и врачки

  • 5 976
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 458
onira , това с коосата е .....
Ти  си отваряй очите за непристойно и неприемливо поведение а косата винаги може да се мацне  Wink

Аз никога не съм харесвала светли мъже ама сега се радвам, че дечицата имат неговите пъстри очи и светла коса. Sunglasses

Мен циганката ми каза, че през океана ще намеря принца на бял кон  Joy още си го чакам  Crossing Arms За това и до сега не съм се омъжила  Joy Само че се чудя тоя бял кон.... newsm78 бали не е по-скоро бял мерцедес  Thinking щото иначе ако го гледаме буквално ще се забуча на село в някоя ферма  hahaha. Един пич ня времето каза че бял мерцедес много ще ми отива и ако купувам кола, такава да била  Mr. Green
Две различни жени които много познават ми казаха 2 различни неща. На коя да вярвам? Едната каза че БНД е.... нещо от сорта на огън и един вид "от къде го намери, махай го тоя" Другата, все едно прочете мислите ми каза да не го остаям, да не се разделяме. И двете не гледаха на мен лично. На мен не щат да ми гледат и това си е  Thinking

А, това дето го говорите за лошите очи и енергиите, вярвам в него. Ходех при една жена тук да уча испански и колкото и мила и любезна да беше, колкото и добра учителка да беше, издържах само месец. След часовете при нея се сувствах като парцал, все едно някой беше изсмукал цялата ми енергия, чувствах една тежест върху себе си, едно главоболие..... Сигурна съм че тя не го правеше умишлено, просто енергиите ни са несъвместими

# 31
  • Мнения: 54
Момичета, тук не мога да не се включа и аз! Simple Smile Едно видео по темата от мен, много му се кефих Simple Smile)) http://youtube.com/user/JahgaJahgaa

# 32
  • Мнения: 145
 Joy  страхотно е...
  Особенно за проверката на документите и фалшивата валута hahaha

# 33
  • Мнения: 277
нада просто верит! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт