Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 291
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 393
Честит Празник на всички дечица!

# 211
  • Plovdiv
  • Мнения: 583
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАЛКИТЕ НИ БОНБОНИ!  bouquet

sunny, честито ви бебче! newsm51Жив и здрав да е малкият Филип и бързо възстановяване на мама, наздраве на всички останали!

А нас не ни приеха в градината. Подала съм молба преди година и 4 месеца. Като ме убеждаваха, че щом големият син е бил там, ще го приемат със сигурност. Да, ама НЕ. Много гадно ми стана. То беше ясно, че всички са нагласени, ама аз наивна...наивна. Сега и аз търся връзки. Joy
От понеделник тръгвам пък по у-ща, да записвам големия и ако там е същата шуро-баджанащина.... Twisted Evil

Определено не ми е ден, седмица. Joy

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Честит празник на всички дечица!

# 213
  • Мнения: 528
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОЙТО СЕ ЧУВСТВАТ ДЕЦА НЕЗАВИСИМО ОТ ЕГН-то като мене например Joy hahaha
Съни
Да ти е жив и здрав племеника.Като казах племеник до 21.6 ще стана и леля.Брат ми си осиновяват детенце момченце и евентуално тогава ще си го вземат и още повече с нетърпение очаквам този важен ден
щото не съм го виждалавъобще детенце.За това че си взимат детенце преди врем еспоменах ч еснаха ми не може да има дечица и доста врем еси траех за да стан евсичко готово и затова не ви казах нищо.Та съм толков ащастлива че чак се размазвам от кеф.Момченцето е русичко къдраво и е на 8 месеца.Душичка.
ЕТо ви малко сними то селянчето Вероника
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250448&photo=71

# 214
  • Мнения: 919
Каква изненада - Вероника е приета на първо класиране в първото желание  #Crazy #Crazy #Crazy А беше 163 резерва  #Crazy как стават тези чудеса - незнам. Ние разбира се, няма да я местим , така че някое друго детенце ще се възползва  Laughing

Съни честито бебенце в семейството   bouquet Да ви е живо и здраво, да рсате щастливо и усмихнато   bouquet

# 215
  • Мнения: 3 595
Честит Празник на всички дечица  Heart Eyes

Ние с Алекс ще си чакаме утре да видим какво ще се случва  Rolling Eyes

# 216
  • Мнения: 1 599
Я да видите сега как се мори жегата тук  Whistling
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240798&photo=5

# 217
  • Мнения: 919
Е хубава работа, Мариска ти такива неща ли реши да покажеш преди началото на новата работна седмица Mr. Green

Прекрасни сте   bouquet

# 218
  • Мнения: 207
ЧЕСТИТ 1-ВИ ЮНИ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ДЕЦА!

# 219
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Честит Празник на прекрасните ни дечица!
Много здраве, усмивки, весели игри с по-малко бели и безгрижно детство!



Е хубава работа, Мариска ти такива неща ли реши да покажеш преди началото на новата работна седмица Mr. Green

Прекрасни сте   bouquet
За бой си ти, да дразниш така лъва Laughing
Maris Е, много си хубав аи т'ва си е! Peace
Deysi Радвам се да те видя Hug
Денят беше чуден.Отидохме с Калоян за подаръка - очите ми станаха на палачинки, след като му купихме заветния камион за боклуци.Голяма радост голямо чудо Heart Eyes
Бяхме на Панчарево...хммм ще се въздържа, но на Калоян му хареса Peace

Хубава вече от нас, ние отиваме на сладкарница. ura  Grinning

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 18:16 от s_sunny

# 220
  • Мнения: 919
Добро утро и успешна седмица!

# 221
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Благодаря и на теб!

Честит Празник! bg

Отечество любезно, как хубаво си ти!

    Отечество любезно, как хубаво си ти!
    Как чудно се синее небето ти безкрайно!
    Как твоите картини меняват се омайно!
    При всеки поглед нови, по-нови красоти:
    тук весели долини, там планини гиганти,
    земята пълна с цвете, небето със брилянти...
    Отечество любезно, как хубаво си ти!

.....

   

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит празник!

Сънии, да Ви е жив и здрав племеника и много, много да Ви радва. Значи Калоян все пак стана батко  Mr. Green

Алекс, страхотни снимки и страхотно празненство са Ви направили  Hug

Роси, справили сте се чудесно с подготовката, сега идва приятната част  Simple Smile Ще стискаме палци на брат ти всичко да мине добре  Peace Вероника е станала голяма мацка, с новата прическа си е истинска госпожица  Hug

Ради, от 1 година, няма събота, няма неделя - само на тръстиката... не съм за завиждане  Tired мъжа ми кипи от ентусиазъм, но мен вече взе да ми идва нанагорно.

Марис, кой кат тебе  Twisted Evil

За лигавенето, ни е сме точно както Алекс го е н аписала - обикновено с пазарлъци  ooooh!
Как изкарахте празника?  Hug Ние се разходихме в западния парк, беше почти празно, много сме доволни. После наминахме и към Люлин, но там ни заваля дъжда. Видяхме и Боби с мама Дейзи, която се е разхубавила с новата прическа  Wink
Аз бях 2 дена на семинар по йога в НДК. Много добре си изкарах и много съм доволна. За първи път в България ни посети най-големия гуру на школата. Имаше великолепно откриване с Валя Балканска на живо с петима гайдари, после и Йорданка Христова пя ( и се оказа, че и тя се занимава с йога ), въобще надхвърли очакванията ми. Присъстваха над 800 човека... нямах идея, че толкова много хора се занимават с йога в България.
Ние сме приети в нашата градина и сега за 2 дена трябва да я запиша, че като се върна ще е късно  Confused Не очаквах да ми искат толкова документи..  ooooh! и днес ще падне търчане...

# 223
  • Варна
  • Мнения: 3 266
Мони е приета!! Но сега искаха само потвърждение, а септември като почне разни изследвания и картони.

# 224
  • Мнения: 529
Честито на всички приети по градините  Hug
Niya, много съжалявам за кофти късмета. Аз го изпитах същото с Дарко миналата година. Добре, че една връзка открихме  Outta Joint

Тайги, аз като си спомня с какъв кеф си ремонтирахме и обзавеждахме апартаментчето и ми се иска пак да започнем отначало, а си спомням, че тогава бях вече много поизнервена  Simple Smile

Марисо, тези рахатлъци да ги скриваш  Crossing Arms (аз само позабърсвам морно чело с еднократни салфетки в офиса и си мисля дали, ако си събуя за момент обущата, няма да поразгоня навалицата около мен  Joy hahaha )     

Иви, какво чакате с Алекс? 

Ние изкарахме великолепен 1-ви юни  Grinning Първо на барбекю (обедно) после на цирк (следобедно), накрая на барбекю (вечерно). Едвам се довлякохме у нас да подремнем, а Дарко издържа геройски милия. Само трябва да ме видите - с една торба сиропи, кърпички и други екстри. Тругите деца търчат наляво-надясно, а аз преследвам Дарко с една лъжица  ooooh! ама го видях, че е доволен.

Айде до скоро, отивам за топче тоалетна хартия и продължавам да се забърсвам  Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт