ОК такси

  • 6 243
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 929

Мъжът ми просто беше побеснял как шофьора му заяви, че като сме искали да не се пуши, трябвало да сме заявели това още в поръчката  newsm78.
До момента рядко съм имала проблеми с шофьори на ОК. Единствения ми проблем с компанията е, че не искат да ме закарат с дребния от нас до Ивонска, щото било много близо.
[/quote]
Да, точно така е. Мъжът ми е шофьор на такси във въпросната фирма и ми е казвал. Аз също останах учудена, тъй като съм непушач и смятах, че шофьорът не е редно да пуши, докато е с клиент. Тогава мъжът ми ми обясни, как стоят нещата. Друг е въпросът, че шофьорът ако е достатъчно културен, няма да пуши в присъствието на бременна жена или ако го помолят.
И сега конкретно по темата. Мисля, че авторката просто е попаднала на такъв шофьор, на какъвто може да попадне във всяка друга фирма. Не вярвам мъжът ми да е изключение от колегите се, защото е много културен - поне така са ми разказвали познати, които са се возили при него, често се къпе - всяка вечер, мирише на скъп парфюм и не пуска дива чалга в колата. Мие колата отвътре и отвън, когато прецени, че има нужда. И има много редовни клиенти, което говори само по себе си.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
[ПОпита ме дали чакам такси, попитах го от коя ф-ма е и след кратко обяснение разбрах, че е на пазарлък и е нелегален. Останах очарована и от обслужването.
А ако те беше закарал някъде другаде??? Shocked
Никога не бих взела "нелегален", може и аз да съм прекалено голяма параноичка, знам ли.

и аз май не бих рискувала....
Къде  Rolling Eyes Рискът е еднакъв дали ще е жълто или розово такси. От доста време знам за нелегалните от моя позната, която ползва услугите им нон стоп , да не говорим,че има места на които седят нон стоп, разбира се с/у солиден подкуп

Общи условия

Активация на акаунт