Тайната на дългата и здрава коса - 34

  • 31 817
  • 408
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 422
Влизам и аз с мнение по вьпроса за бебешките шампоани.Те са за сухи коси,защото сьдьржат мазнини,от който се нуждаят бебшките косици,аз например миналото лято се мих с такьв и на следващия ден  Sick ... Няма да казвам досетихте се!!
Шушулче косата ти е супер.Най-ми харесва като е изправена.А тя иначе ти е кьдрева или чуплива?? Heart Eyes
Да кажа сьщо,че вчера се намазах навсякьде с пресен чесьн...абсолютно навсякьде изхабих го целия..след това  Sick,но днес не усещам никаква миризма..за щастие..мисля да продьлжа така,като няма кьде да излизам всяка сьбота да си я мажа,та до понеделник миризмата да е отшумяла.. Laughing

# 46
  • Мнения: 1 365
За неутрализиране на чесновата миризма може да се пробва с няколко капки етерично масло. Аз имам жасминово, мирише много силно и може и да неутрализира  newsm78
За бебешките шампоани- да може би са за суха коса, защото сухите ми крайчета изглеждат страхотно. А може и да е от вчерашната маска newsm78

# 47
  • Мнения: 758
аз преди ползвах една маска с чесън от фризиорката ми.не миришеше изобщо на чесън а дори много приятно!правеше косата много хубава!в момента косата ми цялата е къдрава и с блясък!

# 48
  • Мнения: 5 173
Сладурче, косата само при фриз се изправям, сама не мога. Изправят ме със сешоар.
Вики, косата ми е чуплива с мнооооооооого обем.
Благодаря за милите думи, момичета

# 49
  • Мнения: 4 496
 Шушулче,  те мойте думи не бяха мили. То и едни думи бяха.... Rolling EyesАма просто останах безмълвна! Надявам се, че след толкова месеци заедно се разбираме и без думи. Rolling Eyes  bouquet

# 50
  • Мнения: 27
Шушулче, страхотна коса!  Shocked Просто няма какво повече да искаш.Това ми е мечтата. Продължавай да си я отглеждаш!  bouquet

# 51
  • Мнения: 5 173
Карате ме да се изчервявам.
мис арк, за следващата тема, имаш разрешението ми да сложиш косата ми на 1 страница Simple Smile

# 52
# 53
  • Мнения: 4 496
Карате ме да се изчервявам.
мис арк, за следващата тема, имаш разрешението ми да сложиш косата ми на 1 страница Simple Smile
На първа страница или в албумчето ни? Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 5 173
Ааа, на първа, да ми се гали ЕГО-то хихи Simple Smile

# 55
  • Мнения: 603
BuKu, след бала ще пробвам и аз с чесън.. пък да видим!   bouquet а с етерично масло и аз смятам, че ще се тушира миризмата.
Шушулче, всички казваме истината! Няма 2 мнения по въпроса!  
Аз днес си направих следната маска - бадемово масло, пшенично масло,жълтък,оцет,ракия. И по дължината зехтин. Купих си едни големи, дебели пръчки-ролки и ще си ги сложа сега, утре ще ви покажа резултата.
М/у сега пак погледнах албума- просто страшни коси имате!

мис арк, на първа, на първа  Hug Grinning

# 56
  • Мнения: 4 496
Мога да я сложа на първа, няма проблем. Стига и вие да сте съгласни. Ще пусна една анкетка. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 243
и аз съм за първата страница с косата на шушулчето Simple Smile коса-мечта! Искам да се присъединя към почитателите на Тривитаминола,ползвах го преди няколко месеца,сега пак почнах шишенце,определено има ефект страхотна ми става косата,жива и с блясък,само че аз ж една купичка за боядисване го смесвам с готожа маска и така се намазвам за по-лесно.Най-добре е било когато имам възможност да преспя с маската и да се измия на сутринта:)!

# 58
  • Мнения: 4 496
Искаш да кажеш, че стоиш два часа с купена маска, смесена с Тривитаминол? Thinking

# 59
  • Мнения: 5 173
И аз съм го чувала това, но се стои с готовата маска, смесена с 3витамин, но само колкото си пише на самата опаковка на маската и то в бяната, не предварително

Общи условия

Активация на акаунт