Какво означава да си модерен?

  • 4 306
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 164
Облечи я и се снимай пак! Mr. Green

# 61
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
След като изчетох цялата тема, така и не разбрах дали говорим за модерен само в смисъл на начин на обличане или говорим за модерен тип човек. Ако е за начина на обличане - обсъдено е вече.

Ако е за модерен човек, добър пример според мен е Стийв Джобс (шеф на Apple). Това аз наричам модерен човек, с око за дизайн, търговия и реклама. Съответно налага продуктите на своята компания като моден писък, без да са дрехи. Пък той самият как се облича не е толкова важно.С този пример исках да илюстрирам идеята си, че да се обличаш "модерно" не означава да си модерен човек, ама изобщо  Naughty

# 62
  • Мнения: X
да се обличаш "модерно" не означава да си модерен човек, ама изобщо  Naughty
ей тва се казва приказка Hug

# 63
  • Мнения: 2 388
да се обличаш "модерно" не означава да си модерен човек, ама изобщо  Naughty
ей тва се казва приказка Hug
Може би защото темата е точно тук в КМ, затова понятието "модерен" се върти околко дрехи и тенденции.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз отдавна не робувам на модата, обличам това,което преценявам че ми седи добре.

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 18:28 от анели

# 65
  • Мнения: 31 206
Робувам винаги., но съобразявам с повода, килограмите и височината. Купувам стойностни неща, който ще се носят по-дълго време. Не бих купила например жълто, зелено в момента. А какво ще кажете за дънки чарлстон? Но летни ботуши, висока талия , рокли с цветя, ризи- да. Според мен хората все по-добре се ориентират в модата и китайската мода си стои по витрините. В по-големите градове дамите по улиците са умерени и заслужават погледи и възхищение. И все повече ще стават.

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всеки си има различни представи за дрехите и аксесоарите, хеле пък какво е "стилно"... Laughing
Не мога с лека ръка да отхвърля каквото и да е. Има лачено и лачено, примерно. Има ужасни обувки от блестящ лак (а, и роклички Joy), които наторяват родните витрини. Обаче има обувки, чанти и сака на големи дизайнери, които аз не бих отказала.  Wink
Има зелено и зелено, чарлстон и чарлстон, рокля и рокля. Хубавото е, че можеш да избираш, да използваш въображението си. Да играеш.
Лошото е, че в повечето случаи за това трябват и по-солидни суми (ако се заиграеш чак толкова, де).  Joy

Общи условия

Активация на акаунт