Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 4

  • 42 527
  • 496
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 631
И аз го дръпнах сутринта. Но ще си изгледам първо целия четвърти сезон и тогава ще гледам тази серийка. Снощи приключих с трети сезон..

Много бих искала да пусна нова тема за новия сезон, каквато ми беше идеята преди, но за съжаление нямам никакво време днес.

Моля някой да направи една темичка с линкове към старите темички  Praynig  Laughing  Heart Eyes , ако не  - утре може и да пусна!  Wink

Айде, приятно гледане на всички, които ще гледат днес новата серийка!  Hug

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 337
малииииииии тоз на идии е побъркан май

# 482
  • София
  • Мнения: 6 011
Отговори на въпросите на Джи:


Въпроси - кой е този гад, дето е женен в новите серии за Николет Шеридан? И каква е фабулата?Още не знаем, сега ще го гледаме това нещо, в миналият сезон не участваше новият съпруг.

Как се излекува най-готината мацка от рака?Имаш предвид героинята във филма Линет - майката на 5-те деца, от които 4 общи и едно само на съпруга и, нали?? Химиотерапия, излекува се.

Не можах да повярвам на вида на Ива Лонгория Laughing и малката и 4 годишна щерка. Дъщеричките са две, близначки, осиновени.

А какво е станало с бившия и, той е същия, нали, но май е загубил зрението си?След един кратък неуспешен брак от страна на Габриел с кмета на града и кратка връзка на Карлос с Иди, двамата се събраха отново. Карлос ослепя по време на торнадото, в което загина съпруга на Габи - кмета. Тя не получи нищо от неговото богатство.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 877
малииииииии тоз на идии е побъркан май

много ми е интересно на кого се е заканил той?!?!? Thinking много е опасен, спор няма, направо психо Crazy

# 484
  • Мнения: 1
Здравейте, записвам се и аз,.друг фен на сериала, но най-вече на Габи и Линет. Ще следя темата с интерес. Вече свалих новата серия, но ще си изчакам субтитрите.

# 485
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ееееее, доживях. То като се заредиха сега сериали, сериали. Тъкмо изгледам една серия от някой и следващия започнал, щастлива съм. Ама нали съм мързеланка ще чакам субовете.  Embarassed

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 337
абе и аз това се 4удех...някакво престъпление е направил и изглежда са го оправдали с това,4е е луд Crazy

Ама как са го подбрали актьора- направо психо тип Shocked

Майк приятно ме изненада с това,4е е жив Mr. Green според мен оба4е изобщо не бяха виновни те!!!  Naughty

# 487
  • Мнения: 1 586
Дърпааам серийката......... Party Mr. Green Благодоря , после ще я гледам и ще се включа.... Crazy

# 488
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз ще чакам субтитрите.

# 489
  • Мнения: 2 631
Почти съм сигурна, че субовете ще ги има в замунда още утре сутрин...  Mr. Green

# 490
  • Мнения: 1 586
Изгледах я, хареса ми, много интригуваща,ще има какво да се случва в новият сезон.......... Mr. GreenТоя верно го докарва на луд.........имам и известни подозрения кой е човекът за,който говори накрая на серията,е може и да греша...има време ще видим Crazy

# 491
  • Мнения: 6 017
Ей момичета грешка нямате. Ей сега пуснах да си тегля серията. Peace
Субтитри все още няма, нали?  newsm78

# 492
  • София
  • Мнения: 6 011
Субтитри вероятно утре, дано имат време момичетата да ги преведат!  Praynig

Момичета, искате ли да си пуснем нова тема по случай новият сезон? Ако някой има желание - да пуска.

# 493
# 494
  • Мнения: 3 988
Фенки, пуснах нова тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334205

Общи условия

Активация на акаунт