Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 702
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 783
Декорацията сама ли я правиш ( цветята) или се продават в Америка?

Абе сама ги прави, представи си! Талант, талант е тя! Наша гордост Simple Smile

# 256
  • Мнения: 1 173
Декорацията сама ли я правиш ( цветята) или се продават в Америка?

Абе сама ги прави, представи си! Талант, талант е тя! Наша гордост Simple Smile
Тя направо ми изпълни душата днес. Красота. Ани ти ме запали по тези торти , но твоята класа само в мечтите  bouquet(затова се иска и талант, не само желание)

Честит празник на всички Мами  bouquet да сте живи и здрави и само радости да ви носят децата.

# 257
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Декорацията сама ли я правиш ( цветята) или се продават в Америка?

Абе сама ги прави, представи си! Талант, талант е тя! Наша гордост Simple Smile

Всяко цветенце, листо по листо.... Shocked ( може някъде де обяснавал, но сега попаднах на произведенията й и съм страшно впечатлена)

# 258
  • Мнения: 109
О, аз гледам тортите и дъх ми спира, не ми идват думи да коментирам тези разкошитии.

Честит празник и от мен!   bouquet

anette1104, чакам с нетърпение дните, в които ще водя дъщеря си навсякъде, където ни душа прииска, включително на балет и испански. Поздрави!

# 259
  • Мнения: 1 783
Анет, Стефан много пораснал. Висок ли е или така ми се струва от снимките? Ния е бонбон с тази рокля!

# 260
  • Мнения: 3 491

Tandoori , замисляла ли си се да направиш от хобито си професия? Имаш огромен талант и потенциал.

И аз така мисля, даже бих й поръчала торта за края на месеца. Буболечкова някаква - паяк, скакалец, нещо такова.  Flutter

# 261
  • Мнения: 1 800
Честит Празник и от мен!  bouquet

мъжа ми и А.Джей ми направиха закуска, после писаха картички с много хубави послания Heart Eyes...сега ще ми правят кукис Sunglasses


Тандури, тортата е невероятна Hug...скоро да се чувстваш по-добре Hug
Миналата седмица, когато свекърва ми ахкаше по моя неразбил се правилно фростинг, и показах Тандурините и Танитените произведения на изкуството, след това спря с възхвалите Mr. Green По няколко пъти се връщаше да разглежда декорациите, а тортите-кошница направо и взеха ума как са наплетени Laughing

анет, големи сладури са децата ти Heart Eyes

# 262
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Момичета, честит ви празник и от мен!

Със закъснение да честитя на малки и големи рожденници!

Александра ми напълни душата - голям сладур!
Анет - и аз искам по-големи снимки! Та като ги види Мая да се запали и тя по нещо по така момичешко.

Тандури е нашата гордост! Но и Рая е станала много сръчна в тортите!

# 263
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Тандури, всеки път като ти гледам тортите и не мога да повярвам че са истински. Направо си е престъпление да не правиш пари от това. Нашият ком. колеж имат кулинари артс факултет и съм им разглеждала произведенията, ама просто бледнеят с твоите красоти. Вземи поне един преподавател стани, да ги научиш младите как се прави... страхотна си, шапка ти свалям. И това търпение, моята торта ще полети на 30-тата минута към коша Rolling Eyes
Честит празник на празнуващите. Аз по случаят си купих възглавници за столовете отвън на патиото, много им се радвам.

# 264
  • Мнения: 1 173

Тандури е нашата гордост! Но и Рая е станала много сръчна в тортите!
Atalantaот твоята уста ,значи много. Но аз съм аматьор , а Тандури е просто "творец". Това което тя рисува , с техника не се постига. Само с талант. Аз да те питам тук , на това пияно имаш ли "шаблон" , или от някъде го сваля. Ако имаш можеш ли да ми го пратиш на е-мeйла. Имам приятелка пианистка, че може да послужи някой ден.  bouquet

А тук има няколко нови снимки на малкия и кака му(която прави идиотски физиономии на снимките  Mr. Green). Мен ме няма на тези снимки , да не ме объркате Mr. Green. Паролата е: raya
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222599

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 02:23 от raya_usa

# 265
  • Мнения: 98
честит ден на майката  bouquet
тортите на тандури ги показвам, на който се сетя Laughing, всички са възхитени Hug и аз мисля, че си бяга от призванието Grinning
и моята дъщеря отдавна мрънка за балет, като взема книжка, мисля да я запиша.
п.п. аталанта, тортата с пианото е страхотна. преди това имаше една за прохождане ( с объвчици), не си спомням кой я беше правил, и тя беше много хубава  bouquet

# 266
  • Мнения: 7 091
Леле, засрамихте ме  Embarassed Laughing Благодаря ви за милите думи! Аз съм малко по-добре от сутринта...имах не добри новини от БГ...и ме беше стегнала шапката..ама вече съм по-добре.
Така ме зарадвахте, че ми се искаше да има как да ви събера на по парче торта  Laughing

Аталанта, ама ти ли си правила тортата с пианото?? Аз не разбрах ( последния месец нали не ми остава време всичко да изчета и влизам само за минути), НАПРАВО Е СТРАХОТНА! Какъв е повода? Батко( предполагам, че за него е била) хареса ли я???

Леле, блажка, кой е по насекомите? Laughing Паяци, скакалци, поне калинки и пеперуди да бяха  Laughing
Аз сега съм пред дилема какво да правя за Калин на 24-ти, защото едно мислех, той днес дойде и като видя какво си рисувам скиците на тортата и вика, ааааа ама аз вече искам Хари Потър. Няма да го огрее обаче, защото аз вече всичко на "космическа" тематика съм направила, да е мислил по-рано.  Laughing

# 267
  • Мнения: 1 147
Да запитам някой дали си е избелвал зъбите откакто е тук? Отзиви?

# 268
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Рая, нямаш проблем, само да открия снимката из бъркотията в компа

Тандури, Мони свири на едно частно събиране в петък и аз се престарах. В бързината грабнахме децата гладни с надеждата, че там все нещо ще има за ядене, а то - чипс, къпкейкс и мойта торта. Почувствах се като Мария Антоанета - ха сега хапнете торта, че ядене няма hahaha Joy Joy

# 269
  • Мнения: 1 147
Никога не съм си представяла, че в такова лимитирано общество като тази тема могат да бъдат събрани толкова много хора, които да умеят да правят торти. Laughing И то не торта Гараш  Laughing, а произведения на изкуството.. И се чудя, какъв е статистическия шанс това да се случи всъщност.. защото аз в живота си нямам познат, който да умее.
  bouquet

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 03:21 от Зора

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт