Подарък за абитуриентка?!?

  • 4 805
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Парички Peace

# 16
  • Мнения: 611
стига де,не бъдете толкова критични!!!какво лошо има човек да си каже предпочитанията за подарък?пък и ако така или иначе ще се подарява нещо,по-добре да е нещо,което ще те зарадва.не всички имаме нужда от нова гривничка,вазичка или саксия.наистина е по-добре да дадеш парички и човек сам да си купи това,което иска и от което има нужда.знаете ли аз вече колко чифта златни обички имам? #Crazyсигурно над 10,а не нося обеци!е,това сега подарък за отбиване на номер ли е или подарък,с който искат да те зарадват???
аз пък не разбирам хората,които сто процента държат да ти набутат някакъв предмет в ръцете..който да ти е непотребен.
празненствата не се правят за подаръците,разбира се.но поне ако си решил да направиш жест на уважение и искаш да зарадваш-подари нещо,което на човек му е нужно,а няма да хваща прах в някое шкафче.

Лошо в изказването на предпочетание НЯМА  Wink Лошо ми прозвуча на мен израза , който съм болднала в по-горния си цитат Wink Изказах мнение просто  и съм се обосновала достатъчно ясно , мисля Wink

# 17
  • Мнения: 493

И аз мисля,че е подходящо за абитуриентка Peace

# 18
  • Мнения: 8
А красива кожена кутия за бижута дали е добра идея?

# 19
  • Мнения: 1 813
А красива кожена кутия за бижута дали е добра идея?

На сестра ми от бала седят 2 кутии за бижута,пълни ги с разни важни бележки,я някоя касова,я за намеление, и т.н.  Tired 
Не те съветвам. Не ми се вярва момиче на 18 да няма все още място за бижута. Иди до сваровски,на кожени или някакви други материи каишки има и камъни в красиви форми. Не са скъпи.Има и под 100лв. По-добре е.

# 20
  • София
  • Мнения: 351
На моя бал предимно ми дадоха пари, много близки роднини ми подариха бижута, подариха ми парфюм, една блузка.Всеки според възможностите си, от всичко бях доволна,радвах се, без значение ще ми влезе ли в употреба или не.
Ето това не е толкова лошо за подарък, цената обаче ми се струва ниска, по-разбиращите да кажат реално ли е 89лв за сърце и гривна Сваровски - http://podaraci.biz/product_info.php?cPath=31&products_id=322/

# 21
  • София
  • Мнения: 175
Аз явно не съм в час, но какви са тези суми от над 100 лева? Ами ако ги нямам или не мога да ги отделя, сигурно няма да ме канят повече по никакъв повод newsm78

Моята идея за подарък е ваучер за определена сума от някой магазин. Доколкото знам вече ги предлагат почти навсякъде  Flutter

# 22
  • Мнения: 514
Аз също съм канена на бал ---Също се чудя какво да купя newsm78 newsm78 newsm78
Ще следя темата!
Вярно парички е най-добрата идея ама аз искам да е нещо което да си го пази и да си спомня/е разбира се не нещо непотребно/

# 23
  • Мнения: 444
аз също завършвам тази година- предпочитам да ми дадат пари, отколкото някакъв боклук... и съм казала на гостите, че подаръци не искам, предпочитам пари, е някой се разсърдиха, защото не им беше удобно че ще се изръсят здраво вместо да пробутат поредния смотан подарък.. ама не ми пука...

