www.promod.fr -- 23

  • 22 702
  • 507
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 685
PeaceА бях питала за черно-бялата туника-ако на някой купил си я му е омръзнала съм готова да я купя,защото сега пък още повече реших че ми харесва и я искам Crazy
Коя от всичките черно-бели  Rolling Eyes имаше доста модели в тази гама?

 Twisted Evil  Онази Joy-нахвалената Joy-няма как да я покажа-няма я вече в сайта,а и повечето отчето/покупки са с линкове-рядко има реални снимки.Мисля че Сбъдваща я беше похвалила преди 2-3 теми поне.Имаше подобен силует само че с черни ръкави и харбали и черно бели цветя като цело.Както  и да е -да не съм дремала-вероятността да я открия е нищожна. Sad

# 61
  • София
  • Мнения: 3 797
Не тъжи   bouquet по време на намаленията изникват неща, които уж са свършили, така че има голям шанс пак да се появи.

# 62
  • Мнения: 9 095
Не тъжи   bouquet по време на намаленията изникват неща, които уж са свършили, така че има голям шанс пак да се появи.

те като тебе дрехите изчезват и после се появяват... hahaha

наистина е вероятно да се появи Wink

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
По намаленията стават чудеса........ Joy

# 64
  • Мнения: 1 685
   bouquettedd    bouquet DeepRed -ще се надявам,а сега ще търся утеха в новите придобивки. Laughing

Гледам че цифрено броя на промоциите намалява Tired-не ги ли обновяваха всяка сряда. Hug

# 65
  • Мнения: 9 095
за намаленията- един Промод знае кога ще се обновят Laughing


а за поръчващите- Промод си оправиха системата- плаща се вече Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 3 797
за намаленията- един Промод знае кога ще се обновят Laughing
Joy Joy Joy и аз като един промод се появявам, когато намаленията наближат

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Открихте ли начин да си виждате безплатните доставки? newsm78

# 68
  • Мнения: 239

Еталина - голямо благодаря за търпението с което обясняваш. Ама ти направо си изкупила сайта  Crazy

 Joy Аз малко като скритите лимонки - седя, мълча, чета и..........пат поръчан половиния сайт Laughing Joy! Добре, че поне р-рите съм си улучила Laughing!

Между другото така направих и с La Redoute, но за мъжката част от фамилията - сега ще видите тях как ще ги изненадам Joy hahaha

# 69
  • Мнения: 1 685
 PeaceА днес там има -65% Wink-така че дерзай Grinning

# 70
  • Мнения: 9 095
Открихте ли начин да си виждате безплатните доставки? newsm78

аз пробвах и отгоре дето се въртят едни надписи, там въобще нищо не работи ooooh!

# 71
  • Мнения: 3 214


 Twisted Evil  Онази Joy-нахвалената Joy-няма как да я покажа-няма я вече в сайта,а и повечето отчето/покупки са с линкове-рядко има реални снимки.Мисля че Сбъдваща я беше похвалила преди 2-3 теми поне.Имаше подобен силует само че с черни ръкави и харбали и черно бели цветя като цело.Както  и да е -да не съм дремала-вероятността да я открия е нищожна. Sad

Ей за тази иде реч, преполагам: http://images25.snimka.bg/005580043.jpg

# 72
  • София
  • Мнения: 8 283
Имам нужда от малко помощ.  Praynig

Харесах това
+ ,

но проблема е кой размер да си взема  newsm78

Горно си взимам 40, а поли/панталони - 38(Редут, Манго, Дафне.... ), но според таблицата с размерите на Промод и полата трябва да си взема 40.
Какво да правя?


Извинявам се, че се самоцитирам, но т.к. не успях да направя превода на Теди и взех много да размишлявам, така ми се иска да уцеля и да не се налагат корекции.

Теди, има някакъв проблем банката.

# 73
  • Мнения: 9 095
Според мен си вземи това което отговаря на таблицата на промод Peace

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Десем дай някакви мерки, не се срамувай. Аз съм в ханша 96-97 и се оказва че твърдо 38 трябва да вземам и дънките 40 и полата 40 и все са ми големи  Tired

Общи условия

Активация на акаунт