Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 708
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 733
Вярно, че бях обещала, ама като съм несериозна... така си стоят снимките във фотоапарата  Embarassed

# 91
и аз съм се кудрила и ми седя доста време...за мен Салон Милен Василев е най-добрия салон Simple Smile него ви го препоръчвам тел: 944-45-17 ако имате някакви въпроси там има специалисти ще ви препоръчат какво да правите с косата си Simple Smile

# 92
  • Мнения: 272
gwendoline какво стана с къдренето на косата ти ?

# 93
  • Мнения: 179
Какво стана с авторката - накъдри ли се?
Да показва снимки Hug

Момичета,
Не се накъдрих. Отказах се:)
С права коса ще съм си.
На тези, които ще се къдрят пожелавам успех:) Hug

# 94
  • Мнения: 272
Какво стана с авторката - накъдри ли се?
Да показва снимки Hug

Момичета,
Не се накъдрих. Отказах се:)
С права коса ще съм си.
На тези, които ще се къдрят пожелавам успех:) Hug
Защо се отказа ?

# 95
  • Мнения: 342
Хайде и аз да се включа и да споделя малко опит Simple Smile

Аз съм с идеално права коса, средна дължина! Ни чупка, ни дявол! В продължение на 1,5 год. се подлагах на трайно къдрене със силиконови ампули - похвално!
Незнам фризьорите ли бяха толкова добри, но косата ми винаги беше супер. Тъй като новоизрастналата права коса не стоеше добре, ходих да ми я обработват с къдрин на всеки 3-4 месеца.  Ще пусна снимка, ако намеря - и с големи, и със ситни кърдици съм била. Един косъм не ми е паднал от главата.  Но препаратите, с които се третират косите са много важни. Simple Smile
Ааа, забравих да поясня - през целият период съм си боядисвала косата в огнено червено с Лонда Вулкано (ползвалите дами знаят, че е силна боя)

# 96
  • Мнения: 528
yoyoana, това със силиконовите ампули звучи добре, може ли повече инфо Simple Smile
...а къдрина само на новоизрастналата коса ли? ...ако покажеш и снимка Mr. Green

# 97
  • Мнения: 179
Какво стана с авторката - накъдри ли се?
Да показва снимки Hug

Момичета,
Не се накъдрих. Отказах се:)
С права коса ще съм си.
На тези, които ще се къдрят пожелавам успех:) Hug
Защо се отказа ?

Ами така реших, незнам. Харесвам се много с права косичка.
Къдренето ми беше просто хрумнало, но в последствие се отказах да си съсипвам косата с химии. Толкова грижи полагам за да изглейда добре, че не искам да си представям какво може да и стане.

# 98
  • Мнения: 316
gwendoline какво стана с къдренето на косата ти ?
Накъдрих се, но... не стана както исках...това е и причината да не се появя тук през това време... Всъщност хората около мен ме харесват, даже ме питат на преса за "вафлички" ли съм се правила... но..аз още не мога да се възприема...Косата ми стана ситно къдрава като облак и като коса на негърка... Ако някой иска да види - ще я снимам и ще пусна снимки, но...не ми се иска да се разочароват момичетата... Confused

# 99
  • Мнения: 12
Накъдрих се, но... не стана както исках...това е и причината да не се появя тук през това време... Всъщност хората около мен ме харесват, даже ме питат на преса за "вафлички" ли съм се правила... но..аз още не мога да се възприема...Косата ми стана ситно къдрава като облак и като коса на негърка... Ако някой иска да види - ще я снимам и ще пусна снимки, но...не ми се иска да се разочароват момичетата... Confused

Съмнявам се,че е толкова зле.Аз например съм най-големият ценител на накъдрените жени,и бих се радвал много да се върне тази мода.Поздравления за смелостта ти  bouquet

# 100
  • Мнения: 316

Съмнявам се,че е толкова зле.Аз например съм най-големият ценител на накъдрените жени,и бих се радвал много да се върне тази мода.Поздравления за смелостта ти  bouquet

Абе ако ме беше видял/а... едва ли щеше така уверено да звучиш... Rolling Eyes Косата ми прилича сега повече на раста, отколкото може да се говори за къдрици; огромна е и не може да се среши; като на негърка-островитянка... Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 3 641
gwendoline , защо не сложиш снимчица да видим Hug

# 102
  • Мнения: 316
gwendoline , защо не сложиш снимчица да видим Hug

...защото нямам в момента...не ми е дошло досега отвътре да се снимам в тоя си вид... иначе - ще го направя довечера или утре..

# 103
  • Мнения: 3 641
gwendoline , защо не сложиш снимчица да видим Hug

...защото нямам в момента...не ми е дошло досега отвътре да се снимам в тоя си вид... иначе - ще го направя довечера или утре..
А, когато ти е удобно.Сигурна съм, че си много хубава Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 12
Абе ако ме беше видял/а... едва ли щеше така уверено да звучиш... Rolling Eyes Косата ми прилича сега повече на раста, отколкото може да се говори за къдрици; огромна е и не може да се среши; като на негърка-островитянка... Rolling Eyes

Мъж съм.Уверен съм,защото лошо къдрене не съм виждал.Ако някой има вина да е несполучливо,то 100 % е стилистът.Некадърниците умеят всякакви кичури и боядисвания,за да прибират парите на клиентките си,а други неща не умеят,уви.Все пак ти си рискувала,а другите нека си ходят с права коса,не съжалявай:)

Общи условия

Активация на акаунт