НЕЩО ИНТЕРЕСНО

  • 4 414
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 286
И какво послание носи статията, че аз съм от тия неразбралите  Whistling

# 61
  • Мнения: 118
Поси пи си главата с пепел, щото си останала сама  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 4 493
Сега се замислих - май моят работодател не знае че съм самотна майка  newsm78, дали да не напиша едно докладче да го му сложа  изх. № в деловодството и да го пусна и с копие до ресорните министерства  newsm78
Изобщо не разбирам защо работодателят трябва да е наясно с личният ти живот  newsm78

Дали страха че ще си згубиш работата те кара да не казваш че си с дете????????????????????
И ти и Anna T. не сте ме разбрали - всички в работата ми знаят, че имам дете, но никога не сме обсъждали семейното ми положение - не сме коментирали с кого живея - дали този мъж е баща на дъщеря ми или не и т.н. - просто не смятам, че това е необходимо дза се коминтира в службата това е
А Anna T. ти се научи да четеш внимателно, а след това да обясняваш на другите "Мацки, дали са в час ли си?????????????????? и в кой век живеят" и чийй пост е безумен.
Нито някъде съм на писала , че ме е срам от детето или че съм крила детето или нещо такова - просот смятам, че като отида на работа не е необходимо да коментирам личният си живот - къде с кого и т.н. - Стана ли ясно
Също така смятам , че ако отида и започна да обеснявам на шефа, колко съм самотна майка и колко е трудно или започна да хленча, той може и да ме съжали и да ми дава по - малко работа или нещо такова и да започне да ме третира като по-слаба или като незнам какво, което аз със сигурност не искам, аз съм НОРМАЛЕН човек и мога да работя като останалите жени в офиса, не искам спец отношение защото съм самотна майка, искам спец отношение защото съм квалифициран инженер и със сигурност мога повече от доста хора в офиса

# 63
  • Мнения: 118
Айде, да си послушаш сама съвета и да прочетеш на кого говоря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Щото хич не съм те и чела - дано това не те обижда  hahaha

# 64
  • Мнения: 145
ццццццццццццц, лоша работа.
Първо закона го е измислил. Второ - щом има програми за насърчаване на работодателите да наемат повече такива родители значи има реален проблем иначе едва ли мин. съвет би направил такава програма. Трето в статията става въпрос за майки отглеждащи сами децата си, а не за такива които живеят на семейни на чела. Статията говори като цяло а не за отделни думи или фрази за които се хващате и нахъсвате сами себе си. Никаде не е написано че всички работодатели са еднакви, или че всички майки попадат под един знаменател. Всъщност повечето от вас сами подсъзнателно я потвърдиха в стремежа си да нападат- ориенталско-патриархалния манталитет на обществото ни.
Оу, а що се отнася до работодател, бих желала да попитам - Колко майки от форумките/майки отглеждащи сами децата си/ са работодатели????????

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 20:40 от tobeornottobe

# 65
  • Мнения: 145
Поси пи си главата с пепел, щото си останала сама  newsm78
ДААААААААААААААА-И СЕ ЧУВСТВАМ ПО ДОБРЕ, БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 20:40 от tobeornottobe

# 66
  • София
  • Мнения: 6 999
Оу, а що се отнася до работодател, бих желала да попитам - Колко майки от форумките/майки отглеждащи сами децата си/ са работодатели????????

Защо?  newsm78 Мислиш, че няма такива ли?
Аз съм работодател, но с твоя правопис - не бих те наела никога  Naughty и детето ти няма нищо общо.  Stop

# 67
  • Мнения: 4 458
А бе нали знаете / на чужд гръб и 100 тояги са малко/

И аз чаках да отговориш къде видя чужд гръб, но така и не получихме отговор.

Аз не съм работодател в смисъла на това да имам собствен бизнес и хора работещи за мен. За мен обаче е важно какво може човека и как се справя в работата, а не това колко деца има и кой ги гледа.

# 68
  • Мнения: 145
Оу, а що се отнася до работодател, бих желала да попитам - Колко майки от форумките/майки отглеждащи сами децата си/ са работодатели????????

Защо?  newsm78 Мислиш, че няма такива ли?
Аз съм работодател, но с твоя правопис - не бих те наела никога  Naughty и детето ти няма нищо общо.  Stop
Всъщност въпроса има съвсем друга насока. Не си търся работа, защото имам. Ама на какво да се прави с това изкривено мислене.

# 69
  • Мнения: 145
А бе нали знаете / на чужд гръб и 100 тояги са малко/

И аз чаках да отговориш къде видя чужд гръб, но така и не получихме отговор.

Аз не съм работодател в смисъла на това да имам собствен бизнес и хора работещи за мен. За мен обаче е важно какво може човека и как се справя в работата, а не това колко деца има и кой ги гледа.
Чуждия гръб са хората които са попадали в такива ситуации. А за следващото си права. Започваш да навлизаш в правилната насока за посланието на статията.

Общи условия

Активация на акаунт