"Дневникът 43" - лятото дойде, стягайте се за море!!!

  • 9 614
  • 431
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 384
galiq_82, еее супер, много се радвам за теб   bouquet

iguanka  Hug Heart Eyes Я хапни малко черешки и ягодки и за мен, че са ми любимите плодове, а сега не мога да ги ям  Cry Cry Cry

sky*****, вече стриктни, нали  Crossing Arms И аз съм колкото теб на килца и целите са ни еднакви, така че давай с мен смело напред  Hug Иначе да, дюканствам си още и упорито  Twisted Evil

анаморф, добре дошла и успех   bouquet

# 406
  • Мнения: 485
Ааааааааа Тикве, стриктни, стрикни....докато неме срещне някой сладолед (или аз него) hahaha Е, бъзикам се естествено....писна ми да ви се вайкам и оправдавам. Ще се опитам да издържа, а и не е кой знае колко трудно. Иначе браво на теб за упоритостта. Ще видиш колко бързо ще си достигнем целите.  Heart Eyes Party Crazy

# 407
  • Мнения: 3 050
Хапнах филийки с маслини и сирене с домати, както и 1 сварено яйце
Качих в албума снимка.бг две снимки от днес  Grinning
тикве ще хапна и за теб, само да имам време.  Hug

# 408
  • Мнения: 310
Здравейте момичета, аз днес се провалих- е, не много, но хапнах. Прималя ми и реших, че нищо няма да ми стане, ако понаруша режима. Утре пак продължавам.кофти е, че кантара не ми е под ръка и не можа да се ориентирам.
 Hug

# 409
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте....и аз днес се изложих-до 15:00 часа О.К.,но след това торта,шоколадови бонбони,пиле с картофи....ох ще видя утре какво ще покаже кантара Wink

# 410
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички Дневничета!  Hug Hug Hug

Най после мога спокойно да седна да пиша.  Grinning

Бързам да се похваля, кантарчето ме зарадва тази сутрин - 74,800 съм това прави минус 500гр от вчера  newsm68 newsm44 newsm44 /малко под линийката, но тоя път ще изчакам твърдо да стъпя на 74 и тогава ще я сменям/  Grinning

Иначе с хапването съм като вчера - смесен млечно-плодово-зеленчуков ден. Blush преди малко хапнах две кюфтета, - това мисля да ми е вечерята, евентуално ако огладнея много - ябълка. newsm78

Спорт - днес имах служебна работа в центъра - страшен ад - огромни задръствания, та си обикалях почти само пеша - спортувах така да се каже  Mr. Green


Утре и вдруги ден няма да съм си в къщи и няма да мога да се включвам Sad Ще гледам да хапвам максимално близко до режима като за белтъчен ден / месо и зеленчуци в моята диета /, а дали съм го спазила ще пиша в понеделник  Wink


Пипи,  Hug супер резултат , браво!  smile3501 smile3501 newsm44

Shapokliak , Hug и аз отвреме навреме си позволявам по нещо сладко, но мъничко - по този начин не се чуствам като наказана. Сигурно това ми забавя процеса на отслабване, но той и без това ще е много дълъг , а ако се лиша напълно от всичко няма да издържа. Щом ти е било зле е хубаво, че си хапнала - все пак диетата не трябва да е изтезание!  Peace

Иле , Hug  изглеждаш страхотно, newsm81
а с милото ти сте много сладка двойка - все така бъдете влюбени и щастливи dancing ! Ще чакаме снимки и от бала!  Peace




lideto70 като те чета житния ден скоро няма да дойде май  Wink Hug



Галя , Hug  колко си прозорлива, и на мен така ми се струва - с тоя житен ден станах пословична този път ooooh! , на явно нагласата не ми е достатъчна и ще го отложа, а когато му дойде времето ще се отчета  Peace . Поздравления за чудния резултат!  smile3501 smile3501 smile3501

Памси,  Hugбраво супер резултат давай все така! smile3501 smile3501 smile3501 По-добре утре кантара го пропусни  Peace

Скорпи,  Hugлипсваш ни тук да ни строяваш  Heart Eyes

Карри,  Hugсамо две целувки не е трагедия - просто повече сладко за днес не хапвай и няма проблем  Peace

Вивиан, Hug браво за тренировката  smile3501

Тиквичка,  Hug браво , миличка, продължавай все с минуси и хубави емоции да се хвалиш! smile3501 smile3501 newsm44

