ОК такси

  • 6 240
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
1280 ли са въпросните СВ Такси?

Може и да те кефят, но на мен ми се е
случвало шофьорът на кола 1580 на СВ Такси
да ми отказва курс до "Лозенец", щото, видиш
ли, не му се ходело дотам. Как, бе, сульо, не ти
се ходи дотам, нали си на работа, нали, пусто,
си в сферата на обслужването, как не ти се ходи!!!
Поне да беше измислил нещо по-драматично.

Случвало ми се е да поръчам такси до летището,
ОК Такси, качвам се и мяцащият тюфлек вътре ми
надува главата с люти псувни, че имал работа до
Люлин, пък го запратили до летището, мамаимдеба.

Това се чудя на тия празноглавци. Хем са на работа,
хем в сферата на услугите, хем, ако може, да лежат
или да си вършат личната работа за сметка на клиента.

# 31
  • Мнения: 4 841
Според мене, темата си е отявлена антиреклама и веднага ще се обоснова.
Случките, които сте разказали,  се случват с всяка една от компаниите-превозвачи. По същата логика на автора/рката аз пък избягвам посмъртно 91280.
А ОК държат аерогарата и автогарата. Е, какво повече от това? Сяда някой от конкурентна фирма, прави се на бременна и хоп-такива онакива.
Апропо, нашата компания работи с тях. Веднъж ни чака поръчано такси цели 15 мин. поради лоша организация от наша страна. НЯмам оплаквания.

 Peace Подкрепям. Служебно ползваме услугите им, нямаме никакви забележки.
За лични нужди ползвам друга компания, просто защото ми изпращат коли в рамките на 15 мин. и за разстояния от 1,50 лв, но като цяло ползвам доста таксита и все ми се струва, че нещата са доста променени - това с пушенето и "мазните кючеци" ми се вижда малко попресилено... Аз поне в последните една-две години не съм попадала на шофьор, който да пуши, повечето слушат някакво стандартно поп-радио (Радио едно, Витоша и т.н.), а дори са ме питали "Каква музика предпочитате?". Да не говорим, че заради детето винаги се консултират - дали да е отворен прозореца, да засилят ли климатика през зимата и т.н.

А и като цяло мразя обобщенията, така че преди да изливаме помия по което и да е съсловие, не може ли поне да се замислим, че при над 70000 потребители, все има момичета, чиито мъже, бащи, братя и т.н. са таксиметрови шофьори... Поставянето на всички под един знаменател, и то със силни обиди и квалификации е признак на всичко друго, но не и на обективност... Особено пък, когато някой се е регистрирал специално, за да плюе...

# 32
  • Мнения: 3 423
Хахаха, не, сори, СВ Такси били други!
На страницата им пише следното:

Цитат
Представяме на Вашето внимание фирмата за таксиметров превоз
Радио СВ такси - най-коректните и сигурни таксита в София.

Фирамта е създадена преди 11 години и успя да запази коректното си отношение, бързото обслужване и поносими цени за клиентите си. Неслучайно Радио СВ такси е търсена като партньор за работа по договор от редица фирми и организации.

За Радио СВ такси изразите “Клиентът винаги има право” и “Всичко за клиента” са реални правила и норми на поведение.

Значи, че шофьорът на кола 1580 е срам за фирмата!
Пардон, за фирамта или за фирамата, както сами се наричат.

# 33
  • Мнения: 301
Аз лично от ОК не мога да се оплача  - може късмет да съм имала  hahaha Ако не съм с нашите коли съм с такси - градски транспорт не ползвам откакто бях бременна #Cussing out. На посочените "странни" индивиди не съм попадала, може би защото преди да се кача освен тарифата поглеждам и шофьора и ако не го одобря - ми не се качвам Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 15 466
vrabi, оплачи се във фирмата! Наистина имат много неприятни шофьори в ОК...
Е, аз като се оплаквах, писмо им писах и нищо.Нито ми отговориха, нито се обадиха!Наистина вече не са това, което бяха.

