Знаете ли кого/какво видях 5?

  • 71 681
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 957
На мен Никол ми харесва...ама той Никито...и той не е голям интелектуалец..ама от мен да мине. Ааа да не оспамвам..видях..тази манекенката...с леко кучешката физиономия..и със цицките тип портокалче...много готина в гръб..хубаво тяло..височка..но тоз профил...не ме кефи.

# 691
  • Мнения: 6 417
Нещо май оплетохте родствените връзки. Ники е син на Боби и бивша волейболистка, която от години живее в Америка. А Илияна Раева има 2 дъщери.

# 692
  • Мнения: 413
Нещо май оплетохте родствените връзки. Ники е син на Боби и бивша волейболистка, която от години живее в Америка. А Илияна Раева има 2 дъщери.
и е жената на Наско Сираков Rolling Eyes, май

# 693
  • Мнения: 1 168
Илиана и Боби, нямат общи деца Joy

# 694
  • Мнения: 13 512
Нещо май оплетохте родствените връзки. Ники е син на Боби и бивша волейболистка, която от години живее в Америка. А Илияна Раева има 2 дъщери.
изказах се неподготвена Embarassed
всъщност- разчитах на спомени от детството, когато БМ се ожени за Илиана Раева и знаех със сигурност/ newsm78/,че Ники е син на Боби Laughing

# 695
  • София
  • Мнения: 15 222
БМ се е женил за Илияна Раева?  Tired
Тя се омъжи за Наско Сираков, а БМ е женен за Мария Петрова.
Верно, че те двамата са футболисти, а те двете-гимнастички, но все пак.....

# 696
  • Мнения: 139
монда съвсем се омота този път  Joy

# 697
  • Мнения: 124
coolcool
Десислава е пяла на наградите на MAD TV ей с този грък

# 698
  • Мнения: 3 268
Младежът е много даже симпатичен. Но кой е той Embarassed?
синът на Илиана РАева и Боби Михайлов- футболист
Лелее,това е абсолютно грешно.Илияна Раева има 2 дъщери от Сираков.Майката но Ники е първата съпруга на Боби,която сега живее с Вальо Костов,също футболист от миналото и треньор в Германия.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 011
Днес в Младост видях Румен Луканов.

# 700
  • Мнения: 943
Ани Лозанова за втори път в близките дни в "Дървеница". Беше в спортен екип - може би тренира някъде наоколо  Thinking
Комшийка ни е .в 47 бл живее  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 7 097
Ани Лозанова за втори път в близките дни в "Дървеница". Беше в спортен екип - може би тренира някъде наоколо  Thinking
Комшийка ни е .в 47 бл живее  Peace

Че тя е направо в моя блок.

# 702
  • Мнения: 5 713
coolcool
Десислава е пяла на наградите на MAD TV ей с този грък
Тоз' кой е?

# 703
  • Мнения: 280
Наскоро видях този от Ясновидци,ама как му беше името,дето го изгониха заради шмекеруване  Grinning
Засякох го на пазара Димитър Петков.Накуцваше и сам си говореше нещо  Grinning Не е лесно да си ясновидец  Party

# 704
  • Мнения: 274


Вери, това е  Костас Мартакис - гръцки изпълнител, във vbox7 има качени негови песни, ако ти е интересно да го видиш...
Красив е , има много яки сини очи  Blush

Общи условия

Активация на акаунт