Нел, Hug режима ти  малко на Страхотната ми прилича  Heart Eyes

Сисимони,  Hug ще тръгне кантара надоло - важното е да не се отказваш  newsm10

Скай,  Hug ще си правиме компания и в Страхотната тема  Heart Eyes

Анаморф,  welcome добре дошла и успех в отслабването! Като ти чета мерките и ръста мисля че са перфектни, но ти щом искаш да отслабваш още ти пожелавам да го постигнеш скоро!  newsm10

Миранди,  Hug къде се губиш тези дни, миличка?  newsm78 Как върви диетата?  Peace

Ая, Аелис, Шоки, Каприсче , Мирама и всички останали Дневничета  Hug Heart Eyes Hug

# 411
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, пиша ви замалко, че бебето пищи.
Не сте сами в излагането!!!
Днес се изложих като идиот. То не ядох ли череши, то не ядох ли крайшник хляб, топих си в манджата в соса. И две корнита.
Въобще с камъни да ме утрепате.

Не сте сами ми беше идеята. Ама аз винаги съм си така, няма няма и като почна .... Sick
Обаче само мога да кажа, че така някак си е по-добре, защото се стресира метаболизма, иначе много застои много нещо.

Чао засега, че малката ми опищя главата.

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 412
  • Мнения: 1 424
Здравейте дневничета  Hug
Аз вече втори ден ходя по балове, утре пак... не съм диетична  Blush  Да мине и последния бал и съм стриктна  Flutter
Добре дошли на новите и успех   bouquet

# 413
  • Мнения: 158
Искам да се похваля Laughing
Днес нямам никакви прегрешения:)))
Едвам устоях на едни бисквити, дето детето ги заяде. Ама устоях Mr. Green
Сега хапнах зелена салата с риба тон и 2 варени яйца:)
Айде успех по баловете, който може да удържи да удържи:)

# 414
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета. )))

Днес при мен беше голяма лудница, сестра ми има бал, цялата рода в къщи, а уж нямаше да идват. Но накрая и 2те баби с 2та дядовци решиха да дойдат, леля ми с братовчед ми също и е страшна работа. Преди обяд ходих да я гримирам за изпращане, после в 18ч пък за самият бал и така. Калина също беше с официална рокля, утре или в неделя ще пусна снимки. ))))
Крайно нережимна съм, ядох баница, меденки, задушен ориз с агнешко, това ми е за цял ден, но пак хич не е малко. Утре ще видя какви са пораженията, но сестра ми един път прави бал. ))

анаморф, здравей и добре дошла. )))) аз отдавна не съм наминавала към августовските бебета, как сте?. ))))

На всички останали много целувки, да влизате бързо в режимите както и аз разбира се. )))

Честно казано не знам кой ще пуска темичката, Миранди ако може да се появи да се уточним, аз, или тя. )) Макар че ме е срам да пускам нова, че много се изложих с тази. )

# 415
  • Мнения: 3 050
Може ли веднъж и аз да пусна темичката  Mr. Green просто до сега не съм и ще ми бъде приятно  Hug
мирама сигурна съм че сте били много хубави, чакам снимки  Peace
вивиан поне си тренирала  Hug
кари браво!

# 416
  • София
  • Мнения: 1 950
Идвам да ви кажа лека нощ и довиждане до понеделник  newsm51

Пожелавам ви приятен и режимен уикенд и минусови резултати !  newsm10

# 417
  • Мнения: 3 050
Преди час хапнах бутерки  Heart Eyes Mr. Green
Ще имам възможност да пусна утре на бързо темичката, стига да искате;
и да има и заглавие (че не мога да измисля)  Hug

лиде браво за минуса! Айде за понеделник да е твърдо 74  Hug ти желая!

# 418
  • София
  • Мнения: 2 840
Привет, мацки.
Не че съм режимна, ама наминах да питам някой, който гледа МА, да знае каква е тая процедура, дето ги слагат на някакъв уред и се тресат? Било като тренировка, много силово. Като гледам Деничка, доста е заслабнала.

Не можах да видя всичко тая вечер, но хванах тъкмо когато бяха цопнали Тома на уреда и той не издържа на напрежението.

Много ме вълнува, а не зная как да открия инфо в нета, не му зная името на това чудо.

# 419
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Днес съм режимна, потичкахме пак навън с любимият, ама преди малко взех, че се натъпках с няколко (не казвам колко) малки ябълки ooooh! Crazy Mr. Green Това да ми е проблема Laughing Обичам ви много, пазете се Hug

Общи условия

Активация на акаунт