# 35
  • Мнения: 240
Аз ползвам 12 63- не мога да се сетя как се казва фирмата, защото съм си записала този номер на телефона и направо го набирам...мисля, че майка ми ми ги препоръча! Идват много бързо, не съм имала кой знае какви проблеми като изключим, че последните два поредни пъти ми се падат някакви дъртаци-свалячи. Последният даже ми слушаше много внимателно разговора по телефона и после каза: "Мислех те за по-голяма, не приличаш на абитуриентка"  Shocked А аз дори не си спонях къде в разговора съм споменала нещо за бала ми....абе пълно с такива нахалници Twisted Evil Затова не обичам такситата- винаги има елемент на изненада- не знаеш при какъв ненормалник ще се паднеш!  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 52
И аз съм много разочарована от О КЕЙ такси. Ползвах ги редовно, преглъщах
мръсните опушени коли, но последния път преди месец шофьора беше пиян.
Не мога да Ви опиша какъв ужас изживях.Направих оплакване, след няколко дни
се свърза служителка от компанията с мен за подробности, щели да го накажат,
глобят и уволнят и допълнително ще се свържат за да ме уведомят за развитието.
Нямаше развитие, нямаше обаждане едва ли е имало и наказание.   

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Знаете ли, че има вече нелегални таксита, които возят на  смешни цени. Вчера се качих на такова, обикновена кола, не е жълта, без апарат и за разстояние за което плащах, 12-13лв ми взе 7  Shocked

# 38
  • София
  • Мнения: 708
a как разбра че е такси???

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
a как разбра че е такси???
ПОпита ме дали чакам такси, попитах го от коя ф-ма е и след кратко обяснение разбрах, че е на пазарлък и е нелегален. Останах очарована и от обслужването.

# 40
  • Мнения: 335
1280 викаха едно време на една таксиметрова фирма, понеже това беше номерът, на който приемаха повикване.
После една друга фирма се сети да регистрира този телефонен номер за име и го изписа с огромни цифри по колите си - като име, не като номер.
То беше война после. То бяха жертви...

ОК бяха най-добрите отначало - най-точни и евтини. После леко загрубяха, сега не знам как са.
Но има много фалшиви коли и баталии с измислените таксита на Централна гара и летището.
Това са си препикани територии.
Както и компенсации и репарации от дълги и жестоки войни.

# 41
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Когато се налага да взимам такси, гледам да е точно ОК такси.
Винаги, когато съм помолила по тел. диспечърката за кола с голям багажник, е идвала точно такава.
Нямам оплаквания!

# 42
  • Мнения: 5 370
[ПОпита ме дали чакам такси, попитах го от коя ф-ма е и след кратко обяснение разбрах, че е на пазарлък и е нелегален. Останах очарована и от обслужването.
А ако те беше закарал някъде другаде??? Shocked
Никога не бих взела "нелегален", може и аз да съм прекалено голяма параноичка, знам ли.

# 43
  • Мнения: 2 401
[ПОпита ме дали чакам такси, попитах го от коя ф-ма е и след кратко обяснение разбрах, че е на пазарлък и е нелегален. Останах очарована и от обслужването.
А ако те беше закарал някъде другаде??? Shocked
Никога не бих взела "нелегален", може и аз да съм прекалено голяма параноичка, знам ли.

Да бе, и аз изтръпнах като го прочетох..

# 44
  • София
  • Мнения: 708
[ПОпита ме дали чакам такси, попитах го от коя ф-ма е и след кратко обяснение разбрах, че е на пазарлък и е нелегален. Останах очарована и от обслужването.
А ако те беше закарал някъде другаде??? Shocked
Никога не бих взела "нелегален", може и аз да съм прекалено голяма параноичка, знам ли.

и аз май не бих рискувала....

Общи условия

Активация на акаунт