Ей това ми прозвуча малко грубо  Crazy Все пак какво значи ' Да се изръсят здраво  а не да ми пробутата поредния боклук.."  Rolling Eyes За някои хора  дори и 50 лева са доста пари , и трудно се отделят , не може да наречеш нечий жест боклук   Whistling
Апропо да питам , ти събирането на хора  заради парите и подаръците ли го правиш ooooh! Tired


тук в това число визирам леля ми, която има магазин за дрехи и разни други работи и на бала на сестра ми и подари чанта (която сестра ми не носи, грозна е), часовник- чиито камък отгоре падна на 5-я ден, портмоне- което съвсем не е в стила на сестра ми и една лятна блузка, която тя никога не е облякла поради простата причина че е супер кич и много грозна

исках да кажа, че леля ми и семейството и не са много съгласни да ми дадат пари- били тте и 50лв. защото и е много по-лесно да напълни една торбичка с китайски боклуци и да ми ги подари, бих оценила жеста и дори и ако е такъв, но не ми се иска да ме залива с китайска стока, при положение че е от хората които имат финансова възможност... както и да е...

и между другото противно на твоите очаквания- не, не каня гостии, заради парите, все още не съм закъсала толкова...

смятам че така, ако гостите ми дадат пари ще успея да си купя нещо повярвайте ми наистина необходимо, а иначе незнаейки моя вкус могат да ме отрупат с ненужни вещи

# 24
  • Мнения: 18
Да се включа и аз,че също съм канена на бал. Та аз ще подаря на момичето бижу,което тя си избра...свалих снимки на 5-6 бижута и и ги изпратих,тя в началота се дърпаше,беше и неудобно да ми каже,но си избра. Бижуто е на Oliver Weber и ще го поръчам от тук http://209.85.129.104/search?q=cache:pK2IvGsayUIJ:pazaruvai.com/ … ;client=firefox-a    А относно качеството им съм много доволна. Успех на всички все още неориентирали се. Лек ден от мен  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 22 432
Сестра ми тази година също ще има бал, поканени са доста наши приятели, не знам какво ще подаряват.
Единствено наши близки за сега и подариха една много хубава лятна рокличка, сестра ми веднага се намъкна в нея и само чака да се стопли.
Това с парите е добър вариант, но за мен е безлично. За моят бал получих златна гривна, блузка, останалите неща не помня, но на всичко страшно много се радвах. Още си пазя нещата. Ако ми бяха дали пари със сигурност да съм ги профукала за някой боклук.

# 26
  • Мнения: 773
Тия суми за подаръци ми се виждат доста големички. все пак авторката на темата не е роднина на абитурентката. И аз съм канена на бал, но не смятам да давам за подарък повече от 50лв. даже във въпросния случай мисля, че и 20-30 лв. в плик са нъпълно достатъчни.

# 27
Аз реших проблема със златни бижута. Нали съм леля на 3 абитуриентки и кръстница в църквата на едно момче. Признавам си, не ги купих от България. Тук златото е 42 лв. и в повечето случаи кофти изработка (за пръстени до 2 грама). Цялото пазаруване ми излезе към 300-350 долара, и смятам че е хубав подарък златен пръстен с камък Сваровски (55-70 долара) или кръстче (35-55 долара). Съветът ми е да скокнете до Турция (то не остана време за това), а за говорещите арабски до Сирия... златото е 18 или 21 карата, а цената между (цена на грам 18/23 долара + изработка). Сами си сметнете какви са цените тук. Автобусът до Дамаск е 45/60 долара.
За повече инфо можете да разпитате девойките от арабските страни.
Успех  bouquet

# 28
  • Мнения: 327
Мисля ,че валчер от някой магазин е най-добре така сама ще си избере

# 29
  • Мнения: 6 155
Да се включа и аз,че също съм канена на бал. Та аз ще подаря на момичето бижу,което тя си избра...свалих снимки на 5-6 бижута и и ги изпратих,тя в началота се дърпаше,беше и неудобно да ми каже,но си избра. Бижуто е на Oliver Weber и ще го поръчам от тук http://209.85.129.104/search?q=cache:pK2IvGsayUIJ:pazaruvai.com/ … ;client=firefox-a    А относно качеството им съм много доволна. Успех на всички все още неориентирали се. Лек ден от мен  Simple Smile
Много хубава идея  Peace
Някой поръчвал ли е от този сайт? Да не са някои ментета?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт