Блис 57 за всички в САЩ

  • 15 682
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 491

Леле, блажка, кой е по насекомите? Laughing Паяци, скакалци, поне калинки и пеперуди да бяха  Laughing

Детето Борис, буболечковият експерт на класа, нали за неговия научен проект купувахме мравки по интернет. Laughing Само да не му кацат на ръката обаче, че днес бяхме на разходка в гората, и с голям интерес гледа през лупата една муха, до момента, в който тя му кацна на ръката, поне ни развесели като се разписка. Всякакви буболечки са на почит, така че ако имаш мерак - нямаш измъкване.  Stop

# 271
  • Мнения: 7 837
Блажка, аз днес щях да колабирам, виждайки Самуил да ми носи един гекон и един малък бръмбар. Опита се и на брат си да ги покаже, но бях по-бърза  Laughing

Анет, страхотни са децата. И колко са пораснали  Grinning

# 272
  • Мнения: 1 800
Зора, снаха ми и свекър ми са маниаци на избелване на зъби. Ако имаш въпроси мога да питам  Peace

# 273
  • Мнения: 7 091
Мухи? Бръмбари? Нееееее, Калин си милва гъсеници!!! Можете ли да си представите! Имахме миналото лято даже една за домашен любимец, в буркан! Аз не ви ли разправях дето без да искам настъпих едната гъсеница wooley bear пред библиотеката и ето той рева, че и копах гроб в градинката? Laughing Joy Ооо, как съм пропуснала ! Simple Smile
Блажка, то всичко друго хубаво, ама транспортирането на тортата сложно, трябва с хладилен камион, иначе ще стане на пихтия за 3 часа докато я получиш както е топло.

# 274
  • Мнения: 1 147
Иве, общо взето ме интересува кои процедури да избягвам и за какво да внимавам. Иначе, конкретни въпроси май нямам, просто искам да го направя както трябва и без риск за зъбките. Grinning

# 275
  • Мнения: 3 491
Мухи? Бръмбари? Нееееее, Калин си милва гъсеници!!! Можете ли да си представите! Имахме миналото лято даже една за домашен любимец, в буркан! Аз не ви ли разправях дето без да искам настъпих едната гъсеница wooley bear пред библиотеката и ето той рева, че и копах гроб в градинката? Laughing Joy Ооо, как съм пропуснала ! Simple Smile
Блажка, то всичко друго хубаво, ама транспортирането на тортата сложно, трябва с хладилен камион, иначе ще стане на пихтия за 3 часа докато я получиш както е топло.

А! Тъкмо за гъсеница-торта си мислех и аз, защото е с лесна форма и ще се реже като руло. Heart Eyes Аз имах предвид, да дойдете на партито и да ми я донесеш, не да ми я транспортираш по нещо си тортата.  Grinning

# 276
  • Мнения: 940
Тандури... браво за тортата  Peace-как го закрепи тоя капак така,капака имаше ли крем в него или само блат?
да пуснеш завършените снимки като ти ги пратят.

Никога не съм си представяла, че в такова лимитирано общество като тази тема могат да бъдат събрани толкова много хора, които да умеят да правят торти. Laughing И то не торта Гараш  Laughing, а произведения на изкуството.. И се чудя, какъв е статистическия шанс това да се случи всъщност.. защото аз в живота си нямам познат, който да умее.
  bouquet
Зора ами точно в това е тайната - умеем да правим торти щото сме попаднали във форума.Аз ако не беше Тандури и Танита да ме вдъхновят едва ли щеше през ум да ми мине да правя торти.Вдъхновихме се една от друга Laughing

Днес успях да направя и една бърза фото сесия на госпожица Елла за деня на майката .Като я слагам Елла на автара и все се сещам за хубавата София на Мрс Г - няма ли да видим скоро един шедьовър ала Мрс Г.... се питам аз  Thinking  Wink

# 277
  • Мнения: 3 367
eheeeeee kolko ste mili, мерси на всички за добрите думи Laughing Биз,стефан е бая дълъг,особено в сравнение с ния, к' е още в 3т дрехи; ето албума,гугъл видеос се впечатли от Александра и замлъкна форевър,не мога да кача филми,но ще го преживеем

http://picasaweb.google.com/anna.guerdjikova/NiaBallerina

*
Тандури-кажи плс какво баш космическо ще сътвориш за на Калин рд ? Тортата в впечатлителна,а винаги се изумявам и че ги правиш и ядливи,което хич не е лесно като са красиви..машалах както се казва..
*
Зора-крест стрипс,бива,не вреди,но отнема време
*
Оздравя ли София?

# 278
  • Мнения: 940
анет аууу каква хубава позьорка е дъщеря ти ,направо ме засърбяха ръцете за снимки,много лъчезарно дете изглежда -мога ли да попитам тоя балет към у-щето ли е или частно

# 279
  • Мнения: 7 091
Anet, супер е Ния, ама и Стеф с тези влажни очи на снимката с тебе Wink Страхотни са!

Блажка, кога това? Защото ако е този месец ми е абсолютно невъзможно.  Confused До 30 включително сме по задачи, на 24 е Калин, на 27 едно друго хлапе на което ще правя, после пътуваме за ПА до края на месеца.

Вики, блат с крем беше капака. Просто го сложих отгоре, нямаше идея да пада Simple Smile

# 280
  • Мнения: 405
Иве, общо взето ме интересува кои процедури да избягвам и за какво да внимавам. Иначе, конкретни въпроси май нямам, просто искам да го направя както трябва и без риск за зъбките. Grinning

Зорa, до колкото знам най-добре е при зъболекар - те ти правят едни формички, точно по твоите зъби, а май и химикалите дето използват са по-силни от тези на лентичките, дето можеш от магазина да ги купиш. Аз се бях засилила миналата година, ама док като каза, че за да ги поддържам бели едва ли не трябва да спра кафето, червеното вино и нинамсикво още и реших, че не е за мен тая работа. Другото, което трябва да се има предвид е, че избелват само натуралните зъби, ако имаш бели пломби, които се виждат, те ще останат в по-тъмния свят, както са направени и може да се получи кофти. За рискове не сме говорили, но аз сега докато кърмя не бих се навила на такава процедура, ще чакам да приключа и тогава пак ще го мисля.

# 281
  • Мнения: 3 367
victoria , ходи в една школа на ъгъла,лелята е руска прима,групата е все от руски дечица и супер амбициозните им майки Grinning , не е от прискула им,там дават само плуване като част от курикулума,но и това е улеснение и спестява един трип..

# 282
  • Мнения: 1 783
От кога се каня да пусна една Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт