E-bay тема 7

  • 45 516
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Тъй де, точно тук бяха. Нали и тия в пощите са хора и та сигурно са се били отдали на заслужена почивка. Очаквам от началото на следващата седмица да се нормализират нещата.  Wink
Те да са го докарали до нашта граница хамериканците ще почакаме няколко дни да ги обработят Wink

# 16
  • Мнения: 414
wiwian, питай при мамите живеещи в чужбина в испанската тема. Peace
Мерси Despina Peace

# 17
  • Мнения: 5 255
wiwian защо на испански? Питай на английски  Peace
Миналата година купих от една португалка и кореспонденцията ни беше на английски  Wink /иначе щях да прибегна до услугите на сестра ми  Mr. Green/

# 18
  • Мнения: 3 219
Момичета да има някой на "ти" с испанския?Опитвам да задам ето този въпрос но продавачът явно не ме разбира Thinking(а е от Испания)
Can you declare the package as a gift for $20?
 Mr. Green


С преводача така го преведох Poder vosotros declaráis la parcela as un gift para $ 20?

# 19
  • Мнения: 414
wiwian защо на испански? Питай на английски  Peace
Миналата година купих от една португалка и кореспонденцията ни беше на английски  Wink /иначе щях да прибегна до услугите на сестра ми  Mr. Green/

mam@ задавам му този въпрос от снощи,той ми отговаря все едно и също-тотала до БГ е 180$
и аз си мисля че не ме разбира,затова да го пробвам на испански,вземе че се светне за какво става въпрос,ако не иска да декларира подарък,както ми се е случвало,да ми каже и аз да не го тормозя повече

# 20
  • Мнения: 5 255
Тогава беж при чужбинските и питай  Crazy

# 21
  • Мнения: 5 790
Ако пакета ти е от Испания, за какво ти е да го декларира като подарък? Нали затова сме в Европейския съюз? Все едно пристига от Пловдив.

# 22
  • Мнения: 414
Момичета да има някой на "ти" с испанския?Опитвам да задам ето този въпрос но продавачът явно не ме разбира Thinking(а е от Испания)
Can you declare the package as a gift for $20?
 Mr. Green


С преводача така го преведох Poder vosotros declaráis la parcela as un gift para $ 20?
И аз ползвам онлайн преводача на Web trance,но ми се искаше някой с гооолям опит и естественно не с изкуствен интелект,та да ме разбере този продавач вече Mr. Green

# 23
  • Мнения: 414
Ако пакета ти е от Испания, за какво ти е да го декларира като подарък? Нали затова сме в Европейския съюз? Все едно пристига от Пловдив.
Продавачът се намира в американския ебей,адресът му отдолу е испански,от къде ще прати пратката от САЩ или Испания,леле вече се замотах много........ newsm78 newsm78

# 24
  • Мнения: 5 790
Клик на името на продавача. От лявата страна пише Member since.... in... /откога и държавата, в която се намира/.

# 25
Здравейте,тъй като и аз се зарибих,но все още не съм играла искам да ви попитам ако под стоката има калкулатор и виждам цената до България трябва ли  все пак да  попитам продавача колко ще ми излезе транспорта и това което ми отговори ли е крайната цена?А между другото два пъти се опитвам да се регистрирам тук,но  email така и не получих.

# 26
  • Мнения: 5 790
Здравейте,тъй като и аз се зарибих,но все още не съм играла искам да ви попитам ако под стоката има калкулатор и виждам цената до България трябва ли  все пак да  попитам продавача колко ще ми излезе транспорта и това което ми отговори ли е крайната цена?А между другото два пъти се опитвам да се регистрирам тук,но  email така и не получих.

Аз винаги питам. Да съм наясно, за да няма после изненади.
А за регистрацията, пиши тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277308.0

# 27
  • Мнения: 1 140
Аз вместо запис да си похваля китайския продавач на сребро. Специално за Durango - не е онзи от сериала, който следеше с интерес преди няколко дни Та значи, пробвах го с един сребърен ланец, да видя това сребро ли е изобщо, купих го за 1,99$, доставката - 7,98$ Аз го платих на 24.04, човекът го е изпратил на 25 и вчера си го взех от пощата. Писал го даже подарък, без да го моля  newsm78 (не че има значение за тази сума) И се оказа, че е сребро, даже ланеца беше в пликче, торбичка и кутийка  Shocked
Това му е снимката, ако на някого му е любопитно.
http://img.auctiva.com/imgdata/5/2/9/5/4/1/webimg/70980592_tp.jpg

А, и да добавя, сложи ми положителна оценка веднага след като платих, не ме чака първо аз да му сложа, като повечето продавачи.

# 28
  • Мнения: 414
Клик на името на продавача. От лявата страна пише Member since.... in... /откога и държавата, в която се намира/.
Мерси Алекс1
Това вече би трябвало да означава ,че ще получа пратката от Испания:
Member since: Sep-06-05
Location: Spain

# 29

Общи условия

Активация на акаунт