Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 273
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 595
Класиране за градините чакахме и са приети и Монито и Елито  Simple Smile

По ужасен първи юни не бях преживявала, беше абсолютен кошмар ooooh! толкова простащина на едно място рядко се среща  Tired

# 226
  • Мнения: 1 599
Важното е крайният резултат Simple Smile Numar

Добро утро от мен

Днес нашия тати има рожден дне и ви черпя от сърце ... ей а беше млад като го взех  Joy

# 227
  • Мнения: 3 595
Maris Честит Рожден Ден на Капитана! Да те слуша, да те обича, да глези и от всичко това ти да му го връщаш многократно!   Heart Eyes

# 228
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Eeee Maris
...Една свещичка повече гори....една година повече любов, една година повече топлина, една година повече щастие...
Пожелавам да се множат годините и всичко хубаво що се случва покрай тях!Да ти е жив и здрав!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 09:13 от s_sunny

# 229
  • Мнения: 529
Мариске, да ти е жив и здрав Руси и да повтори поне още веднъж добрата работа, която вече свърши преди две години и половина  Heart Eyes

Аз да ви кажа: и двамата с мъжа ми се заразихме от "алергичната" кашлица на Дарко  Joy  сега бухаме, а той (понеже е по-добре) ходи и ни потупва отзад и иска да ни духа носовете  Whistling Дет` се вика: Всичко се връща на този свят  Mr. Green

Иви, всичко е добре, когато завършва добре   bouquet

# 230
  • Plovdiv
  • Мнения: 558
И аз да намина... Joy
роси, много се радвам за брат ти и снаха ти. Желая им много усмивки. Hug
Галче, определено не е приятно. Аз съм си виновна, трябваше по-земно да разсъждавам. Laughing
Абе, я да питам аз, понеже четох малко на диагонал - ти ли припикаваше някакви тестове... newsm78 EFP Laughing И той квооо?  Grinning Да не ми се разсърдиш. Hug Heart Eyes
Марис, ЧРД на половинката, много любов и здраве ви пожелавам. newsm59 newsm67  bigdance2
Хайде аз потъвам отново. Grinning

# 231
  • Мнения: 529
Еми кв`о ..... утре сутринта ще се пробвам. Днес трябва да ми дойде, та ако не дойде до довечера, утре все си мисля, че би дало реален резултат..  Embarassed Embarassed Embarassed 

# 232
  • Мнения: 5 393
Марис- да ти е жив и здрав мъжа, все така да те обича и слуша!ЧРД!      bouquet

Галче- ще чакаме резултата Hug

Аз сериозно съм се замислила за второ Simple Smile

# 233
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мариска, честит ти рожденник  Hug Hug Hug
Да се отчетеш подобаващо  Joy
Галче - еййй нерви не ми останаха да чакам  Laughing
Мечи- ха сега пък и ти....браво, радвате окото ми
 Hug

# 234
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Мариска, честит мъж и от мен!Да те слуша -ако не- бой!

Аз нямам време да ви попрочета, че ми пуши главата- нали се стопли и всички за климатици се сетиха. В този ред на мисли- ако някой ще си слага климатик- имам страхотни цени в момента на добри машини, така че питайте! Hug

Целувки на малките бонбони,довечера ще чета и ще ви пиша. Hug

# 235
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ох, момичета, направо ви завиждам благородно, че можете да имате бебчовци пак, пък такива дето сме си преизпълнили плана ще трябва внучета да чакаме.  Crazy

Вещичке, че къде пише планове?
Аз сега като си взема друг мъж, може да се напна за едно мъжко..... Joy Joy Joy

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Ох, момичета, направо ви завиждам благородно, че можете да имате бебчовци пак, пък такива дето сме си преизпълнили плана ще трябва внучета да чакаме.  Crazy

Вещичке, че къде пише планове?
Аз сега като си взема друг мъж, може да се напна за едно мъжко..... Joy Joy Joy

Ти си по-млада от мен, може да се пробваш Flutter

# 237
  • Мнения: 399
Здравейте момичета ако не сте ме забравили вече  Hug Hug Hug
Струва ми се че не съм влизала от десетилетия, но си нямате представа колко е хубаво да видиш куп познати и близки хора отново заедно... Да сте ми живи и здрави всички и много щастливи, липсвате ми много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние освен обичайните грижи покрай работа и здраве, успяхме да отидем до средата на май в Анталия и беше невероятно хубава почивка и слава богу се върнахме здрави, което е най-важното при нас май.
Ще се опитам да пусна снимки скоро от нас, но гледайки вашите - само мога да съжалявам че нямам възможност да съм по често тук с вас...
Целувам всички, които имат специални поводи - рожденни дни, бебенца и пр.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАЛ78!
Да си жива и здрава, много щастлива и късмет във всички начинания!


  bouquet             bouquet                    bouquet


Евицааа- здрасти бре, жена Hug Heart Eyes  Къде се изгуби? Grinning

Мечи- ха сега пък и ти....браво, радвате окото ми
 Hug


Оооо, аз по принцип съм си навита за 3, ама....каквото сабя покаже, живот и здраве.  Wink

# 239
  • Мнения: 919



Добро утро и Честит Рожден Ден Галче   bouquet  bouquet  bouquet

Дано днес разбереш нещо мноооооооого хубаво  EFP

Общи условия

Активация на акаунт