Отговори
# 375
  • Мнения: 2 950
 мама Саша , и аз искам така да не се меря няколко дни и хоп - 2 кг и то преди плодов ден  Grinning

 Аня Wink , да ти кажа, не е от работата, а от волята. След раждането на близнаците моята хич я няма  Thinking Затова се насочих към тази диета, защото е доста лесна за изпълнение, пък момичетата тук ме изумяват с резултатите си.  newsm78

# 376
  • Мнения: 43
Здравейте момичета!
До преди 2 месеца бях на режима на Дюкан, свалих 3 кг и се отказах, тьй като доста време не свалях нищо. След това намалих храната просто и свалих още 4 кг за около месец и половина - два. Обаче сега ми се ще да сваля още 7-8-9 килограма и ако може първите 5 да са в близкия месец. Тази диета дали ще ми свърши работа. Аз съм 173см, 63 кг.

# 377
  • Мнения: 507
Здравейте на всички!  Simple Smile

Аз май съм в застои в момента, същите килограми съм си, но съм свалила в обиколките, имам разлика в сантиметрите на ханша и гръдната обиколка. Лошото е, че талията ми е 84 см от както съм започнала  Sad Така се надявах след водния ден да има повече ефект, но уви  Cry

Аз искам да питам някой който е понасяно от мен. Може ли когато минат тези 90 дни от диетата, да продължа да не комбинирам храните и да си редувам пак така по дни?  newsm78 Защото аз имам проблеми с инсулина и този режим ми се отразява много добре. От както го спазвам всичко ми е в норма и не ми се налага да взимам лекарства, дори лекарите се учудват, че съм добре без лекарствата. Не ми се иска да се тъпча с тези лекарства, те имам много страшен ефект върху организма.

Kittie - мисля, че ще ти помогне. Аз единствено от този режим съм свалила и съм много доволна.

Успех на всички и лек ден   bouquet

# 378
  • Мнения: 1 073
        ДОБРО УТРО СЛАДУРКИИИ      Nature Sunny

   mimeime  успех с днешния воден. Да ти мине леко и със задоволителен резултат. При мен имаше - -1

  kittie   сигурна ли си, че искаш да свалиш 5 кг .За твоят ръст ми се виждат доста, но ти си знаеш. При тази диета се сваля определено и е много лесна за изпълнение, но при теб са налице едни нормални кг за височината ти и може да стане по- бавно свалянето. И при мен останаха 3-4 кг, които искам да ги няма и със всеки  "-"  следващия се проточва.

 Аз днес съм на тиквички по една много проста и вкусна рецепта.  А ето я нея:

  Тиквичките на Tonichka
 Тиквичките на кръгчета се редят в тава 2-3 реда. Задушават се до омекване с малко мазнинка и малко вода. Настъргва се сирене и се пече още 5-6 мин. След това домати, обелени и нарязани на тънки кръгчета се нареждат в/у сиренето и те се пекат, след което се залива с яйца и кисело мляко. Пече се и малко преди да се извади от фурната го поръсвам с магданоз ,копър и пресен чесан, нарязани на ситно. Овкусяването е по ваш вкус .Всеки път стават различни ,защото рецептата и технологията са някакви мои сборни и дават простор за импровизации . 
 Опитай те ,няма да сгрешите. Стават много вкусни

# 379
  • София
  • Мнения: 6 290
Аня Wink , да ти кажа, не е от работата, а от волята. След раждането на близнаците моята хич я няма  Thinking Затова се насочих към тази диета, защото е доста лесна за изпълнение, пък момичетата тук ме изумяват с резултатите си.  newsm78
Леле, това все едно аз съм го писала 1:1. И аз сега се насочи към тази диета (след няколко неуспешни опита зимата да започна пак Дюкан, а и Дюканската група много се е променила, като отношение  Confused), защото е доста по-лесна, не се лишаваш от нищо общо взето.
А за работата - при мен действаше, щото ми беше доста натоварена, докато се обърна станало обяд, набързо хапвам, после пак ме грабва работата. А и като работех бях по-мотивирана да отслабна, а се все отлагах.

Връщам се назад да чета, че има нови мнения докато съм писала. Simple Smile

# 380
  • София
  • Мнения: 6 290
Аз искам да питам някой който е понасяно от мен. Може ли когато минат тези 90 дни от диетата, да продължа да не комбинирам храните и да си редувам пак така по дни?  newsm78 Защото аз имам проблеми с инсулина и този режим ми се отразява много добре. От както го спазвам всичко ми е в норма и не ми се налага да взимам лекарства, дори лекарите се учудват, че съм добре без лекарствата. Не ми се иска да се тъпча с тези лекарства, те имам много страшен ефект върху организма.
Значи е вярно това, дето го пише на 1 стр., че помага много и при здравословни проблеми тази диета. На мен честно казано ми се струваше "бла-бла". Много се радвам, че при теб има двоен ефект. Hug
Аз лично смятам да продължа диетата с ок. 20 дни повече (пада ми се да свърша нaчалото на август, мисля до края на месеца да изкарам) и после да мина на Дюкан, но олекотения вариант за кърмачки.

