Кое колко струва?

  • 16 007
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 716
Знам всичко.
Мама знае  Laughing

Който не праща детето до магазинчето, има лукса да не се вглежда в подробностите.

# 151
  • Мнения: 620
Толумбички - 0,50 лв
Хляб - 1,00 лв
Цигари - 2,40 лв

# 152
  • Мнения: 4 965

Тази цена и аз я знам.
Сигурно пушим една и съща марка. newsm78


Аааа, знам и цените на хотелите, официалните вечери в определени ресторанти, кафе-паузите, наемите на зали за работни срещи и подобни /наизуст ги знам даже/.

# 153
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Със сигурност знам цената на цигарите, които пуша  Mr. Green
Иначе- долу- горе знам как се движат цените, да. Например, прави ми впечатление, ако разликата в кг банани в два магазина е повече от 50 ст.

# 154
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога не
съм се заглеждала в цените, като ми хареса нещо,
го купувам, и толкова. И при вас ли е така, или не?

И при мен е така.
За вкъщи хранителни стоки пазарува само мъжът ми, тъй че нямам никаква идея кое колко струва.
Като ми се прияде нещо по-специално си го купувам без оглед на цените, защото обичам да си угаждам.

# 155
  • Мнения: 7 837
Наистина ли сиренето е над 8 лв. за кг?

# 156
  • Мнения: 4 138
ами така пише на етикета. от увсъ е. кравето предполагам е по-евтино. майка ми и тя много не гледа цените, като купува.
ето тук някакъв онлайн магазин http://supermarket-varna.com/category/261/

# 157
  • Мнения: 7 837
Значи пазаруваме българско сирене на почти една и съща цена (под $8 за кг овче), нищо че аз го купувам от другия край на света и вносителят си е калкулирал в цената всякаквите митнически такси, разходи по доставка, че и печалба...

# 158
  • Мнения: 3 826
под 8 лева е , аз купувам  за ок.4

# 159
  • Мнения: X
Аз не купувам цени, а стоки. Помня цените на неща,които купувам редовно, приблизително.
Дразни ме когато някой помни с тчоност до стотинката кой какво си бил купил, особено ако следва извод: "Сигурно печели добре newsm78", за пенсионерки го смятам за нормално, но при сравнително млади индивиди ме дразни.

# 160
  • Мнения: 1 212
Да не дразним повече Лиска  със спам .....
Ама писах по-горе от 4-5 лв за кило сирене до 10,45 Краве сирене "Карабунар" / уви точно каквото купувах още от времето когато беше по около 6,50 лв/  Peace
Масово има и по 8-9 лв ... и то Краве  Confused

# 161
  • Мнения: 5 462
Пък аз хич не си купувам измито сирене  , щото си хапвам домашно  но съм забелязала цената на купешкото де направо ужас .Не стига че джавака от вода ами и скъпо .А че няма никакъв вкус , това пък изобщо няма да го коментирам щото е всеизвестно . ooooh!  :mrgreen:

# 162
  • Мнения: 3 835

Де Ваня, благодаря! Наистина ме изненада тази цена, чувах, че поскъпва, ама не очаквах, че е станала толкова висока. Все забравям да погледна на колонката.
На дизела не знаех цената, но знам колко струват петуниите. Laughing 1.50-големите, 1.00-малките, за пръв път тази година успях да си намеря такива, страшно красиви стават и са по-издръжливи.

Не знам цените на хранителните продукти и дребните неща, като цяло, но знам цените на по-едрите и скъпи работи, горе-долу. Като техника, бяла, черна, по-голямата, мебели и тем подобни. На дрехите, поне тези, които аз си купувам, също.

# 163
  • Мнения: 750
Не гледам цените и нямам идея кое колко струва!
Хляба също нямам идея колко струва!
Просто купувам това което искам.
Дано никога не ми се налага да гледам цените и да пресмятам!

# 164
  • Мнения: 1 533
Жози, ние пазаруваме най-често в Кауфланд. Чисто е, удобно, цените са сравнително ниски, а се продават почти едни и същи неща като в другите супермаркети. Говоря за пакетирани неща - леща, боб, захар, спагети, консерви грах, царевица, сокове, корнфлейкс, кафе, сапуни, шампоани, салфетки и т.н. И сирене оттам купувам, днес специално погледнах - за 4.99 кг. - и кашкавал, него вече го забравих колко беше. месо съм купувала, колбаси, млека - има кисело за 0,45лв.

В Била съм влизала няколко пъти и то специално за да купя чийзкейк, само там съм виждала. Почти никой не пазарува там, касите са пусти, вътре се разхождат по десетина човека.

Общи условия

Активация на акаунт