Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 4

  • 42 530
  • 496
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 328
natashaa, ако кликнеш на горните линкове, които съм пускала, ще прочетеш повече за Габи и Карлос, но не искам да разкривам всичко тук. Има синопсис на целия сезон по епизоди.  Peace
Извинете ме но къде са линковете,че не разбрах  Embarassed
Незнам може и да е писано но все пак да кажа.Сега върви 2ри сезон по Фокс Лайф всеки ден от 15:00ч.,и по БТВ 3ти сезон от 15:30ч.

# 466
  • Мнения: 3 988
natashaa, ако кликнеш на горните линкове, които съм пускала, ще прочетеш повече за Габи и Карлос, но не искам да разкривам всичко тук. Има синопсис на целия сезон по епизоди.  Peace
Извинете ме но къде са линковете,че не разбрах  Embarassed
Незнам може и да е писано но все пак да кажа.Сега върви 2ри сезон по Фокс Лайф всеки ден от 15:00ч.,и по БТВ 3ти сезон от 15:30ч.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290182.msg8636329#msg8636329
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290182.msg8639527#msg8639527

# 467
  • Мнения: 14 490
строй се, преброй се  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 1 586
Днес ли беше денят х......... Mr. GreenИма ли новини? Mr. Green

# 469
  • Мнения: 3 988
Днес е!  Peace
След 4ч и 10мин започва (9пм ЕСТ).  Wink

# 470
  • Мнения: 575
Еее супер. Дано утре го има по тракерите  Party

# 471
  • Мнения: 328
E пишете ако има нещо  Wink

# 472
  • Мнения: 2 254
Кют рабит, готова ли си ?  Аз ще го запиша и ще го гледам после, че да превъртам рекламите  Laughing Коментарите в бяло съвсем скоро....

# 473
  • Мнения: 3 988
Изгледах го!!!!!!!  Grinning
Интригата се завърза пак...  Mr. Green
Няма да издавам нищо, но чакам Тина с нетърпение да нищим клюки!  Wink

Тина, отивам да гледам карта на Уистерия Лейн, за да видя към коя къща гледаше новия мъж на Иди. Много ми е кеф.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 05:16 от cubbit

# 474
  • Мнения: 2 257
Айде, може и с Джи да нищиш клюки. Wink
Гледах го, поради липса на друго.
Последният път, когато гледах това нещо беше, когато готината мацка  с готиния мъж беше болна от рак и стана една патаклама в един супермаркет (име във филма?); червенокосата не беше родила още близнаците в риъл лайф; Ива Лонгория не се беше прекръстила на Паркър; а другата руса ходеше с Майкъл Болтън (по последни светски клюки са се разритали). Тази с черната коса се занимаваше с някакъв смотльо, който сега май не е същия.
Става ли ясно, че нямам никаква представа от Десперейт хаусуайфс, но поне имам желание? Mr. Green

Въпроси - кой е този гад, дето е женен в новите серии за Николет Шеридан? И каква е фабулата?
Как се излекува най-готината мацка от рака?
Не можах да повярвам на вида на Ива Лонгория Laughing и малката и 4 годишна щерка. А какво е станало с бившия и, той е същия, нали, но май е загубил зрението си?

Обещавам да гледам! ( Но ще оценя отговори на въпросите ми, не мога да обходя 16 теми сега, за да разбера, сори)

# 475
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Desperate Housewives S05E01

току що излезе.  Party

# 476
  • Мнения: 575
Ооо как се зарадвах, не очаквах толкова рано да го има. Свалям сега, пък да видим кога ще го изгледам, но нямам търпение  Simple Smile

# 477
  • Мнения: 459
Вместо сутрешно кафе ще ми е тази серия. Голяма изненада.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 09:35 от mamaTsvety

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 337
страхотни сте еййй... coolcool coolcool coolcool

# 479
  • Мнения: 14 490

признах те!  Grinning
в пет часа сутринта дебнеш в замундата Crazy

леле голям сийд, изтеглих го за две минути ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт