Прах за пране за бели и за цветни дрехи.....

  • 17 001
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 459
Белите пера предимно с Ариел или Рекс. Цветните - с Персил.
Онзи ден взех някакъв Ариел, ама никъде не видях да пише, че е за цветно или за бяло пране. Явно беше някакъв универсален  Rolling Eyes
Изпрах и белите и цветните с него  Wink

# 76
  • Мнения: 5 462
Всичкото пране пера с италиански течен прах за пране различни марки .Много съм доволна от качеството и още по доволна от цената на която си го купувам за 3 лтр. бутилка .

# 77
  • София
  • Мнения: 18 679
За всичко ползвам отделен препарат - за бяло/имам доста чисто бели неща, основно ризите на мъжа ми/, за цветно, за черно и тъмно, за деликатни тъкани.
И, дами, моля ви, престанете да пишете "течен прах" ooooh! Има течни препарати за пране, гелове и т.н., но прахът просто няма как да е течен Laughing

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Използвам Бонукс за бяло и за цветно пране и съм много доволна.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 430
да ви споделя горчивият си опит от известно врене с праха Бонукс за цветно пране!Купувам си само него,но от известно време забелязах,не знам дали е от партидата,някои дрехи са избеляли на определени места.Стоят като точици избелели,и предполагам,че това се дължи на сините "точици" в праха!Ако някой има подобни наблюдения моля да сподели

# 80
  • Мнения: 4 916
да ви споделя горчивият си опит от известно врене с праха Бонукс за цветно пране!Купувам си само него,но от известно време забелязах,не знам дали е от партидата,някои дрехи са избеляли на определени места.Стоят като точици избелели,и предполагам,че това се дължи на сините "точици" в праха!Ако някой има подобни наблюдения моля да сподели

Точно заради тези сини точици престанах да взимам Бонукс и минах на Тайд.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
да ви споделя горчивият си опит от известно врене с праха Бонукс за цветно пране!Купувам си само него,но от известно време забелязах,не знам дали е от партидата,някои дрехи са избеляли на определени места.Стоят като точици избелели,и предполагам,че това се дължи на сините "точици" в праха!Ако някой има подобни наблюдения моля да сподели
Rolling EyesНе ми се е случвало. Да не би да си пълниш много пералнята и да не може добре да изплакне?

# 82
  • София
  • Мнения: 2 430
не слагам си както и преди същото количество и се получават тези петънца,все едно си напръскал с белина ,като на пръски стои,сещаш ли се

# 83
  • Мнения: 1 559

Аз съм на "Ариел" и за бели и за цветни. Само черните пера с течен Первол за черно.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
не слагам си както и преди същото количество и се получават тези петънца,все едно си напръскал с белина ,като на пръски стои,сещаш ли се
Да разбрах. Много неприятно. На мен не ми се е случвало такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт