Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 725
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 147
Да ви е честит Mother's Day! Simple Smile

# 241
  • Мнения: 8
Честит Mother's Day, мили мами!   bouquet Нека да празнувате този ден още поне 100 години!

Аз уж чета редовно, обаче не съм забелязала, че има толкова много заралийки в темата. Колко е малък светът! Е, няма да правим отделна тема и да се цепим от колектива. Wink

Аз съм фен на facebook. Други акаунти нямам.

benson, тук в Илиной, Соник не предлага такива екстри за съжаление. Не съм виждала ролкови кънки, или музика, но съм чувала от съпруга ми, че преди години (по точно в детството му) е било точно като при вас.

От няколко часа разглеждам оферти за БГ море в средата или края на юни и засега клоня към Дюни. А на всичкото отгоре, направих грешка да покажа снимки на съпруга и усещам, че няма да ме остави на мира. Та да попитам - някой има ли скорошни отзиви за Дюни? От снимките си личи, че доста са поразкрасили курорта, нови хотели, басейни... Аз не съм се връщала в БГ вече 2 години, а Черноморието не съм го виждала поне от 5-6. Изчетох темите във форума за море в БГ, но още не съм напълно убедена, че Дюни ще е най-доброто решение. Другият ни вариант е  някой от гръцките острови, но като че ли не ми се пътува чак дотам, като се има предвид, че няма да сме се съвзели от многочасовия полет то БГ.

# 242
  • Мнения: 29

Aз лично празнувам за пръв път Simple Smile Някакси много щастлива се чуствам днес, въпреки,
че детето ми не може да ми каже "обичам те, мамо" аз го чуствам !
Дойде и моят ред да се разболея  Ill
Слънчев ден на всички! отивам да се лекувам

# 243
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Зора, благодаря за линка. Защо така няма възможност за поръчване от Европа? Много холандци биха пазарували по този начин. newsm78

Какво е точно това с адрес в Америка?

# 244
  • Мнения: 3 367
Честит мамин ден! Да сте здрави и да си слушате децата!
*
блажка,мерси за интереса; мина така

гугъл видеос ме саботира и не мога да кача филми; беше ужасно шумно,шарено и дълго; за капак ходихме на представление на приятели от друга школа,та от 9 до 7 бях по балет,с 1 час почивка за испански Laughing Туй да са ни грижите!
*
Dee Dee ,нашите бяха в Гърция миналата година,ол инкл,бяха страшно доволни и тогава цената беше с около 30% под бг курорти; чувала съм и много добри отзиви за Турция,ако мога да избирам аз лично бих ходила извън родината че хем е ново и "чужбина",хем е пак море (ех мексикооооооооо)

# 245
  • Мнения: 1 393
Честит Mothers day на всички майки и бъдещи такива!

Анет, супер сладка е Ния с това розово туту, язък, че не можем да видим и изпълнението, а Стефан Спайдърменов ( или Суперменов беше, аз още не ги знам тези в детайли  Embarassed), какви ги приказваш- я виж момчето какъв верен почитател е на снимките- седи чинно, аплодира...  Simple Smile Сладур пълен и той!

Момичета, моля ви влезте в блога на Тандури да и видите новото творение.  Не знам къде е малкото човече, дето пляска с големите ръчички, но аз съм спичлесс! Страшна си, А, невероятна просто!  Heart Eyes

Хайде, весело прекарване днес на всички!   bouquet

# 246
  • Мнения: 3 491
Честит ви празник!  bouquet Мене ме събудиха в 6:30 да ми дават подаръци и да ми четат любовни стихотворения.  Party
Анет, много са ти хубави децата!

# 247
  • Мнения: 7 091
МрсГ Simple Smile благодаря, чак се изчервих.
Аз днес съм депресирана нещо и по-добре да не пиша...

# 248
  • Мнения: 810
Оле Ани, каква красота!

Анет, балеринката Ния е страхотна! Стефан явно има нужда от театрална изява  Laughing как се смях с него!

# 249
  • Мнения: 7 091
Анет, що така не мога да отворя аз тези малки снимки, че да я видя Ния в цяла прелест? newsm78 Разкошна е, ама чакаме и филмчето да се насладим на танцувалния и талант! Simple Smile

# 250
  • Мнения: 940
Честит празник мамчета !

Елла днес ми направи подарък без да иска,спа до 10:15  Grinning(при положение че се буди вече в 8:30-9 след като махнахме бибката),после заедно пяхме "мила моя мамо"-таткото пък ми направил книга със снимки (като истинска  книга с публикувани снимки вътре) и любовни послания от 2мата и ми откъснал няколко розички от нашата градина Heart Eyes

----------
джи пропуснах ти хубавия ден-от здаве да не се отървеш  bouquet

анет...Ния е разкошна с тази рокля,то се вижда колко фън  е било за детето(пък и за стеф ако съдя по снимката)

тандури...може ли  линк към блога че нямам сейф,дано деня ти се оправи Hug

# 251
  • Мнения: 1 147
Dee Dee, за Дюни нямам впечатления. Ние бяхме в Лозенец миналата година, много ни хареса, тази година пак ще отидем. Приятели наши ходиха на Елените миналата година, други хора също, и са много доволни - ол инклузив, реновирани са хотелите, добро обслужване, хубава храна, комплекса е насред гора, тихо и спокойно, много подходящо за семейства с деца. Съветвам те да погледнеш в Туристическия подфорум, има много отзиви за почти всички курорти в България.

Kalinka, ще ти пиша на лични, за да ти обясня какво искам да кажа.

Пингвинче, и аз така се чувствам. Хубав празник на теб!  bouquet

Анет,   много са ти сладки децата!

# 252
  • Мнения: 7 091
тандури...може ли  линк към блога че нямам сейф,дано деня ти се оправи Hug

Ами той линка е в моя постинг по-нагоре Simple Smile
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2008/05/jewelry-box-cake-fo … st-communion.html

# 253
  • Мнения: 8
Tandoori, очите ми останаха на тази торта! Идеята за jewelry box с rosary-то е невероятна!

Всеки път се възхищавам на кулинарните и арт- умениятат ти - то не са торти, козунаци, скрап-букове...

# 254
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
тандури...може ли  линк към блога че нямам сейф,дано деня ти се оправи Hug

Ами той линка е в моя постинг по-нагоре Simple Smile
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2008/05/jewelry-box-cake-fo … st-communion.html

Tandoori , замисляла ли си се да направиш от хобито си професия? Имаш огромен талант и потенциал.

Декорацията сама ли я правиш ( цветята) или се продават в Америка?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт