С какво ви спечели бившия/та?

  • 4 456
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 113
 Rolling EyesЧовек винаги може да научи нещо ново! Мерси!  bouquet

# 61
  • Мнения: 4 458
И аз къде съм била като е пусната тази тема  newsm78

Мен ме спечели с това, че беше невероятно загрижен и поставяше близките на преден план, угажда на хората които обича, лишава себе си ако трябва да избира. Чисти, готви, сладкодумен...

"клик"-а беше когато след вечеря с моята приятелка реши да ни направи кафе с думите: вие си поговорете, не сте се виждали отдавна аз ще почистя.

Исе, не че бъркаш в рани ама ме караш да се съсредоточавам над добрите му страни точно в момент когато се чудя как да изкарам някои налудничави мисли от главата си  Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 6 999
Исе, не че бъркаш в рани ама ме караш да се съсредоточавам над добрите му страни точно в момент когато се чудя как да изкарам някои налудничави мисли от главата си  Crazy


Аз смятах да пусна и "С какво ви загуби..." обаче като гледам как повечето се разплискват в дълги обяснения... ooooh!

# 63
  • Мнения: 2 723
Пусни, пусни, че и аз се размечтах по миналото като писах тук

# 64
  • Мнения: 4 458
Исе, не че бъркаш в рани ама ме караш да се съсредоточавам над добрите му страни точно в момент когато се чудя как да изкарам някои налудничави мисли от главата си  Crazy


Аз смятах да пусна и "С какво ви загуби..." обаче като гледам как повечето се разплискват в дълги обяснения... ooooh!

Добре де, какво ти пречат обясненията, ти си пусни темата пък всеки да пише конкретно - то не може без обяснения, нали трябва да се разкаже малко що така се е случило ...

# 65
  • София
  • Мнения: 4 493
Толкова много се осра след това, че сега дори не мога да си спомня с какво ме спечели, НО в съседната тема мога да пиша до припадък  ooooh!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
БНД беше рамо, на което поплаквах от разтърсващата си/последна/поредна неуспешна връзка. Пристан, съветник, утешител, обгрижващ ме с бащинското си отношение. На 22 точно от това имах нужда.
А сегашният (неуспешно бивш на няколко пъти, много ЕРД на моменти!) - с едно тупване със силната си ръка по покрива на колата ми при тръгване. Бяхме пили кафе, бяхме само хора, които се срещат уж само по работа... Кафетата станаха все по-чести и при едно от тях, изпращайки ме, той се наведе над шофьорското място и удари по покрива на колата - за сбогуване. Това потупване включваше всичко - и "искам да те виждам пак", и "приятно ми е с теб", и "чувствам те ужасно близка",  и "не искам да се разделяме"... И плени сърцето ми за много, много години...Heart Eyes Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 623
А сегашният (неуспешно бивш на няколко пъти, много ЕРД на моменти!) - с едно тупване със силната си ръка по покрива на колата ми при тръгване. Бяхме пили кафе, бяхме само хора, които се срещат уж само по работа... Кафетата станаха все по-чести и при едно от тях, изпращайки ме, той се наведе над шофьорското място и удари по покрива на колата - за сбогуване. Това потупване включваше всичко - и "искам да те виждам пак", и "приятно ми е с теб", и "чувствам те ужасно близка",  и "не искам да се разделяме"... И плени сърцето ми за много, много години...Heart Eyes Heart Eyes

А после тенекиджията, какво каза?... и колко ти взе?

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Колата остана при БНД:)
Той да й бере гайлето:)

# 69
  • Мнения: 1 280
А после тенекиджията, какво каза?... и колко ти взе?
       

          Joy

Общи условия

Активация на акаунт