Тоничка, мерси и за тази рецепта!  bouquet Миналата седмица и аз правих нещо подобно (ред тивкички, ред домати, ред ориз, ред тиквички пак и се запича и го ядох в бобовия ден). Ще пробвам и тази, че не ми се ще да ги пържа. А всеки, който е свалял доста кг., казва, че последните са най-трудни, така, че се въоръжи с търпение иии успех! Grinning

# 381
  • Мнения: 389
Добро утро,фиданки!
Не можа да ме зарадва днес кантара,пак съм по-близо до 71,ама за6тото в4ера първо не ходих на тае бо и второ бе6е ми въглехидратен и явно плюскането е било в пове4е.Днес на плод4ета пък утре 6те видим  Peace

# 382
  • Мнения: 1 263
Здравейте! Hug
NIL, какво стана с детенцето, оздравя ли?  Thinking Heart Eyes
Снощи не издържах и хапнах тиквички с ориз  Laughing ами то като чета цял ден за вкусотиите, които споделяте и оклепах плодовия ден  Joy . Така че, оставям тегленето за след другия плодов  Sunglasses, иначе по идея на звездичка реших във въглехидратния да съм цял ден на въглехидрати и да изключа напълно сладките от менюто си и засега 4 дни успявам, дано  продължа така, защото на мен единственото изкушение са ми захарните изделия и кашкавала и предполагам, че от тях теглото ми има такива високи стойности.

# 383
  • Мнения: 242
здравейте фиданкииии

ей,ама NIL как ни липсва,а?
добре си си дошла в България-звезди пожелавам ти страхотни емоции и хубаво време!
на новите членове на групата   Hug     bouquet    Hug  приемаме всички и ги поздравяваме
искам да се похваля-вече съм 57кг!!!!!   newsm44  STERRJE моля смени го в таблицата.трябва на 2-3 да свършвам с диетата,ама сега таман почнах пак добре да свалям и съм решила да изкарам още седмица-две поне до 55кг да стигна,но няма да правя трети воден ден .тези тиквички tonichkaзвучат страхотно!

# 384
  • Мнения: 43
А има ли проблем, ако примерно пропусна закуска или някое от ядениета?


А горе долу кога почваш да сваляш кг?

# 385
  • Мнения: 1 263
Не издържах и се претеглих и кантара ме зарадва с 400г надолу. Wink
kittie, аз не закусвам, по принцип можеш да пропуснеш ядене, но смятам, че не е добре да се оставяш да ти прималява от глад. Peace Първото ти теглене най-добре да е след плодовия ден.

# 386
  • Мнения: 43
Айде тогава и аз се включвам при вас. Днес изпуснах закуска, но след това си ядох, каквото трябваше.  Grinning Дано да има резултати по-нататък.

# 387
  • Мнения: 1 263
kittie,  добре дошла welcome и успех в свалянето на килограми!  Heart Eyes
Днес от обяд започнах да пия едни хапчета засилващи мастната обмяна, да видим дали ще имат ефект Naughty , но относно убиване на апетита мисля, че подействаха  Grinning ...поне досега Crazy .

# 388
  • София
  • Мнения: 4 051
Уф, най-после водния ден приключва...Като се има предвид в колко съм станала Shocked сутринта (и колко дъъълъъъг ми се струва вече), съм доволна от себе си - без прегрешение и без особен глад. Сега вече ми престъргва, но мисля да си легна по-рано днес Tiredнадявам се.
Утре ми предстои кръщене на малката, много емоции и вкусно хапване  Mr. Green Надявам се да имам време да ви почерпя виртуално на самия ден, не от сега Wink, ако не, ще се постарая на патерица.

Аня Wink, Tonichka, благодаря ви за милите пожелания. Дано има и положителен ефект baby_neutral Рецептите  и на двете са страхотни и ще ги пробвам в най-скоро време, но първо ще заложа на:
... (ред тивкички, ред домати, ред ориз, ред тиквички пак и се запича и го ядох в бобовия ден)....
, че след утре, най-близко ми е деня за варива.

kittie, не му мисли толкова, пробвай и ще видиш, че ще ти хареса, а ако не си доволна винаги можеш да се откажеш Peace Добре дошла и от мен.


# 389
  • Мнения: 24
Здравейте ,
на мен ми остават още 3 дни на друг резиим и после се чудех дали да не мина на 90 дневната, но имам единн въпрос: заквасена сметана и масло към кой ден трябва да се причислят според вас, защото те са главно мазнини и не знам. Мерси предварително

Общи условия

Активация на акаунт